18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cocaine.animals

2013-07-12, 22:07
Przynajmniej obrazki zgodne z prawdą, szczególnie frajerzyny-wojującego piździelca ateisty.

kedzior23

2013-07-12, 22:07
Wy w ogóle znacie jakiegoś świadka jechowy czy tylko z obrazków na kwejku i sadisticu? Nie trzeba długo szukać, żeby wiedzieć, że to bzdury co tutaj wypisał. Właściwie większość tutaj to brednie stąd mam lekkie założenie, że jakiś gnój z kwejka znów zawitał na sadola i próbuje trollować.

Atreyu

2013-07-12, 22:11
Spokojnie Imie_jego_44 tylko trolluje.

Rusznic

2013-07-12, 22:12
Ten z agnostykiem miażdży :D

ni...........¼a

2013-07-12, 22:13
kedzior23 napisał/a:

Wy w ogóle znacie jakiegoś świadka jechowy czy tylko z obrazków na kwejku i sadisticu? Nie trzeba długo szukać, żeby wiedzieć, że to bzdury co tutaj wypisał. Właściwie większość tutaj to brednie stąd mam lekkie założenie, że jakiś gnój z kwejka znów zawitał na sadola i próbuje trollować.



Ja znam osobiscie kilku. Z jedna chodzilem do klasy w technikum, a bliska kolezanka mojej mamy wyszla za swiadka jehowy i sila rzeczy do nich przystala. Dosc powiedziec, ze to nie sa normalni ludzie, sa mocno zindoktrynizowani, nastawieni bardzo mocno na pozyskiwanie nowych wyznawcow za którymi idzie dodatkowa kasa, bo oni maja obowiazek oddawania czesci zarobkow na konto wspolnoty. Czesto sa naprawde nachalni. Ale fakt faktem, jezeli sie ma do nich wlasciwe podejscie sa wogole nieszkodliwi. Wiecej, da sie z nimi normalnie rozmawiac. Czesto sa moralnie o wiele lepszymi ludzmi niz zatwardziali katolicy.

Kuriki

2013-07-12, 22:20
kedzior23 napisał/a:

Wy w ogóle znacie jakiegoś świadka jechowy czy tylko z obrazków na kwejku i sadisticu? Nie trzeba długo szukać, żeby wiedzieć, że to bzdury co tutaj wypisał. Właściwie większość tutaj to brednie stąd mam lekkie założenie, że jakiś gnój z kwejka znów zawitał na sadola i próbuje trollować.



Znam osobiście.

Dodatkowo przed wczoraj mnie jehowce odwiedzili. Dali mi karteczkę i zaprosili na spotkania z jakimś gościem od objawień czy innego szitu. Zauważyłem też, że grupami chodzą bo już się nauczyli, że tak bezpieczniej- tzn jak człowiek się zajmie taką grupą to przynajmniej jeden ucieknie i wezwie pomoc :amused:

Atreyu napisał/a:

Spokojnie Imie_jego_44 tylko trolluje.


Noł szit, Szerlok! :amused:

Jankes360

2013-07-12, 22:21
Bongo, wróć Ty lepiej do kawałów a nie się za religię bierzesz :roll:

pr...........6r

2013-07-12, 22:25
Libertarian, nie pierdziel durnot jak z mieszaniem krwi, nikt nie jest zmuszany do oddawania czesci zarobkow, finansowane jest wylacznie z dobrowolnych datków

Cy...........un

2013-07-12, 22:33
Fajne, tylko dlaczego nie ma nic o islamie ?? Autor boi się stracić łeb ?? Zawsze najłatwiej opluwać tych, co Ci łba za to nie upie**olą. Jak już opluwajmy wszystkich ważniejszych - muzułmanów, hinduistów, buddystów itp. - wtedy będzie naprawdę zabawnie.
Szczególnie darcoryjnym kozojebcom mówimy na sadolu "nie" - trochę mi tego zabrakło jako "kropki nad i" od starego usera. Dopisz coś specjalnego dla nich Bongman, please :)

ni...........¼a

2013-07-12, 22:33
przemekzx6r napisał/a:

Libertarian, nie pierdziel durnot jak z mieszaniem krwi, nikt nie jest zmuszany do oddawania czesci zarobkow, finansowane jest wylacznie z dobrowolnych datków



Z krwia to nie jest durnota, bo wielu ze swiadkow faktycznie ma trudnosci z zaakceptowaniem transfuzji. Info z dobrego zrodla, prosto ze szpitala w Szczecinie-Zdrojach.

