18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cover ''thunderstruck''

ShiftyShot • 2014-02-23, 00:42
Świetny cover kawałka ac/dc - thunderstruck


lwRazor

2014-02-23, 14:09
@606 między zębami to możesz mieć co najwyżej mojego ch*ja obsrańcu schodowy, no strasznie ci się te klimaty pomieszały bo to ty przecież jesteś niemytym brudasem od hardrock'a i innych tego typu grindowych gówien dla nieogolonych małp...
nawet twoją fote wyłapałem:

co jest, mydła tylko na ręce ci starczyło bo za resztę hajsu z butelek kupiłeś płyty jakiegoś garkotłuka? :D

joeblack33

2014-02-23, 14:16
@606,
Ty naprawdę jesteś jebnięty i się ze swoim ch*jem na rozumy zamieniłeś. Przeglądam Twoje posty, k***a, Ty musisz mieć strasznie małego penisa,albo jakiś inny kompleks (kryptogej? ;) ). nie przypominam sobie, żebym Cię w dupę posuwał, także nie masz wystarczającej wiedzy, żeby wywnioskować, żę jestem pedałem. Kolo powyżęj słucha hiphopu, i ch*j Ci do tego? nie lubisz, nie słuchaj, nie znasz się, nie wypowiadaj się, mleko (bądź sperma) pod nosem i pie**oli, znawca. A powiedz mi jak z taką życiową miernotą, która w zyciu osiągnęła jedynie 26 lat ( i nic k***a innego zapewne) można dyskutować, skoro w dupie ma zdanie innych?

606

2014-02-23, 14:17
lwRazor napisał/a:

@606 między zębami to możesz mieć co najwyżej mojego ch*ja obsrańcu schodowy, no strasznie ci się te klimaty pomieszały bo to ty przecież jesteś niemytym brudasem od hardrock'a i innych tego typu grindowych gówien dla nieogolonych małp...
nawet twoją fote wyłapałem:
Obrazek
co jest, mydła tylko na ręce ci starczyło bo za resztę hajsu z butelek kupiłeś płyty jakiegoś garkotłuka? :D



Jaki agresywny gej mi się trafił, ojejku jejku. Jakiś brudas spuścił ci wpie**ol i wyżywasz się w sieci? :roll:
Zamiast się wysilić jak ten twój pichu w dissach to sypiesz ch*jowymi stereotypami na poziomie gimbazy.
Zapomniałeś już wstręciuchu w spodenkach z krokiem w kolanach, że wy tylko machacie rączkami, palicie trawę i jesteście bici przez policję? :roll:
Idź pod blok podłub słonecznik eldoko internetowy.

joeblack33

2014-02-23, 14:17
heheh, pewnie się bryndzluje do Patisona :)

606

2014-02-23, 14:22
joeblack33 napisał/a:

@606,
Ty naprawdę jesteś jebnięty i się ze swoim ch*jem na rozumy zamieniłeś. Przeglądam Twoje posty, k***a, Ty musisz mieć strasznie małego penisa,albo jakiś inny kompleks (kryptogej? ;) ). nie przypominam sobie, żebym Cię w dupę posuwał, także nie masz wystarczającej wiedzy, żeby wywnioskować, żę jestem pedałem. Kolo powyżęj słucha hiphopu, i ch*j Ci do tego? nie lubisz, nie słuchaj, nie znasz się, nie wypowiadaj się, mleko (bądź sperma) pod nosem i pie**oli, znawca. A powiedz mi jak z taką życiową miernotą, która w zyciu osiągnęła jedynie 26 lat ( i nic k***a innego zapewne) można dyskutować, skoro w dupie ma zdanie innych?



Ale co cię tak boli pedałku, że odpuścić nie możesz? Spodobałem ci się, chcesz mi possać, mam cię wyr*chać? Po ch*j do mnie piszesz, skoro nic nie osiągnąłem i nic o niczym nie wiem? Jakoś moje zdanie kurewsko cię rusza niczym mój ku*as twoje migdałki i dobrze wiemy, że to lubisz.
Twoim ch*jowym tokiem myślenia: nie podoba ci się moja opinia to jej nie czytaj i omijaj szczochu. Znalazł się internetowy psycholog co nak***ia dabstep na zmianę z acdc :roll:
Lubisz obciągać to idź się dogadaj z kolegami z budowy, oni też lubią, pobawicie się razem.

joeblack33

2014-02-23, 14:28
ee, skoro twierdzisz, że miałeś ku*asa w męskich ustach, to trochę Cię ciągnie do gejów, co? ;) Tyle że Twoja opinia skierowana jest do mnie, także nie, nie ominę. Dubstepu nie słucham, zacytuj mi fujaro fragment w którym tak napisałem? skąd wiesz, że koledzy z budowy lubią, z doświadczenia Misiu?;* lubisz spocone fiuty?;*

po ch*j do Ciebie piszę, a po ch*j Ty do mnie?

