18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co krzyczą ateiści podczas seksu?

Imie_jego_44 • 2014-03-11, 07:11

tak jest przecież racjonalnie i postępowo.

WolfManGoth

2014-03-11, 13:47
Kiedy ateusz w internecie stworzy coś prześmiewczego w stronę religii, niezależnie od poziomu humoru, to wciąż jest cool. Kiedy to zrobi katolik w stronę ateuszy, to od razu musi on mieć ból dupy. Gdzie tu sens w tym, to ja nie wiem, ale albo nawzajem będziemy się ośmieszać, albo wcale. Wybierajcie.

Uechtacz

2014-03-11, 13:50
Prawdziwy sadol nie wzywa imienia bożego nadaremno!

Prawdziwy sadol mówi: "No połknij... kupię ci drugiego Snickersa".

abcdefgz

2014-03-11, 14:07
Pomijając już całą istotę tego sporu racjonalność-mistycyzm, to czy wy, katofaszyści tacy jak troglodyta umysłowy Imie Jego 44 (choć ja podejrzewam że to wyrafinowany troll), czy wy naprawdę nie dostrzegacie że ten rodzaj docinek w stronę niewierzących jaki jest pokazany na obrazku, albo zdania w stylu "Poszedłeś już z mamusią poświęcić jajeczka?" itp. to jest strzelanie sobie samobója?
"Wyśmiewając" kogoś w taki sposób tak naprawdę wyśmiewacie sami siebie, czyli chore, tradycyjno-rodzinne ciśnienia jakie występują w katolickich środowiskach...można by to obszerniej wytłumaczyć, ale nie chce mi się.
Jesteście tępymi małpkami, które chcą zaginać rzeczywistość w okół siebie i nazywają wszystkich innych "ateuszami"....zabijcie się

Pierwszy koment po miesięcznym warnie, miło poodychać sadolowym powietrzem znowu :-)

WolfManGoth

2014-03-11, 14:11
Kezcuz
Hę? Mało śmieszne docinki do ateuszy? Po co mi lepsze, jeśli tamci uważają, że religia mi zabrania się r*chać z własną żoną więcej niż z 2-3 razy? Nie wiem skąd oni takie informacje wytrzasnęli.

pr05p3r0

2014-03-11, 14:19
trabus napisał/a:

Zresztą prawdziwy chrześcijanin uprawia seks 2-3 razy w życiu, bo to grzech i będziesz się smażył w piekle!



O, k***a. Znawca tematu. Pewnie teolog i ateista kategorii "bo-każą-na-rekolekcje-chodzić".

brzezniak

2014-03-11, 14:35
WolfManGoth
Uważają? Kto? Generalizujesz wszystkich ateistów przez jeden post? Wiesz, że to jeszcze bardziej poj***ne niż robienie z wszystkich teistów samobójców? A wyzwiska są oczywistą defensywną postawą spowodowaną przez brak argumentów - Imie_jego_44 już zakładał temat "czy bóg istnieje" i nawet nie próbował bronić swoich argumentów.

A dowcip nawet niezły.

abcdefgz

2014-03-11, 14:36
WolfManGoth, Ja też nie wiem, i nie wiem również co to ma do rzeczy?

xyz372

2014-03-11, 14:56
Skąd te statystyki, że wierzący bzykają się 2-3 ? A gdzie jest napisane, że to grzech? Pierdzielenie bzdur, a jakby ktoś był wierzący, to by wiedział, że kościół zezwala "na francuza", tyle że bardziej w celu postawienia masztu niż samego aktu miłosnego. Z drugiej strony to dobrze, że bo wiele świństw przenosi się "przez francuza", mimo jego całej przyjemności.

I taka rada - chcesz walczyć z kościołem i wierzącymi? Zacznij do niego chodzić, żebyś wiedział z czym walczysz miernoto...

RavenRR

2014-03-11, 15:01
@up
Idąc twoją bezbłędną logiką - przestań wierzyć w bożki, jeśli chcesz walczyć z ateistami. Przejdź na islam, jeśli chcesz walczyć z muzułmanami. r*chaj małe dzieci, jeśli chcesz walczyć z pedofilami. Mam wymieniać dalej, miernoto?

brzezniak

2014-03-11, 15:04
xyz372 napisał/a:


I taka rada - chcesz walczyć z kościołem i wierzącymi? Zacznij do niego chodzić, żebyś wiedział z czym walczysz miernoto...



