18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co posłowie mówią na temat polityki antynarkotykowej

Szamil Basajew • 2012-06-28, 17:39
"Obnażamy wiedzę pOSŁÓW na temat polityki narkotykowej!"




Kozioł.

2012-06-29, 23:46
Jak ktoś myśli że palenie nie zostawia rysów na bani i nie uzależnia to chyba nigdy porządnie się nie zjarał, pali raz na tydzień, sprzedają mu majeranek :lol: Raz na jakiś czas można zajarać ale lepiej sączyć browary i czyścioche

szponiasty

2012-06-30, 15:09
Kozioł. napisał/a:

Jak ktoś myśli że palenie nie zostawia rysów na bani i nie uzależnia to chyba nigdy porządnie się nie zjarał, pali raz na tydzień, sprzedają mu majeranek :lol: Raz na jakiś czas można zajarać ale lepiej sączyć browary i czyścioche



Zapomniałeś dodać: i napie**alać dzieciaki i żonkę po ryju. Najlepiej codziennie.

alanos22

2012-06-30, 18:30
Nie rozumiem jak można być takim idiotą i głosić pogląd, że twarde narkotyki są dla ludzi. Zaczniesz brać te gówno i cie nie ma, mało kto wychodzi z tych uzależnień. Śmiać mi się chciało jak na jednym z forum o narkotykach jakiś narkoman mówił, że nie chce doświadczać starości i dlatego bierze narkotyki by jej nie dożyć. Marna wymówka i usprawiedliwienie dla zwykłej ludzkiej głupoty.

!Timon

2012-06-30, 19:28
@up
Wymówka nie wymówka, popatrz sobie na niektórych dziadków co srają zniedołężniali po siebie i zadaj sobie pytanie czy tak bardzo chcesz się przekonać jak to jest. Każdy powinien mieć prawo zadecydować na ile intensywnie przeżyje swoje życie, a jeśli bardzo pragnie żeby przypominało disneyland to też jego sprawa.
W gruncie rzeczy ja wolę zdecydowanie bardziej te realne doznania, ale jeśli komuś jest bez różnicy to na ch*j się wpie**alać w czyjeś 'szczęście'. On po załadowaniu działki [nie myślę o trawie] ma taką jazdę jak Ty gdybyś dostał 5 000 wypłaty na rękę.
Jak chce trzeba pomóc, jak woli żeby tak zostało to niech sobie ćpie.

LikeCannabis

2012-07-01, 01:32
Marian Pudzianowski napisał/a:

"Alkohol jest bardzo szkodliwym narkotykiem". Ja pie**olę. Co za zjeby z tych palaczy. Niech się najpierw nauczą definicji "narkotyk", a potem pie**olą. Chyba, że coś przegapiłem i alkohol jest teraz substancją zakazaną w Polsce.

narkotyk bo uzaleznia idioto to raz a dwa chodzi o to ze alk jest grozniejszy a jest legalny a ziolo nie jest tak szkodliwe i mozesz isc siedziec na 3 lata wiec skoro wy pijusy j***ne wolicie miec agresor rzygac i miec kaca to dlaczego my palacze nie mozemy sobie palic i byc wyluzowani bez kaca rzygania(dla twojej wiadomosci marihuana ma wlasciwosci przeciw wymiotne) i bez wielu innych reakcji organizmu na alko;] dlaczego nie zamyka sie w wiezieniu za posiadanie 0.5l a za 0.5 grama idziesz na 3 lata do puchy?