18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężko chory poseł PiS szuka "bliźniaka genetycznego&qu

CoJaTamKurwaWiem • 2014-01-05, 21:14
Swiat, k***a, się kończy.... Polityczna dz**ka szuka pomocy wśród zwykłych szaraczków, bo mu się w kolejce nie chce czekać na dawcę i liczy, że ktoś się zgłosi.....
Proponuje wpisywać się z życzeniami dla ledwo zipiącego posła i mu później je przekazać ku pokrzepieniu :mrgreen:
Cytat:

Artur Górski, poseł Prawa i Sprawiedliwości, który walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną, szuka "bliźniaka genetycznego" - donosi portal tvp.info.

"Szpital, w którym się leczę - Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie, rozpoczął procedurę szukania dla mnie bliźniaka genetycznego z grona dawców niespokrewnionych" - napisał na swoim facebookowym profilu Górski.

"Jeśli ktoś z Państwa chce pod kątem mojej osoby wpisać się do Rejestru, może zgłosić się bezpośrednio do Instytutu Hematologii i Transfuzjologii ul. I. Gandhi 14, kontaktując się wcześniej w godzinach pracy pod nr tel. 22 555-55-555, w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zachęcam do wejścia w ten program nawet wówczas, gdyby Państwa szpik miał uratować życie komuś innemu" - dodał.

Przypomnijmy: poseł PiS poinformował o swojej chorobie w październiku ubiegłego roku. Górski przeszedł już ciężką chemioterapię. Przeszczep szpiku to kolejny etap leczenia. By jednak do niego doszło, potrzebny jest niespokrewniony dawca.

"Baza dawców w Polsce jest wciąż nieduża. Brakuje pieniędzy na akcje promocyjne i szczegółowe badania wstępnych dawców (...). Polaków stać na więcej w leczeniu białaczki" - powiedział poseł Górski w rozmowie z portalem tvp.info."




No Sadole - wyrzućcie to z siebie :mrgreen:


RockyWood

2014-01-05, 21:18
z całego serca współczuję.

ale jak na ten portal przystało muszę napisać... niestety tylko jeden poseł i na dodatek nie szwabska tęczowa lewacka dz**ka...

ye-baka

2014-01-05, 21:27
W Smoleńsku niech poszuka.

In...........eo

2014-01-05, 21:34
Jak zapłaci odpowiednią sumę, to czemu nie, mogę dać się przebadać. A jak wyjdzie, że jestem jego bliźniakiem, to się zastanowię czy warto. ;D

jacekmatys

2014-01-05, 21:42
Tej k***ie nawet dr.House nie pomoże więc gnij!!

petru23

2014-01-05, 21:46
CoJaTamk***aWiem napisał/a:


No Sadole - wyrzućcie to z siebie :mrgreen:

Obrazek



hehehe, kłaczek ;)

sard

2014-01-05, 22:06
Tonący brzytwy się chwyta - gdy ludzie bliscy są śmierci nagle potrafią wiele zrobić byleby tylko dalej żyć.

AnalTerror666

2014-01-05, 22:12
Jak mi, k***a, przykro. Chociaż, jakby mi zaplacił... to mógłbym spróbować :D

dzarul

2014-01-05, 22:34
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Swiat, k***a, się kończy.... Polityczna dz**ka szuka pomocy wśród zwykłych szaraczków, bo mu się w kolejce nie chce czekać na dawcę i liczy, że ktoś się zgłosi.....
:

Obrazek


Taka procedura dotyczy wszystkich j***ny baranie!!!!

Dymekx

2014-01-05, 22:41
Hahaha dalej się PiSowczycy niech ujadają z lewusami o prawa pedałów, Polaków nie tylko nie stać na taki luksus jak wolny czas i zapisanie się do rejestru dawców. Wszyscy niech pójdą do piachu, liberalizm dz**ko :D .

CoJaTamKurwaWiem

2014-01-05, 22:54
dzarul napisał/a:


Taka procedura dotyczy wszystkich j***ny baranie!!!!




Ojojoj.... rodzina...kochanek....dłużnik...sympatyk brzozy...?
Jak mi przykro :mrgreen:

kwaite09

2014-01-05, 22:57
piwko za GIFa

dzarul

2014-01-05, 23:00
CoJaTamk***aWiem napisał/a:




Ojojoj.... rodzina...kochanek....dłużnik...sympatyk brzozy...?
Jak mi przykro :mrgreen:


Nie, po prostu nie lubię takich baranów co piszą bzdury!! Jak y byś zachorował na tą chorobę to procedura by wyglądała tak samo!!! Rozumiesz jełopie!! Na początku szuka się dawcy wśród rodziny, potem poza nią! Ale taki debil chyba tego nie zrozumie..

BrunerOvned

2014-01-05, 23:02
Hejt hejtem, ale silenie się na pojechanie na siłę człowiekowi choremu na te paskudztwo warte jest tego gifa w temacie.

Sam mam w rodzinie kogoś, kto odwalił już sześć chemii i modli się, żeby markery wyszły tak, jak każdy by w takiej sytuacji chciał.
ch*j w dupy hejterom, bo jak raka prostaty któryś dostanie, to zesra się po drugiej chemii i poleci do Bozi z modlitwami.

Człowiek jest człowiekiem, gość sam z siebie posła nie zrobił i to nie jego wina, że został już przez życie doświadczony, ryże sk***ysyny.
Żyć każdy chce!

BongMan

2014-01-05, 23:09
dzarul napisał/a:


Taka procedura dotyczy wszystkich j***ny baranie!!!!


Gość dobrze mówi.

Tylko że nie każdy chory na białaczkę jest posłem, więc nie o każdym piszą w mediach. A wy, bando debili, od razu obszczekujecie.