18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cover ''thunderstruck''

ShiftyShot • 2014-02-23, 00:42
Świetny cover kawałka ac/dc - thunderstruck


rafa97

2014-02-23, 16:17
606, przestan już pyskować, bo cie stuleja rozboli niedołęgo. Widać, że nie masz zycia. Po co ja w ogóle z tobą rozmawiam? :-D

joeblack33

2014-02-23, 16:32
sp***zielił, na priva też nie odpisuje, pewnie poszedł do starej po kasę na browara

pireus

2014-02-23, 16:48
@606
Stary, idź już na tą czarna mszę, bo Belzebub się pogniewa.
Btw. spiąłeś się jak gimnazjalista, ale dzięki, pośmiałem się pod nosem troszeczkę ;)

maniiiek

2014-02-23, 16:54
@joeblack33 Ty to ten sam co np. na komorkomanii? A co do 606 to go zostaw. Gówien się nie rusza bo wtedy coraz mocniej śmierdzą.

DuckDodgers

2014-02-23, 16:56
606 napisał/a:


Włącz sobie Mastodona, DevilDrivera, stare Stone Sour, Gojirę, Chimairę czy dawnego Godsmacka. To jest porządna muzyka i zdrowe napie**alanie, a nie ta pedalska ch*joza acdc.



Ale to ACDC wpisało się w historię hard rocka a nie żadne z tych co wymieniłeś.

joeblack33

2014-02-23, 16:59
nie za bardzo wiem co to jest komorkomania, także chyba nie :)

a ten 606 to w ogóle jakiś ciekawy typ, rozmowa ch*ja z butem przysłowiowa

skalus1

2014-02-23, 17:52
jak można wypowiadać sie tak na temat ACDC ? bez nich rock byłby zupełnie inny.. a debil który pisze że ACDC to gówno niech wypie**ala na drzewo murzynom pały opie**alać :cumshot:

606

2014-02-23, 17:52
Zebrały się patałachy kwejkowe i pie**olą bzdety. Ty maniek mi tyle piw nawystawiałeś za te moje "gówna", że twoja matka chodziłaby napie**olona do końca swojego smutnego życia myśląc o tym jakiego ma syna idiotę.

Wasza żałosna dyskusja między sobą doskonale ukazuje jakimi żałosnymi c**ami jesteście. Całkowity brak argumentów, którymi tak bardzo się podniecasz i kolejny raz pie**olenie o gównach. Jak to nie jest multikonto jakiegoś gimbusa to jestem pod ciężkim wrażeniem, że aż tylu j***nych imbecyli dołączyło ostatnio do sadola.

Ale przecież "rafa97" już wyłapał warny za bycie mierną p*zdą, tylko patrzeć aż poleci kolejny. Nie macie dzieciaki co robić to zbierzcie się, possijcie sobie wzajemnie przy rytmach ch*jowego acdc i lećcie się wypłakać do mamusiek, bo was ktoś w internecie obraził. Gromada pie**olonych bezmózgów, monstrualny ból dupy i wścieklizna, bo angus okazał się homo :roll:

Napie**oliłeś chłopaczku tyle błędów w poście jakby ci się ciężko rączki trzęsły. Zaparz sobie herbatki, odpocznij trochę, bo ci żyłka w dupie pęknie i koledzy będą niezadowoleni, że się tak poluzowałeś. Jak już wysyłasz do obcego faceta buziaczki to miej odwagę przyznać się, że jesteś zwyczajnym pedałem, bo żaden hetero takich rzeczy nie robi.
P.S. acdc to pedalstwo, a angus to ciota i ch*j.


@DuckDodgers nigdy tego nie negował i chyba jedyny w tym temacie napisałem, że acdc jest klasykiem.
Ale to nie zmienia faktu, że grają beznadziejnie i, naturalnie, ja potrafię lepiej.

rafa97

2014-02-23, 18:36
606 napisał/a:


Nie będę dyskutował z pie**olonym kretynem, który broni swojej żałosnej muzyki, napina się jak r*chany gej i łasi się do mojej pały. Krótko mówiąc wypie**alaj.



