18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co krzyczą ateiści podczas seksu?

Imie_jego_44 • 2014-03-11, 07:11

tak jest przecież racjonalnie i postępowo.

St...........el

2014-03-11, 11:46
Co za popie**oleńcy się tu dostali. Nie dość, że wrzuca nie swój obrazek, to jeszcze trafiający w pewną ironię - że ateiści, ludzie niewierzący w boga - jakiejkolwiek wiary, wzywają jego imienia. Ale nie, trzeba zgnoić kogoś, kto coś wrzucił - ewidentnie ból dupy jest tam, gdzie największe zakłamanie. Jak to nasze piękne porzekadło głosi: uderz w stół, a nożyce się odezwą.
:roll:

PatrolZG

2014-03-11, 11:55
No cóż, lepiej chyba umieć matematykę niż wszelkie zdrowaśki.
Będę powtarzał jak mantrę: śmiać się z ateisty to jak śmiać się z tego jak łysy się uczesał.

immikofreako

2014-03-11, 11:56
Skyperian napisał/a:

70% komentarzy to hejt spowodowany wcześniejszym jechaniem na religie, wielcy k***a ateiści, nie zapomnijcie że za kilka tygodni Wielkanoc i z koszyczkiem będziecie zapie**alać do kościoła na jednej nodze.


wez sp***alaj

wiesiors4

2014-03-11, 12:10
trabus napisał/a:

Dlaczego uzurpujesz sobie prawo do mówienia "boże"? Mało to bogów ludzie wymyślili? Zresztą prawdziwy chrześcijanin uprawia seks 2-3 razy w życiu, bo to grzech i będziesz się smażył w piekle! A za wstawianie takich obrazków dostaniesz podwójną porcję gorącej smoły!


Idioci, idioci wszędzie :homer:
PS myślałeś, że jak użyjesz słowa "uzurpujesz", to ludzie wezmą Cię za mądrzejszego niż jesteś? :-o

emwu

2014-03-11, 12:19
Zwrotu 'O Boże' używa się po to, żeby wyrazić, że coś jest nieprawdopodobne.

obiektywny

2014-03-11, 12:27
Skoro można żartować z innych religii to umiejmy też się smiać z siebie i swoich wierzeń.

Mimo iż osoba jest niewierząca to może mieć taką swoją osobistą i bardziej ludzką wiarę w ludzi czy chociażby w siebie.

Nie wszystkim jest potrzebne łącze

Komodor

2014-03-11, 12:41
trabus napisał/a:

Dlaczego uzurpujesz sobie prawo do mówienia "boże"? Mało to bogów ludzie wymyślili?



A to nie jest czasem tak, że ateiści z definicji nie wierzą w żadnego boga?

Rirotto

2014-03-11, 12:42
Jaka spina :D widze, ze sadole maja bardzo ograniczone poczucie humoru :D

Catacombe

2014-03-11, 12:49
Rozśmieszyło mnie to, bo uznałem to za żart, ale jak zobaczyłem kto to wstawił to zrozumiałem że to nie żart :(

Browaryt

2014-03-11, 12:59
jeszcze mi się nie zdarzyło krzyczeć o boze ani o jezu już bardziej o k***a

paka2000

2014-03-11, 13:05
W ogóle teraz zauważyłem tagi... Za które autor musi chyba iść do batmana się wyspowiadać.

temteremte

2014-03-11, 13:07
nie wiem o co ten ból dupy, ja się porządnie uśmiałem. trochę dystansu do siebie ludzie, bo wam dupy poodpadają z tej całej powagi.

a że obrazek wrzucił jakiś fanatyczny katol, jego sprawa że ma nasrane w głowie.

ph...........el

2014-03-11, 13:20
Skyperian napisał/a:

70% komentarzy to hejt spowodowany wcześniejszym jechaniem na religie, wielcy k***a ateiści, nie zapomnijcie że za kilka tygodni Wielkanoc i z koszyczkiem będziecie zapie**alać do kościoła na jednej nodze.



Zacznijmy od tego że ten obrazek jest zwyczajnie ch*jowy.
Za zabawny może go uznać tylko debil albo katol cierpiący na jakiś niewytłumaczalny ból dupy.

temteremte napisał/a:

nie wiem o co ten ból dupy, ja się porządnie uśmiałem. trochę dystansu do siebie ludzie, bo wam dupy poodpadają z tej całej powagi.

a że obrazek wrzucił jakiś fanatyczny katol, jego sprawa że ma nasrane w głowie.



Jakiej powagi?
To zwyczajne nieśmieszne gówno. Co w tym śmiesznego? Ja na przykład jak r*cham nic nie krzyczę bo bym ministrantów pobudził.

tr...........da

2014-03-11, 13:42
trabus napisał/a:

Dlaczego uzurpujesz sobie prawo do mówienia "boże"? Mało to bogów ludzie wymyślili? Zresztą prawdziwy chrześcijanin uprawia seks 2-3 razy w życiu, bo to grzech i będziesz się smażył w piekle! A za wstawianie takich obrazków dostaniesz podwójną porcję gorącej smoły!



Czlowieku, milosc malzenska (seks) jest obowiazkiem partnerow wg. prawa katolickiego więc nie pieprz głupot :P

kurczasty

2014-03-11, 13:45
@ Up

Proszę numer z Kodeksu Kościoła Katolickiego.

Nie ma?
Więc przestać pie**olić.

Btw. Słyszałeś o czymś takim jak białe małżeństwa? ( Debilizm straszny jednak istnieje)