18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężko chory poseł PiS szuka "bliźniaka genetycznego&qu

CoJaTamKurwaWiem • 2014-01-05, 21:14
Swiat, k***a, się kończy.... Polityczna dz**ka szuka pomocy wśród zwykłych szaraczków, bo mu się w kolejce nie chce czekać na dawcę i liczy, że ktoś się zgłosi.....
Proponuje wpisywać się z życzeniami dla ledwo zipiącego posła i mu później je przekazać ku pokrzepieniu :mrgreen:
Cytat:

Artur Górski, poseł Prawa i Sprawiedliwości, który walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną, szuka "bliźniaka genetycznego" - donosi portal tvp.info.

"Szpital, w którym się leczę - Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie, rozpoczął procedurę szukania dla mnie bliźniaka genetycznego z grona dawców niespokrewnionych" - napisał na swoim facebookowym profilu Górski.

"Jeśli ktoś z Państwa chce pod kątem mojej osoby wpisać się do Rejestru, może zgłosić się bezpośrednio do Instytutu Hematologii i Transfuzjologii ul. I. Gandhi 14, kontaktując się wcześniej w godzinach pracy pod nr tel. 22 555-55-555, w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zachęcam do wejścia w ten program nawet wówczas, gdyby Państwa szpik miał uratować życie komuś innemu" - dodał.

Przypomnijmy: poseł PiS poinformował o swojej chorobie w październiku ubiegłego roku. Górski przeszedł już ciężką chemioterapię. Przeszczep szpiku to kolejny etap leczenia. By jednak do niego doszło, potrzebny jest niespokrewniony dawca.

"Baza dawców w Polsce jest wciąż nieduża. Brakuje pieniędzy na akcje promocyjne i szczegółowe badania wstępnych dawców (...). Polaków stać na więcej w leczeniu białaczki" - powiedział poseł Górski w rozmowie z portalem tvp.info."




No Sadole - wyrzućcie to z siebie :mrgreen:


support3

2014-01-07, 01:00
Górski mieszka u mnie na osiedlu i dzięki niemu teraz w mojej spółdzielni rządzą złodzieje i przekręty ( wyj***li stary zarząd (który rządził sprawiedliwie) bo chcieli mniej zapłacić za mieszkania i Górski im pomógł - teraz wszyscy mieszkańcy w swoich czynszach płacą za mieszkania tych sk***ieli, swoją drogą ciekawe ile dostał za to aby wstawić się za nimi). Ponieważ przyczynił się do rozj***nia naszej spółdzielni mieszkaniowej i dodatkowo sp***oli życie kilku osobom to uważam, że dostał za swoje. AMEN.

beneko

2014-01-07, 01:08
.... oby przeżył i oby stał się poważanym politykiem, może qrwa mać coś zrobi, aby ktoś inny taki jak ja nie musiał przeżywać, pie**olonej papirologi w j***nej fundacji, która płaci za dobór szpiku, oby nie musiała wyprowadzać go ochrona z ministerstwa zdrowia, po koczowaniu pod drzwiami, j***nego dyrektora nfz, który qrwaa nawet nie wiedział że kasa na przeszczepy w szpitalu skończyła sie w październiku i q 12 osób z wyrokiem miało czekać dwa miesiące aż się pieniądze znajdą, ..............i tu sadole , przeszczep szpiku w2004 roku to była kwota około 200 tys, zastawiłem uzbierałem sprzedałem co mogłem a te j***ne qrwy w pie**olonym ministerstwie - przykro nam ale nie może pan zapłacić za zabieg bo w Polsce opieka zdrowotna jest bezpłatna - ooooooooooooo rzesz k***A WASZA MAĆ. Mam nadzieję że wyrok który wyłapałem uratował choć jednej osobie życie z tych 12 oczekujących wtedy, tylko jebnięcie sterta pieniędzy w pie**olonym ministerstwie w j***ną bezduszną sekretarkę coś zdziałało, znaleźli kasę, moja Matka przegrała tą ostatnią walkę........

deadkennedy

2014-01-07, 20:10
To ten od zmierzchu cywilizacji?? Skoro go wiara w cywilizacje opuściła, no to... Ale fajnie było by zobaczyć jak od brudasa szpik przyjmuje:) hłe hłe

czego mu mimo wszystko życzę, brudnego czy nie.