18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężko chory poseł PiS szuka "bliźniaka genetycznego&qu

CoJaTamKurwaWiem • 2014-01-05, 21:14
Swiat, k***a, się kończy.... Polityczna dz**ka szuka pomocy wśród zwykłych szaraczków, bo mu się w kolejce nie chce czekać na dawcę i liczy, że ktoś się zgłosi.....
Proponuje wpisywać się z życzeniami dla ledwo zipiącego posła i mu później je przekazać ku pokrzepieniu :mrgreen:
Cytat:

Artur Górski, poseł Prawa i Sprawiedliwości, który walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną, szuka "bliźniaka genetycznego" - donosi portal tvp.info.

"Szpital, w którym się leczę - Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie, rozpoczął procedurę szukania dla mnie bliźniaka genetycznego z grona dawców niespokrewnionych" - napisał na swoim facebookowym profilu Górski.

"Jeśli ktoś z Państwa chce pod kątem mojej osoby wpisać się do Rejestru, może zgłosić się bezpośrednio do Instytutu Hematologii i Transfuzjologii ul. I. Gandhi 14, kontaktując się wcześniej w godzinach pracy pod nr tel. 22 555-55-555, w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zachęcam do wejścia w ten program nawet wówczas, gdyby Państwa szpik miał uratować życie komuś innemu" - dodał.

Przypomnijmy: poseł PiS poinformował o swojej chorobie w październiku ubiegłego roku. Górski przeszedł już ciężką chemioterapię. Przeszczep szpiku to kolejny etap leczenia. By jednak do niego doszło, potrzebny jest niespokrewniony dawca.

"Baza dawców w Polsce jest wciąż nieduża. Brakuje pieniędzy na akcje promocyjne i szczegółowe badania wstępnych dawców (...). Polaków stać na więcej w leczeniu białaczki" - powiedział poseł Górski w rozmowie z portalem tvp.info."




No Sadole - wyrzućcie to z siebie :mrgreen:


CoJaTamKurwaWiem

2014-01-05, 23:12
BrunerOvned napisał/a:


Człowiek jest człowiekiem, gość sam z siebie posła nie zrobił i to nie jego wina, że został już przez życie doświadczony, ryże sk***ysyny.
Żyć każdy chce!



Biedaczysko... zmusili go, zeby został posłem.... ja pie**olę......
Idź daj mu dupy, to może sie chociaż zarazisz i też zostaniesz politykiem....

BrunerOvned

2014-01-05, 23:27
CoJaTamk***aWiem napisał/a:



Biedaczysko... zmusili go, zeby został posłem.... ja pie**olę......
Idź daj mu dupy, to może sie chociaż zarazisz i też zostaniesz politykiem....


Szkoda słów na debili...

Gu...........99

2014-01-05, 23:30
Jestem zarejestrowanym, potencjalnym póki co, dawcą szpiku.

Wiele razy się nad tym zastanawiałem, co będzie jak zadzwoni telefon i ktoś powie, że mogę uratować komuś życie? Jeden ch*j mnie obchodzi, czy to będzie poseł, robotnik, dziecko czy kobieta w średnim wieku - to człowiek "w potrzebie".

Bohaterowie internetu - własnie tyle macie k***a odwagi, żeby szczekać. Odwaga to nawet ten pierwszy krok, żeby się zarejestrować jako dawca, nie - absolutnie się tu nie gloryfikuję, po prostu mi was żal.

Tupolew18

2014-01-05, 23:44
@up FAKE Polityk to nie człowiek

protos

2014-01-05, 23:58
Mojego to nikt nie będzie chciał zapewne :(

dzarul

2014-01-06, 00:10
protos napisał/a:

Mojego to nikt nie będzie chciał zapewne :(


Jak znajdzie się osoba chora, pasująca do twojego profilu genetycznego. to wezmą. Nie bój się

!Timon

2014-01-06, 00:55
Ja wiem, że to tylko teoria spiskowa ale jak już ustalą tego bliźniaka a za kilka lat pan poseł będzie nerki albo serca potrzebować? ;)

protos

2014-01-06, 01:19
@up sugerujesz że użyją bliźniaka jako magazynu części zamiennych ?

Zarammoth

2014-01-06, 02:02
Akurat temu sk***ielowi to włosa z dupy bym nie oddał. Jechał po wszystkich, gardził innymi, to i karma sprawiedliwa.

necrofallus8

2014-01-06, 11:40
Będzie miał pogrzeb na koszt państwa więc czym się martwi? Aha już wiem, przecież jeszcze mógł więcej nakraść. Wielki ch*j w dupę wszystkim naszym politykom, niech szybko wyciągną kopyta.

Da...........id

2014-01-06, 13:05
Niech ginie.

zoob3r3k

2014-01-06, 20:52
piwo za kotka ;-)

da...........li

2014-01-06, 20:56
a więc jednak jest sprawiedliwość na tym świecie!

Grzyb18

2014-01-06, 21:02
Hahaha, jaki śmieszny ten gif. Można do upadłego oglądać.

rew123321

2014-01-06, 21:05
jakoś mi go nie szkoda, ale za tego biednego kota z niestrawnością na wycieraczce dam piweczko!

swoją drogą co zrobi prawiczek jak dostanie przeszczep od lewaka?
sepuku? czy w tym przypadku przymknie oko? zawsze mnie to zastanawiało...