18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co krzyczą ateiści podczas seksu?

Imie_jego_44 • 2014-03-11, 07:11

tak jest przecież racjonalnie i postępowo.

EdmundKemper

2014-03-13, 14:28
paka2000 napisał/a:

Przynajmniej tyle dobrego, że nie wierzysz w kościół czy też Kościół lecz w Boga, co nie zmienia faktu, że każdy człowiek ma swoje poglądy. Ale trzeba też zauważyć, że np. gdy katolik próbuje udowodnić istnienie świata, podaje często tak bezsensowne dowody, że mają się one do istnienia Boga tak przekonująco i realnie, że nie przekonacie nimi do jego istnienia. Przykładowo: Bóg istnieje, bo chrześcijaństwo jest największą religią na świecie... albo, że to on wymyślił nam sztukę. Pisał to właśnie autor tego tematu w innej ze swoich wstawek. Sam spójrz na to i zrozum. Nie mówię, że ateiści nie podają durnych przykładów, no ale dawajmy jakieś realne dowody, a nie wzięte kij wie skąd.



Takich dowodów jeszcze nie słyszałem :D Mnie po prostu wk***ia maksymalnie skrajny debilizm. Czy to katolstwo czy ateiści. Dlatego często boję się przyznać, że jestem wierzący bo w oczach wielu od razu jestem skreślony.
Poza tym ja przy tym, że wierzę w "Boga" wierzę także w jakieś nadprzyrodzone zdolności czy niewyjaśnione zjawiska :)