18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężko chory poseł PiS szuka "bliźniaka genetycznego&qu

CoJaTamKurwaWiem • 2014-01-05, 21:14
Swiat, k***a, się kończy.... Polityczna dz**ka szuka pomocy wśród zwykłych szaraczków, bo mu się w kolejce nie chce czekać na dawcę i liczy, że ktoś się zgłosi.....
Proponuje wpisywać się z życzeniami dla ledwo zipiącego posła i mu później je przekazać ku pokrzepieniu :mrgreen:
Cytat:

Artur Górski, poseł Prawa i Sprawiedliwości, który walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną, szuka "bliźniaka genetycznego" - donosi portal tvp.info.

"Szpital, w którym się leczę - Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie, rozpoczął procedurę szukania dla mnie bliźniaka genetycznego z grona dawców niespokrewnionych" - napisał na swoim facebookowym profilu Górski.

"Jeśli ktoś z Państwa chce pod kątem mojej osoby wpisać się do Rejestru, może zgłosić się bezpośrednio do Instytutu Hematologii i Transfuzjologii ul. I. Gandhi 14, kontaktując się wcześniej w godzinach pracy pod nr tel. 22 555-55-555, w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zachęcam do wejścia w ten program nawet wówczas, gdyby Państwa szpik miał uratować życie komuś innemu" - dodał.

Przypomnijmy: poseł PiS poinformował o swojej chorobie w październiku ubiegłego roku. Górski przeszedł już ciężką chemioterapię. Przeszczep szpiku to kolejny etap leczenia. By jednak do niego doszło, potrzebny jest niespokrewniony dawca.

"Baza dawców w Polsce jest wciąż nieduża. Brakuje pieniędzy na akcje promocyjne i szczegółowe badania wstępnych dawców (...). Polaków stać na więcej w leczeniu białaczki" - powiedział poseł Górski w rozmowie z portalem tvp.info."




No Sadole - wyrzućcie to z siebie :mrgreen:


Ne...........es

2014-01-06, 21:12
jebac pis. niech zdycha

oozyxak0o

2014-01-06, 21:12
j***ć pis. Tylko Korwin Majk. A choroby współczuję.

ukashekk

2014-01-06, 21:13
Dafid napisał/a:

Niech ginie.


Nie życz drugiemu co tobie niemiłe.

Jak dla mnie taki zagorzały katol powinien czakać po prostu na własną śmierć. Jest przeciwny m.in. aborcji czyli ingerencji w ciało kobiety więc nie powinien oczekiwać ingerencji w swoje ciało. Widocznie bóg tak chciał...

15243

2014-01-06, 21:24
oby tobie k***o i wam k***y hejtujące coś takiego się nie przydarzyło, bo w takiej sytuacji z ateistów zrobilibyście się większymi fanatykami niż mohery, tak więc sklejcie mordy i cieszcie się, że jesteście zdrowi i (o ile macie dzieci) one też są zdrowe, a nie powykręcane jak klucz wiolinowy

btw. lewackie ścierwo zaczyna dominować na tym forum - gdzie są mody?

bosman1989

2014-01-06, 21:40
"Baza dawców w Polsce jest wciąż nieduża. Brakuje pieniędzy na akcje promocyjne i szczegółowe badania wstępnych dawców (...). Polaków stać na więcej w leczeniu białaczki" - powiedział poseł Górski w rozmowie z portalem"


No ku*wa nie wierze, teraz sobie pan poseł zdał z tego sprawy. Powodzenia :d

Jurny_Ziemniak

2014-01-06, 21:43
A miałem się już rejestrować.
Poczekam aż ta pchła panie i dopiero zarejestruje się :D

Cholera wie nie chce ryzykować.

kapelan_szturmowy

2014-01-06, 21:50
Człowiek walczy o życie. Nieważne kto. Choć jestem bardzo prawicowy, gdyby pasowałoby to oddałbym i lewakowi i k***ie. Tym się różnię od ścierwa.

Dranzes

2014-01-06, 22:06
przeczytalem ciężko chory pieseł, już k***a nie wchodze nigdy na kfejki i te inne h*jestwa

Loaloa

2014-01-06, 22:55
Wyłazi z was polacka, katolska mentalność.

froqer

2014-01-06, 22:59
Ej k***a, gdyby to było 5 letnie dziecko to byście się spuszczali. Jest chłop chory to szuka pomocy. Każdy z was j***ni hipokryci by tak robił. Pewnie jeszcze kilku z was bezczelnie wykorzystałoby swoje wpływy. I co z tego, że poseł? To ma zdychać? Bądź co bądź, to człowiek szukający pomocy. A autor tematu ma tak ubogie życie, że na wiadomość o tym zdarzeniu świat mu się wali, pozazdrościć.

CoJaTamKurwaWiem

2014-01-06, 23:33
froqer napisał/a:

... I co z tego, że poseł? To ma zdychać? ...



Eeeeee.... no tak :)

ch...........at

2014-01-06, 23:50
@ktośtam

Też jestem potencjalnym dawcą szpiku, wygląda to tak, że 99% dawców nigdy nie znajduję w ciągu życia bliźniaka genetycznego, a jak już się taki znajdzie to decyzja należy do Ciebie czy przekażesz szpik (nie jest to niebezpieczne, może poza narkozą), a komu ten szpik przekazujesz to nie wiesz, dopiero po roku lub dwóch możesz za obopólną zgodą się poznać z Nim.

Stafford

2014-01-07, 00:39
"Polityczną k***ą" nazwany być nie może, bo nie zmieniał ugrupowań jak rękawiczki (jak robi to większość polityków).

Po za tym miał ciekawe spostrzeżenia na temat Obamy (z których musiał się wycofać)
http://www.youtube.com/watch?v=f9_kcQMJSB4
Niestety nie znalazłem oryginalnego przemówienia, tylko ten tvnowski (przepraszam za źródło) komentarz.

Tym niemniej teraz daje paskudny przykład jako polityk i współtwórca prawa.

Simon_mcKEY

2014-01-07, 00:41
Co za żYDOSTWO opanowało tego sadola. Abyś miał białaczke i grupe krwi żyd-kozojebca, cwe*u. I każdy, kto postawił autorowi tego postu piwo tak samo!

beneko

2014-01-07, 00:44
oki hejty i sadole specjalnie sie zarejestrowałem żeby ten komentarz wstawić, moja matka umarła w tym samym szpitalu na ta samą chorobę, idziecie tam poj***ne sk***ysyny, wjedźcie windą na ostatnie piętro puknijcie w domofon i poczujcie zaj***ne śledzie co to zapach śmierci.....