606

2014-02-23, 14:28
joeblack33 napisał/a:

ee, skoro twierdzisz, że miałeś ku*asa w męskich ustach, to trochę Cię ciągnie do gejów, co? ;) Tyle że Twoja opinia skierowana jest do mnie, także nie, nie ominę. Dubstepu nie słucham, zacytuj mi fujaro fragment w którym tak napisałem? skąd wiesz, że koledzy z budowy lubią, z doświadczenia Misiu?;* lubisz spocone fiuty?;*



Buziaczki, pisanie "misiu" do faceta i wieczne wspominanie mojego ch*ja w swoich ustach. Prawdziwy fan acdc.

joeblack33

2014-02-23, 14:33
i skąd mam wiedzieć, czy Twoja opinia mi się podoba, czy nie, skoro jej nie przeczytam Geniuszu?

sam zasugerowałeś o ku*asie w moich ustach, także gdzieś tam w Tobie drzemie trochę Biedroniowej pasji

a gdzie cytat wskazujący, żę dubstepy słucham, co k***a, odbijasz temat, bo sam widzisz że pie**olisz głupoty?

606

2014-02-23, 14:33
joeblack33 napisał/a:

i skąd mam wiedzieć, czy Twoja opinia mi się podoba, czy nie, skoro jej nie przeczytam Geniuszu?

sam zasugerowałeś o ku*asie w moich ustach, także gdzieś tam w Tobie drzemie trochę Biedroniowej pasji



acdc to gówno, a nie muzyka, a ty jesteś pedałem, bo (m.in.) słuchasz dabstepu i acdc. To jest moja opinia, a ty pedale wypie**alaj dawać dupy swoim chłopcom z budowy (to karierę zrobiłeś w te marne 27 lat).

joeblack33

2014-02-23, 14:38
jebnie tekstem a potem tylko obrażać potrafi, bo się jego argumenty kupy nie trzymają, faja

to dawaj fragment w którym napisałem że słucham dubstepu, czekam i nie widzę, co k***a, znaleźć nie możesz?
tak, mam 27 lat, pracuję na budowie,funkcja- inżynier budowy, robota za granicą, kasa całkiem spoko, jakieś pytania jeszcze?

a teraz pewnie wymyślasz kim Ty niby jesteś, manager, perkusista Behemota, co wymyślisz? :)

28 matematyczna fajo

widzę że liczenie do 30 też Ci ciężko przychodzi

606

2014-02-23, 14:39
joeblack33 napisał/a:

jebnie tekstem a potem tylko obrażać potrafi, bo się jego argumenty kupy nie trzymają, faja



Argumenty? Podałem ci je baranie jakieś 8 postów powyżej to zacząłeś pisać o tym jak obciągałeś kolegom i jakim to dabstep jest rewolucyjnym stylem muzycznym.
Ja wiem, tobie wydaje się, że trollujesz i koledzy z kwejka będą mieli ubaw po pachy. Ale ty zwyczajnie jesteś gejem i imbecylem. Pogódź się z tym, acdc to gówno, dabstep to gówno, hiphop to gówno, ty też jesteś, uwaga uwaga, gówno. :roll: Dobitniej się nie da, jakbyś nie zrozumiał to czytaj od nowa i tak do oporu.