Akurat za ten tekst to ty dziś wyłapiesz ich pięć, co na miesiąc zamknie ci ten niewyparzony pysk.

joeblack33

2014-02-23, 18:46
eh, samo się prosi:
- "patałachy kwejkowe"- pisałem już, że na kwejka nie wchodzę, ten dalej swoje
- od matek wypie**alaj,
- żałosna dyskusja, której częścią jesteś, jakbyś nie zauważył.
-całkowity brak argumentów- nosz k***a, to doj***łeś po całości, koleś dla którego argument to nazwanie kogoś pedałem albo pisanie o gównie, prosiłem kilka razy o skomentowanie czegoś, udajesz że nie widzisz albo piszesz przekleństwa, więćej nie potrafisz
-jeśli tyle osób jedzie po Tobie, to kto jest zjebem? :)
-Angus nie jest gejem, ma żonę
-po raz kolejny piszesz o obciaganiu, gejach, przypadek?
-napie**olił błędów, koleś pisze jak chce, sam zresztą tak pisałeś cwe*u parę postów wyżej jak sie opisownię dubstepu doj***łem
-dalej ironii nie rozkminiłeś, no nic, w sumie z niską inteligencją jakoś można funkcjonować, jak widać ( tylko co to za życie, byc taką sp***oliną)
-potrafisz lepiej? pokaż, teraz kilka faktów : "W 2003 został sklasyfikowany na 96[2], a w roku 2011 na 24 miejscu[3] listy 100 najlepszych gitarzystów wszech czasów magazynu Rolling Stone. W 2009 roku został sklasyfikowany na 6. miejscu listy 50 najlepszych heavymetalowych frontmanów wszech czasów według Roadrunner Records"

także zastanawiam się, na jednej szali zdanie niezaprzeczalnie znawców tematu, z drugiej zdanie takiej sp***oliny jak Ty

Morei_Sky

2014-02-23, 18:52
z Acdc to tylko TNT jest dobre ale jak tu panowie metalike krytykują . Metalice to nawet mój staruszek lubi a niech pan 606 wymieni jakich zespołów słucha no prosze bardzo męskie granie czyli co Behemot ? Prosze ja Ciebie no prosze... eh

joeblack33

2014-02-23, 18:59
niech słucha czego chce, mnie generalnie wk***ia podejście kolesia, że dla niego coś jest gówniane i ch*j. Jakby jego gust był jakimś wyznacznikiem

a każdy kto twierdzi inaczej to debil i się nie zna

606

2014-02-23, 19:17
Morei_Sky napisał/a:

z Acdc to tylko TNT jest dobre ale jak tu panowie metalike krytykują . Metalice to nawet mój staruszek lubi a niech pan 606 wymieni jakich zespołów słucha no prosze bardzo męskie granie czyli co Behemot ? Prosze ja Ciebie no prosze... eh



Przecież ci wymieniłem niektóre i behecioty tam na liście nie ma. I po co te insynuacje? Chcesz być ja te środowiska lgbt kwejkowe, które tu płaczą, bo im acdc obraziłem? Widzisz jakie z nich agresywne pedałki, naprawdę chcesz do nich dołączyć?

rafa97 napisał/a:



Akurat za ten tekst to ty dziś wyłapiesz ich pięć, co na miesiąc zamknie ci ten niewyparzony pysk.



Czekam.

cl...........on

2014-02-23, 19:22
606 weź już zamknij mordę wąski!

DuckDodgers

2014-02-23, 19:25
606 napisał/a:


@DuckDodgers nigdy tego nie negował i chyba jedyny w tym temacie napisałem, że acdc jest klasykiem.
Ale to nie zmienia faktu, że grają beznadziejnie i, naturalnie, ja potrafię lepiej.



Co to znaczy beznadziejnie? Technicznie beznadziejnie czy co? Bo wymieniłeś szereg kapel które również technicznie grają banały kompletne a ACDC i stworzyło właśnie styl który inni naśladują do dziś a przy nich Godsmack to właśnie jest badziewie. Nie przepadam za ACDC ale nigdy bym nie napisał, że to gówno.