18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smutas

2013-07-12, 15:05
Pomyliły ci się strony. Sadol to nie forum dla wojujących ateistów.

wiesiors4

2013-07-12, 15:20
BongMan napisał/a:

Let the shitstorm begin :D


Polskiego nie znasz dzielnie w Internecie wojujący ateisto?

Roszp

2013-07-12, 15:26
Naprawdę nie rozumiem czemu zestawiono humanistów z ateistami. Humanista to nie człowiek, któremu nie idze matematyka.

support3

2013-07-12, 15:27
@wiesiors4 odezwał się ten co zna.



Po twojemu to będzie: Się odezwał co zna się :)

gomez6020

2013-07-12, 16:20
Tak jak kiedyś jedną z największych tajemnic było jak wygląda Wielki Brat, tak dziś chciałbym zobaczyć BongMana, a nóż może go kojarzę z widzenia :)

Atreyu

2013-07-12, 17:00
@Smutas - pewnie dlatego temat trafił na główną, a wielu tu to nie nacjonaliści katolicy [którzy swoją drogą z wiarą i swoimi zasadami religijnymi nie mają nic wspólnego...].

BongMan

2013-07-12, 17:30
wiesiors4 napisał/a:

Polskiego nie znasz dzielnie w Internecie wojujący ateisto?


To cytat-nawiązanie. A tobie przecinki posp***alały?

Imie_jego_44

2013-07-12, 19:23
Najlepiej srać do własnego gniazda! i oczywiście ludzie którzy twierdzą, że pochodzą od małpy przedstawieni jako zajebiści, spadać stąd z tym lewackim humorem!
Zrozumcie wreszcie, że wszystko co mamy i co osiągneliśmy zawdzięczamy chrzścijaństwu: powstanie naszego Państwa, rozwój inteligencji i nauki, obalenie komunizmu i pilnowanie norm moralnych w lewackim świecie!
Sława Wielkiej Polsce!

wonsz_żeczny

2013-07-12, 19:36
Imie_jego_44 napisał/a:

Najlepiej srać do własnego gniazda! i oczywiście ludzie którzy twierdzą, że pochodzą od małpy przedstawieni jako zajebiści

czyli Ty wierzysz, że jesteś potomkiem kolesia ulepionego z jakiegoś gówna oraz jego partnerki z żebra która gadała z wężem? chociaż kazirodztwa które nastąpiły później wiele tłumaczą w Twoim wypadku.

a tak poza wszystkim, ateizm to nie religia

Imie_jego_44

2013-07-12, 19:43
Akurat Chrześciajństwo to nie kwestia wiary, to kwestia logiki, są dowody naukowe na prawdziwość tej religi, Jezus jest postacią historyczną, całun turyński, objawienia np. Fatimskie czy choćby przemiana opłatka w tkankę sercową czy życie po śmierci(poczytaj książkę "Dowód" prof. Aleksandra Ebena) i można tak wymieniać i wymieniać ale jeśli wierzysz, że cały świat powstał z niczego to rzeczywiście może twój pradziadek był gorylem.

wonsz_żeczny

2013-07-12, 20:21
a dinozaury się nie zmieściły na arce?

ja...........ax

2013-07-12, 21:06
Imie_jego_44, ee ty trolujesz prawda? bo ja naprawdę nie mogę uwierzyć że można być tak zindoktrynowanym, Polskę stworzyli Piastowie nie biskupi, KK odpowiada za pozbawienie nas dużej części naszej słowiańskiej kultury, tak doceniam działalność cystersów dla rozwoju rolnictwa w Polsce, czy działalność niektórych biskupów na rzecz zjednoczenia polski po rozbiciu dzielnicowym ale była to ich osobista inicjatywa, jako Polaków a nie agentów państwa kościelnego, od czasów nowożytnych kk jest dla nas jedynie przeszkodą i problemem, od prób wywołania wojny domowej między wyznawcami różnych religii w rzeczpospolitej po mieszanie nas w konflikty zbędne i kosztowne, bądź uniemożliwianie nam zawarcia korzystnych pokoi, po rozbiorach sam Papież wydał bullę potępiającą wszelakie powstania i nawołującą do podporządkowania się zaborcom, bullę gratulacyjną dostał też Hitler z okazji udanej kampanii wrześniowej, kościół katolicki przez lata spracował z władzami PRL, ruch solidarnościowy jak byś poczytał jego program był ruchem głęboko lewicowym a sam kościół był mu wrogi puki nie zaczął on odnosić sukcesów, wtedy natychmiast zjawili się kościół i zaczęli ruchem się opiekować by po zwycięstwie móc przypisać sobie wszystkie zasługi, myślisz że czemu kościół jest tak przeciwny lustracji w swoich szeregach?

Sick_Stick

2013-07-12, 22:06
Nie chcę wyjść tu na jakiegoś spiskowca czy coś, ale tak sobie myśląc przy obiedzie. Czy przypadkiem JP2 nie był ciosem w Polaków? Przecież to pozwoliło kk wpie**olić się jeszcze bardziej w Polske, takiego katolandu jak w Polsce nie ma nigdzie. Są bombowi islamiści i zaraz po nich katolicy według mnie. Moim zdaniem wybór Wojtyły na papieża był zamierzony i wcale nie wyszedł nam na dobre, patrząc na to co dzieje sie teraz w kraju.