18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co za zjeb .......kurwa mać

sukubek • 2012-08-08, 19:10
ja pie**ole na siłę stara się z tymi ripostami a i tak mnie brzydzi :homer:

lofix1

2012-08-09, 11:39
boski_adonis napisał/a:

komuna minęła każdy może być czym chce dopóki nie ogranicza wolności innych



i to mówi cymbał, który sie urodził 2 lata po upadku wspomnianej komuny :krejzi:

Marian Pudzianowski napisał/a:

Obrazek

Teraz tak wygląda. Typowa kobieta sadistica. :amused:



nie wiem jakie strony odwiedzasz, że jesteś aż tak na bieżąco :amused:

juki

2012-08-09, 11:55
Czego Ty k***a szukales w necie, ze znajdujesz takie filmiki :O

ko...........or

2012-08-09, 12:07
Za Aborcja w tym naszym Kraju !!! na takie zwierzeta bo to nie czlowiek

miqlaq

2012-08-09, 12:38
Czy to Szpak?

ZabójczaMama

2012-08-09, 13:27
A mi się podoba, ze ma swój sposób na życie inny niż hejtowanie przed kompem.
Wygląda jak ciota, zachowuje się jak ciota, ale wydaje się być inteligentnym, pewnym siebie facetem (?) i to jest absolutnie pozytywne :D
Dużo fajniejsze od grubasków przed kompem, którzy życie poświęcają napie**alaniu nienawiścią na każdą inność. ;)
Rozj***ł mnie tekstem, że rodzina od razu oddała go do domu dziecka i czy to nienormalne, że lubi się połykać nasienie. Inteligentnie, olewczo, k***a sadystyczny sarkazm! :D

Ves

2012-08-09, 14:18
Powiem tak, nie mam nic do tego jak chłopczyk wygląda, ale jego poziom wypowiedzi wskazuje na osobę poniżej 12 roku życia. Gdyby był człowiekiem zdystansowanym do siebie jego odpowiedzi były zabawne, tymczasem on stosuje technikę blondyny obciągary.

Shatter

2012-08-09, 14:32
Typowa polaczkowość z was wychodzi.Wystarczy że wygląda trochę inaczej od waszego wzorca i już jest zły.Do tego te same argumenty w stylu "jak będzie wyglądał za xx lat" lub "jak muszą się czuć jego rodzice".Wcale mu się nie dziwię że nie mieszka w tym smutnym jak ch*j kraju, skoro tacy ludzie tu żyją :D
A poza tym słyszałem, że po tytule tematu i zasobie słownictwa łatwo ocenić poziom autora...To by się nawet zgadzało.

Ves napisał/a:

Powiem tak, nie mam nic do tego jak chłopczyk wygląda, ale jego poziom wypowiedzi wskazuje na osobę poniżej 12 roku życia. Gdyby był człowiekiem zdystansowanym do siebie jego odpowiedzi były zabawne, tymczasem on stosuje technikę blondyny obciągary.


Mistrzostwem jest ocena inteligencji człowieka po jednym filmiku nagranym dla jaj.Ostatniego zdania nawet nie skomentuje bo nie chcę warna znowu dostać.
Pozdrawiam.

Sz...........jk

2012-08-09, 15:11
A ja z całego serca mu życze ch*ja w dupie. Pewnie będzie z tego zadowolony.

~Beny

2012-08-09, 15:22
nie będę się wypowiadała na temat całokształtu gościa, każdy robi to co lubi, ale zastanawialiście się kiedyś jak szary, nieciekawy i monotonny byłby świat wokół nas, gdyby nie było takich ludzi?

Bridgwater88

2012-08-09, 15:31
przypomina mi z zachowania moja byla :amused:

lenQ

2012-08-09, 15:40
Zabawne,że w XXI wieku ludzi dziwi jeszcze odmienność niektórych. Jest jaki jest, robi to co lubi i wątpię,aby tym krzywdził kogoś.A jeśli już to samego siebie-w co wątpię. Ta,ale co ja tam wiem...

alpingut

2012-08-09, 15:41
Przywrócić zasadniczą służbę wojskową!

Unserek

2012-08-09, 15:49
6:11 zmarnowalem w zyciu po co takie cos istnieje... ? :O

sukubek

2012-08-09, 16:01
Shatter napisał/a:


A poza tym słyszałem, że po tytule tematu i zasobie słownictwa łatwo ocenić poziom autora...To by się nawet zgadzało.



tytuł ma odzwierciedlać to jakie emocje wzbudza we mnie ten pan /pani ....niech sobie żyje dziurawi sobie twarz , penisa co kolwiek mam to gdzieś ....ale jeśli nagrywa takie filmiki to niech się nie dziwi że jest jak jest.... to nie jest normalne ...pedałanie nie jest normalne ...robienie z siebie czegos takiego i obnoszenie się z tym nie jest normalne i nie mow mi ze jest bo wiemy ze nie jest i ja wcale nie będe udawać że jest....no wybacz :samoboj:

_________________