18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co krzyczą ateiści podczas seksu?

Imie_jego_44 • 2014-03-11, 07:11

tak jest przecież racjonalnie i postępowo.

Apache123

2014-03-11, 17:35
ludzie do cholery przestańcie pie**olić ... jestem nie wierzącym facetem i wk***ia mnie ta wieczna wojna wierzący-ateista ... jak ktoś sobie wierzy to niech wierzy tylko by nie był j***nym pseudokatolem , to samo dotyczy pseudoateistów ... moja dziewczyna jest wierząca i nie ma żadnych problemów z tym, nie kłócimy się itp. tylko normalnie dyskutujemy i wymieniamy się zdaniami , a jak to wygląda od pseudokatolów i pseudoateistów w internecie ? obrzucacie się gównem i niszczycie reputacje normalnych ludzi ... tyle w temacie

WolfManGoth

2014-03-11, 19:01
Apache123

Jesteś tu nowy, co? Pozwól, ze Ci wyjaśnię coś. Gdyby zakończyła się ta wojna katola z ateuszem tutaj, to by 1/3 userów zanudziła się na śmierć. Przynajmniej jest z czego się pośmiać, więc dla dobra strony trzeba takie coś zostawić, by żyło własnym życiem.

Tak działa internet.

ni...........go

2014-03-11, 19:17
Bez sensu pie**olenie, że chrześcijanin nie r*cha... Kościół co prawda nie popiera antykoncepcji, ale zezwala i popiera tzw. kalendarzyk małżeński. (dla mniej obeznanych - kobieta ma dni płodne i niepłodne) Nam ksiądz zawsze mówił, że seks to dopełnienie miłości małżeńskiej.

Maciush

2014-03-11, 19:51
jakie 2-3 razy w zyciu ? w ciazy mozna zalewac ile ustawa przewiduje.

hogg

2014-03-11, 23:50
kurczasty napisał/a:



Btw. Słyszałeś o czymś takim jak białe małżeństwa? ( Debilizm straszny jednak istnieje)



Czy ja wiem czy debilizm, w Europie nadal dosyć popularne. Mąż biały, żona biała, to i małżeństwo białe ;)
Mieszkasz we Francji?

EdmundKemper

2014-03-12, 00:14
Haha :D Obrazek miał wywołać to co wywołał czyli niesamowity ból dupy ateistów :D

paka2000

2014-03-12, 07:08
EdmundKemper napisał/a:

Haha :D Obrazek miał wywołać to co wywołał czyli niesamowity ból dupy ateistów :D



Snikersy już zjadłeś? :amused:

McMenel

2014-03-12, 18:46
niemategozlego napisał/a:

Bez sensu pie**olenie, że chrześcijanin nie r*cha... Kościół co prawda nie popiera antykoncepcji, ale zezwala i popiera tzw. kalendarzyk małżeński. (dla mniej obeznanych - kobieta ma dni płodne i niepłodne) Nam ksiądz zawsze mówił, że seks to dopełnienie miłości małżeńskiej.


A ksiądz pewnie ( o ile nie jest pedofilem ) r*cha gosposie na plebanii. Plus kalendarzyk małżeński to jedna wielka rosyjska ruletka. Wystarczy delikatna zmiana hormonalna a cały cykl owulacyjny rozpieprza się. Ba czasami zwykły stress może zmienić cykl i wpadasz jak śliwka w gówno. Jednym z najważniejszych wynalazków jest właśnie antykoncepcja hormonalna pozwalająca na planowanie dzieci. Bo o dzieci powinno się starać po uzyskaniu stabilności finansowej a nie przed.