Cytat:

Wiek: 27


Zawyżasz sobie wiek podobnie jak mniemanie o sobie, a zwykły śmieć z ciebie :roll:

joeblack33

2014-02-23, 14:53
moze napiszę jeszcze raz, bo widzę, że czytanie ze zrozumieniem także nie należy do Twoich koników. Podaj mi fragment, w którym napisałem, żę słucham dubstepu? i gdzie użyłem słowa "rewolucyjny"? dawaj fragment. Mam znajomych, słuchających takiej muzyki i stąd trochę o tym wiem, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem j***nym ignorantem "moje zajebiste reszta gówno" (a gówno to możesz mieć pod napletkiem co najwyżej).
Czemu kłamiesz fajo? teraz dawaj z kolei fragment, gdzie napisałem, że obciągam kolegom, dawaj
na kwejka nie wchodzę, nie dlatego żę to "gówno", bo TY pewnie takiego argumentu użyjesz, nie wchodzę i tyle, jak ktoś wchodzi, jego sprawa do ch*ja.
To jestem gejem czy pedałem, bo to różnica, mylisz się w zeznaniach, heh pogódź się że ACDC to gówno, no k***a, znowu o tym gównie, to już chyba jakieś zboczenie fekalne.
Gówno nie jestem, z tego co wiem gówna nie mają umiejętnosci pisania.
teraz Ty czytaj do oporu, jeśli taka ilość tekstu na raz Cię nie zabije, bo zgechnie ch*j wie co a odpowiem jak za człowieka

co do wieku faktycznie, moja pomyłka w danych, czyli jednak umiesz liczyć do 30, zwracam honor

aha, jeszcze jedno. Co do pracy na budowie w wieku 27 lat. Jest sporo u mnie kolesi mniej więcej w tym wieku. Przynajmniej mieli jaja żeby wyjechać za granicę i zarabiać konkretne pieniądze, w przeciwieństwie do takich sp***olin życiowych, pracujących za najniższą krajową, bo na budowie boją się uj***ć

a teraz dawaj mała kontrę :)

606

2014-02-23, 14:54
Cytat:

jakbyś nie zrozumiał to czytaj od nowa i tak do oporu.



Trzeba ci to za każdym razem wklejać pustaku czy jednak sobie poradzisz (może poproś kolegę geja z budowy, co ma gówno z twojej dupy pod napletem, bo r*chał cię w rytmie rewolucyjnego dabstepu i acdc żeby ci pomógł).

joeblack33

2014-02-23, 15:08
@606
Hehehehe, na żaden mój argument nie odpowiedziałeś, ŻADEN!!!ani k***a jeden, osrałeś się i po prostu obraziłeś mnie, nie podjąłeś żadnego wątku, zabrakło Ci jaj.
Nokaut, dziękuję

Ty mi każesz czytać od nowa, jak cały czas powtarzasz teksty, które dawno już obaliłem u podstaw matole ? :)

popatrz na siebie, nie podejmujesz dyskusji, tylko pie**olisz jakim to pedałem, gównem itd jestem, też tak kiedyś się kłóciłem, ale jak skonczyłem gimnazjum to z tego wyrosłem, Ty widocznie nie

joeblack33

2014-02-23, 15:57
ile razy mam Ci powtarzać sp***olino życiowa, dawaj fragment, w którym napisałem, że dubstepu słucham
nie no, ja bywam hipokrytą ale Ty jesteś k***a królem. TY mnie pytasz jak ja chcę dyskusję prowadzic? przynajmniej odpowiadam na temat tego co piszesz, a Ty? napie**alasz obelgami jak gimbus. Nie, nie chcę Ci obciągnąć, widzę że ironia też jest Ci obca, co mnie nie dziwi, bo to bron osób inteligentnych, Ty nawet się z takimi nie witałeś, a co tu mówić o zaliczaniu się do nich.
Naukę to ja już zakonczyłem, heh, najpierw piszesz worki trzepać, potem inżynierze, zdecyduj.
Zresztą, skąd te worki Ci do głowy przyszły? a trzepnąć to sobie możesz wiesz co.
końcówka rozj***ła, ten się odezwał, co się nie spina, takich jak Ty to sieją, produkują, jakieś techniki sexu, podpowiedz, będę wiedział czego unikać
A teraz to już nie chodzi o obronę muzyki tylko o takie faje jak Ty, nie podoba Ci się coś, spoko, Twoja j***na sprawa, masz do tego prawo jak cygan do zasiłku. Ale trochę k***a tolerancji, i nie mówię to o orientacjach seksualnych, bo na pewno do tego nawiążesz.

a to "wypie**alaj" na koncu pięknie opisuje poziom Twoich wypowiedzi, ale co wymagać od gościa o ilorazie inteligencji butelki z wodą

ciekawe co napiszesz, o gównie, pedałach , czy jakaś obelga na mnie, przewidywalny się stajesz

co jest, koledzy z gimnazjum Ci teksta piszą?

zamknął się w końcu, cwe*