A co do oddawania czesci zarobkow moze nie jest to wszedzie obowiazkowe, ale wsrod moich znajomych swiadkow jehowy niestety jest to obligatoryjne

Kostek-Biernacki

2013-07-12, 22:42
ch*j wam do tego w co kto wierzy. Są normalni katolicy i są normalni ateiści. Pod jednym k***a warunkiem. Warunek ten to "niewsadzanie nogi w drzwi" czyli brak usilnego przekonywania każdego do swoich racji. Odnoszę wrażenie że wojujący ateiści bardziej chcą przekonać samych siebie niż innych. Bo prawdziwym ateistom zwisa to, w co wierzy człowiek z drugiego końca świata. Czyli całkowite zaprzeczenie postawy reprezentowanej przez autora tego posta.

jabolmax napisał/a:

bullę gratulacyjną dostał też Hitler z okazji udanej kampanii wrześniowej kościół katolicki przez lata spracował z władzami PRL



Dwie sprawy. Prześlij jakieś dowody, może link do zdjęcia z tą bullą. Piszę z ciekawości bo nigdy o czymś takim nie słyszałem, a to interesujące. Druga sprawa - co uważasz za przejaw takiej współpracy? Księży patriotów czy też może postawę Wyszyńskiego? Jeśli to drugie no to sorry, ale prymas nie miał innego wyjścia a poza tym miał granicę, której nie przekraczał i za której pilnowanie zapłacił uwięzieniem. Pójść na otwartą konfrontację z czerwonymi Wyszyński nie mógł. Bał się, że taka postawa wywoła represje wobec katolików takie jak za Bugiem. I nie ma co mu się dziwić. Trzeba było jakoś się w kwestiach religijnych z komuchami dogadać jeśli nie chciało się doprowadzić do pełnej ateizacji społeczeństwa. I w dużej mierze udało mu się w tej sprawie wygrać - Kościół był w Polsce instytucją najmniej podatną na wpływy komunistów, wręcz ostoją antykomunizmu, co jednak nie oznaczało robienia kolejnego bezsensownego powstania, skazanego na porażkę. Antykomunizm nie oznacza wywoływanie buntu za buntem ale otwarte uderzanie w czerwonych wtedy, kiedy są szanse ich pokonania. To tak jak z okupacją niemiecką - nikt normalny nie robiłby powstania w Polsce wtedy, kiedy szwaby stały pod Moskwą.

Hrodgar

2013-07-12, 22:44
Widzę że Autor boi się kozojebców, że mu wysadza chatę czy coś. :D

kedzior23

2013-07-12, 22:49
Libertarian napisał/a:



bo oni maja obowiazek oddawania czesci zarobkow na konto wspolnoty. .



Idz się najpierw dowiedz potem gadaj bo to akurat kościół ma a nie oni :) znam osobiście paru, którzy nic nie dają bo sami nie mają. Poza tym wiesz, że łatwo jest zostać u nich wykluczonym za głupie palenie papierosów?Mam czasem wrażenie, że ludzie którzy mówią, że ich znają tak naprawdę gówno wiedzą w dupie byly. Ale jak by nie było żadna religia normalna nie jest :D

Libertarian napisał/a:



Z krwia to nie jest durnota, bo wielu ze swiadkow faktycznie ma trudnosci z zaakceptowaniem transfuzji. Info z dobrego zrodla, prosto ze szpitala w Szczecinie-Zdrojach.

A co do oddawania czesci zarobkow moze nie jest to wszedzie obowiazkowe, ale wsrod moich znajomych swiadkow jehowy niestety jest to obligatoryjne



Durnota? Tak mają w tej książce biblii to tego się trzymaja...Koziojebcy trzymają się naprzykład swojej...(kozy) i w sumie dobre to nie jest.

ni...........¼a

2013-07-12, 22:50
kedzior23 napisał/a:



Idz się najpierw dowiedz potem gadaj bo to akurat kościół ma a nie oni :) znam osobiście paru, którzy nic nie dają bo sami nie mają. Poza tym wiesz, że łatwo jest zostać u nich wykluczonym za głupie palenie papierosów?Mam czasem wrażenie, że ludzie którzy mówią, że ich znają tak naprawdę gówno wiedzą w dupie byly. Ale jak by nie było żadna religia normalna nie jest :D



Libertarian napisał/a:

A co do oddawania czesci zarobkow moze nie jest to wszedzie obowiazkowe, ale wsrod moich znajomych swiadkow jehowy niestety jest to obligatoryjne


a12b

2013-07-12, 23:43
Po 1 od raz widać, że stworzył to członek ostatniej grupy; Po 2 gdzie islamiści - czy to już nie poprawne z nich się naśmiewać i nie zrobiono tej karty ?!