EdmundKemper

2014-03-12, 19:38
paka2000 napisał/a:



Snikersy już zjadłeś? :amused:



O, dupa zabolała, że ktoś śmie obrażać ateistów? :krejzi:

paka2000

2014-03-12, 20:57
EdmundKemper napisał/a:

O, dupa zabolała, że ktoś śmie obrażać ateistów? :krejzi:



Poczekamy aż ktoś wrzuci coś o katolach :)

EdmundKemper

2014-03-12, 21:25
paka2000 napisał/a:


Poczekamy aż ktoś wrzuci coś o katolach :)



O katolach jest mnóstwo tematów :) Za to ateiści chyba muszą udowadniać coś samemu sobie skoro tak mocno wyzywają katolików :)

paka2000

2014-03-12, 21:38
Niestety nie, przynajmniej nie w moim wypadku. Nie muszę sobie nic udowadniać, choć może odnosisz takie wrażenie. Szczerze mówiąc to rozśmieszyłeś mnie, ale piwa i tak nie dostaniesz :) Problem jednak w tym wszystkim tkwi, gdyż ani jedna grupa, ani druga grupa się nie akceptuje, choć mi to generalnie zwisa, czy wierzysz czy też nie, a te moje odpowiedzi znalazły się tu tylko i wyłącznie dlatego, że wiara w twojego Boga, według moich przekonań, to tak jak wierzyć w to, że w szafie ktoś może mieć Narnię. I jeśli wierzysz sobie to wierz, tylko gdzie jest twój stwórca, że patrzy na głód, ubóstwo i wojny z przymrużeniem oka? I czemu to wojny zawsze się toczyły w jego imię, a nie szatana, który rzekomo jest złem? Hmm? :)

EdmundKemper

2014-03-12, 23:02
paka2000 napisał/a:

Niestety nie, przynajmniej nie w moim wypadku. Nie muszę sobie nic udowadniać, choć może odnosisz takie wrażenie. Szczerze mówiąc to rozśmieszyłeś mnie, ale piwa i tak nie dostaniesz :) Problem jednak w tym wszystkim tkwi, gdyż ani jedna grupa, ani druga grupa się nie akceptuje, choć mi to generalnie zwisa, czy wierzysz czy też nie, a te moje odpowiedzi znalazły się tu tylko i wyłącznie dlatego, że wiara w twojego Boga, według moich przekonań, to tak jak wierzyć w to, że w szafie ktoś może mieć Narnię. I jeśli wierzysz sobie to wierz, tylko gdzie jest twój stwórca, że patrzy na głód, ubóstwo i wojny z przymrużeniem oka? I czemu to wojny zawsze się toczyły w jego imię, a nie szatana, który rzekomo jest złem? Hmm? :)



To sobie wyobraź, że na świecie nie ma żadnego zła. Byłoby to jeszcze gorsze niż Utopia Morusa :) Zresztą według jakiegoś tam poglądu Bóg tylko stworzył świat i się w niego nie miesza. To ludzie sami urządzają sobie zło i je tolerują.A wojny toczyły się w imię Boga bo nikt nie wyznaje Szatana więc tym bardziej nie zamierza go bronić.
Zresztą ja w kościele bywam raz w roku albo i rzadziej, "tylko" wierzę i to niekoniecznie w Boga ale w to, że nasze życie nie kończy się i nie zaczyna kolejno z chwilą śmierci i urodzenia. Przecież to byłoby idiotyczne gdyby ten cały kosmos, wszechświat, Ziemia i w ogóle wszystko istniało tylko dla tak sp***olonego gatunku jakim jest człowiek :)

paka2000

2014-03-12, 23:18
Przynajmniej tyle dobrego, że nie wierzysz w kościół czy też Kościół lecz w Boga, co nie zmienia faktu, że każdy człowiek ma swoje poglądy. Ale trzeba też zauważyć, że np. gdy katolik próbuje udowodnić istnienie świata, podaje często tak bezsensowne dowody, że mają się one do istnienia Boga tak przekonująco i realnie, że nie przekonacie nimi do jego istnienia. Przykładowo: Bóg istnieje, bo chrześcijaństwo jest największą religią na świecie... albo, że to on wymyślił nam sztukę. Pisał to właśnie autor tego tematu w innej ze swoich wstawek. Sam spójrz na to i zrozum. Nie mówię, że ateiści nie podają durnych przykładów, no ale dawajmy jakieś realne dowody, a nie wzięte kij wie skąd.

WolfManGoth

2014-03-13, 14:16
paka2000

Nie takie bezsensowne dowody. W wielu miejscach powstanie świata według Biblii pokrywa się z tym co naukowcy. Przykładem takim jest tzw. teoria "Wielkiej Zupy". Przecież w Biblii jest napisane wyraźnie, że najpierw była tylko morze, z którego wyłoniły się lądy.