Czy odprawiasz rytuały i czytasz księgi każdej innej religii, którą odrzucasz?

McMenel

2014-03-11, 15:28
xyz372 napisał/a:

Skąd te statystyki, że wierzący bzykają się 2-3 ? A gdzie jest napisane, że to grzech? Pierdzielenie bzdur, a jakby ktoś był wierzący, to by wiedział, że kościół zezwala "na francuza", tyle że bardziej w celu postawienia masztu niż samego aktu miłosnego. Z drugiej strony to dobrze, że bo wiele świństw przenosi się "przez francuza", mimo jego całej przyjemności.

I taka rada - chcesz walczyć z kościołem i wierzącymi? Zacznij do niego chodzić, żebyś wiedział z czym walczysz miernoto...


A gówno prawda. Jeżeli podczas stosunku nie dochodzi do wytrysku w pochwie jest on uznawany za grzech . Więc przestań kłamać bo to też grzech.
http://adonai.pl/malzenstwo/?id=7
I ja nie walczę z kościołem to kościół walczy ze mną. Próbując wymusić swoje wartości. Nie na darmo różnej maści katabasy lobbują w sejmie za swoimi urojeniami.

Zarammoth

2014-03-11, 15:49
Wg. religii katolickiej można uprawiać oral i anal, ale stosunek MUSI skończyć się w pochwie (czyt. wytrysk) bez prezerwatywy. Więc jeśli nie chcesz mieć 20 dzieciaków to masz właśnie do wyboru: seks 2-3 razy w ciągu małżeństwa, albo jakieś poj***ne wyliczenia i kalendarzyki czyli tzw. watykańską ruletkę :D

Pikson

2014-03-11, 15:54
Ja pierdziu jacy wy jesteście tępi to jest tylko żart rozumiecie ż-a-r-t (polecam wiki albo słownik) żarty nie bierze się na poważnie jeśli nie wiedzieliście a wy spinacie dupy od bólu i wypisujecie wypracowania o religiach, polityce i nie tylko popisując się jakże wspaniałą wiedzą. Typowy przejaw cebulactwa

blysk88

2014-03-11, 16:29
xyz372 napisał/a:


Skąd te statystyki, że wierzący bzykają się 2-3 ? A gdzie jest napisane, że to grzech? Pierdzielenie bzdur, a jakby ktoś był wierzący, to by wiedział, że kościół zezwala "na francuza", tyle że bardziej w celu postawienia masztu niż samego aktu miłosnego. (...)
I taka rada - chcesz walczyć z kościołem i wierzącymi? Zacznij do niego chodzić, żebyś wiedział z czym walczysz miernoto...


McMenel napisał/a:


A gówno prawda. Jeżeli podczas stosunku nie dochodzi do wytrysku w pochwie jest on uznawany za grzech . Więc przestań kłamać bo to też grzech.


On wlasnie to napisal. Lodzik postawi interes na nogi, a nim konczysz tam gdzie Bog nakazal :)

brzezniak napisał/a:


Czy odprawiasz rytuały i czytasz księgi każdej innej religii, którą odrzucasz?


Tak - staram sie dowiedziec co odrzucam. Biblie zaliczona. Koran (a wlasciwie jego tlumaczenie na nasz jezyk) tez. Przynajmniej wiem co mi nie pasuje/do czego sie przyczepiam.

Dorzuce tylko, ze mi sie obrazek podoba :P

Werewolv

2014-03-11, 16:39
trabus napisał/a:

Dlaczego uzurpujesz sobie prawo do mówienia "boże"? Mało to bogów ludzie wymyślili? Zresztą prawdziwy chrześcijanin uprawia seks 2-3 razy w życiu, bo to grzech i będziesz się smażył w piekle! A za wstawianie takich obrazków dostaniesz podwójną porcję gorącej smoły!



Się nam ateista zbulwersował.