18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co za zjeb .......kurwa mać

sukubek • 2012-08-08, 19:10
ja pie**ole na siłę stara się z tymi ripostami a i tak mnie brzydzi :homer:

Shatter

2012-08-09, 16:12
sukubek napisał/a:



tytuł ma odzwierciedlać to jakie emocje wzbudza we mnie ten pan /pani ....niech sobie żyje dziurawi sobie twarz , penisa co kolwiek mam to gdzieś ....ale jeśli nagrywa takie filmiki to niech się nie dziwi że jest jak jest.... to nie jest normalne ...pedałanie nie jest normalne ...robienie z siebie czegos takiego i obnoszenie się z tym nie jest normalne i nie mow mi ze jest bo wiemy ze nie jest i ja wcale nie będe udawać że jest....no wybacz :samoboj:

_________________


Ta emota na końcu ma odzwierciedlać zachowanie każdego kto przeczytał twój tekst?
Nie widzę w nim "obnoszenia się".Nagrywał te filmiki i raczej nikogo nie zmuszał do oglądania ich.Poza tym określenie "pedałanie" jest bardzo ciekawe.Domyślając się że chodzi o jego domniemany homoseksualizm, wspomnę o tym że jest bi.Poza tym na dzień dzisiejszy wygląda znacznie inaczej.
Reszty tekstu nie będę komentował bo to prawdziwy "koszmar profesora Miodka".

boski_adonis

2012-08-09, 16:33
lofix1 napisał/a:



i to mówi cymbał, który sie urodził 2 lata po upadku wspomnianej komuny :krejzi:



nie wiem jakie strony odwiedzasz, że jesteś aż tak na bieżąco :amused:



No i co z tego kiedy sie urodziłem, czytałem kroniki, rozmawiam z rodzicami i babcią, znam tamte realia z róznych przekazów, chyba każdy wie że odmienne jednostki były piętnowane (nie koniecznie gorsze)

ala963

2012-08-09, 17:03
męska wersja Joli Rutowicz.. w dodatku ch*j wie co to jest.. ,,dresy wolą się ze mną r*chać" pozdrowienia dla jego rodziców..

LukasDee

2012-08-09, 18:10
Najlepszy tekst tego czegoś... "Jakiś męski samiec" A przepraszam są żeńskie samce?
Nie dość, że wygląda... nie, nie wygląda, to jeszcze głupi jak but!

Mr Dan

2012-08-09, 19:38
Matka k***a chowaj mikser, bo wydłubię se oczy!

xiontZ

2012-08-09, 19:49
buciah5n1 napisał/a:

Obecna praca... na polu ptaki straszy? Może jednak jest klaunem? Bardziej by pasowało straszenie dzieci w "Domach Strachu".


W Londynie kolczykuje ludzi z tego co mi wiadomo. Nawet miałem sobie u niego bridge robić ale po tym co tu zobaczyłem nie wiem czy chce z nim rozmawiać :roll: Tacy właśnie na sile oryginalni aż do przesady wk***iają najbardziej..

lofix1

2012-08-09, 20:04
Cytat:

chyba każdy wie że odmienne jednostki były piętnowane (nie koniecznie gorsze)



i szkoda, że już nie są
teraz masz poseł pedał, trans, a niebawem kobieta w ciązy która zmienia płeć i to wszystko na naszych oczach
:samoboj: :idzwch*j:

Black_Garius

2012-08-09, 21:26
Ciekawe jak goli brode...

o ile to jest facet.

Janeo

2012-08-09, 22:45
Ktoś był ciekawy jak on się goli? Proszę bardzo!

lofix1

2012-08-09, 22:59
Janeo napisał/a:

Ktoś był ciekawy jak on się goli? Proszę bardzo!



a masz jeszcze jak goli pipę? :amused:

Janeo

2012-08-09, 23:20
Niestety nie :< On mówi jak dziewczyna (na nowych postach "ŁAM" ) więc sam nie wie kim jest.

ralphik88

2012-08-09, 23:36
zabił bym ch*ja i niczego nie żałował ...

miliard31

2012-08-09, 23:43
Aż mnie mdli, k***a...

Shatter

2012-08-10, 00:06
Janeo napisał/a:

Niestety nie :< On mówi jak dziewczyna (na nowych postach "ŁAM" ) więc sam nie wie kim jest.


O ile mi wiadomo chce zmienić płeć.O ile już tego nie zrobił.