18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cenzura na żywo

ostatni • 2012-08-03, 19:27
koleś uczący się w szkole muzycznej wykonuje piosenkę o smutnych czasach w jakich żyjemy, publiczność nagradza go gromkimi brawami, ale światowcom z jury nie podoba się treść (zero uwag na temat wokalu itp...) akcja od 2:30





kilka słów komentarza:



jankol

2012-08-04, 00:03
Sam już nie wiem, od kiedy takie sytuacje się pojawiają. Dzięki sieci internetowej, taki szaraczek jak ja i w większości Wy, mogę zaobserwować coś, czego nie zaobserwuję w innych mediach (minimalnie oglądam Tv, radia nie słucham, a prasa to techniczna, lub na sraczu jakaś lokalna). Mianowicie chodzi o to co mnie zaczyna naprawdę niepokoić. Jeszcze nie tak dawno wszystko tego pokroju było wyśmiewane, jako śmieszne teorie spiskowe. Teraz nawet przez te drobne rzeczy jak ta z tematu, zaczynam czuć jakiś niepokój. Nie jestem patriotą w pełnym tego słowa znaczeniu, ale ktoś tu z wielu stron próbuje coś zniszczyć i mu to mniszymi, bądź większymi krokami wychodzi. Tamci na górze przez wiele lat próbowali zrobić tak, że człowiek do człowieka w Polsce pluje jadem, zamiast się jednoczyć. Hejterzy w necie, malkontenci itd. Nawet tutaj na sadolu. Czasem po prostu nie warto się odezwać, bo depczą, budując swoje wirtualne ego. To przez zanik tych wszystkich ważnych cech. Od chłopaka z programu powinniśmy coś wyciągnąć, przemyśleć. Jeszcze trochę i Polska całkiem padnie, bo nie ma co mówić, że to się już stało, bo "[...] póki my żyjemy!" do tego nie dojdzie. Emigracja którą poruszył bohater filmiku to ważna sprawa, myślałem i nadal myślę, że chcę tu mieszkać, mieć rodzinę i tu umrzeć, tu - w Polsce. Niestety to co się dzieje, powoduje zastanowienia, czy nie będę musiał za parę chwil stąd sp***alać, by żyć GODNIE, nie mówiąc o luksusach. Tym na górze o to chodzi. Temat zaniepokoił mnie, bo to kolejny z wielu bodziec do myślenia. Pytanie kiedy pojawi się bodziec do działania..? Jestem młody i wielu w okolicach mojego wieku się nad tym nie zastanawia, ale na szczęście jeśli chodzi o sadistic, pomimo humoru i rozrywki po komentarzach można się dowiedzieć, że nie jestem sam. Można tu, chyba właśnie dzięki temu braku cenzury wyrazić swoje opinie i poruszyć temat właśnie taki jak ten. Pozdrawiam tu zgromadzonych! :)

Marcellotinio007

2012-08-04, 00:10
akurat niedawno były filmiki na sadolu, o tym jak się obecnie wygrywa wojny bez używania bomb i teraz k***a sztandarowy przykład zamieszczony na portalu : niszczenie świadomości narodowej przez niedemokratycznie wybrane media. No i k***a komu wierzyć, jak jedni przeciwko drugim robią nagonkę ?

Paranoja ? ch*j tam :evil:

dymion

2012-08-04, 00:12
Miczok13 napisał/a:

Adam Sztaba



on czasem nie był kiedyś pionkiem orkiestry w idolu?

Baltazar.G

2012-08-04, 00:14
@anonymousm

Estetyka to kwestia gustu. Ponadto dlaczego mielibyśmy dbać o to by wszystko co u nas ( w Polsce) było zgodne 'zachodnimi' trendami? Dlaczego nie mielibyśmy sami wyznaczać własnych trendów? Skąd to ufne przeświadczenie, że wszelakie rozwiązania/moda/gusty spływające do nas z tamtego 'lepszego' świata to bezdyskusyjny szczyt ludzkiej finezji? Przecież stoją za nimi zwykli ludzie którzy również mają słabości, a których intencje nie zawsze są dobre. Zaznaczam, że nie jestem przeciwnikiem stosowania sprawdzonych rozwiązań ale wszystko powinno być kwestią rozsądku. Jak mawiał pewien osławiony autor "Normalność nie jest kwestią statystyki." i tego się trzymajmy.

@Prometeus Coprophagus
Nawet jeśli masz rację to pycha bijąca z twoich postów wywołuje odrazę. Nie staraj się forsować umysłów innych ludzi siłą, operuj sugestią. Wtedy to atmosfera dyskusji będzie sprzyjała wzajemnie budującej wymianie myśli. ;-)



A wracając do sedna (filmu) to jestem wstrząśnięty. Jak pisałem wyżej piosenka może się podobać lub nie ale w moim odczuciu technicznie chłopak wypadł w porządku. Jury aż syczało na dźwięk słów piosenki. To nam tylko pokazuje, że rozkład Państwa Polskiego jest w zaawansowanym stadium.

so whaat

2012-08-04, 00:21
Prawda jest taka, że wykonanie wyszło słabo. Brzmiało jak na weselu. Co do reakcji jury - ch*j im wszystkim w dupy. Pajacują, udają światowych a na prawdę gówno sobą reprezentują - Sztaba chce być fajny, udaje pewnego siebie luzaka, a po każdej wypowiedzi nerwowo wierci się na stołku. Kora - nie będę komentował. 'Łozo' - kolejne zero polskiego show-businessu, który tworzy gównianą muzykę, wprost na MTV. Zapędowska? Od kilku lat osiąga dno występując w tym programie, wtórując opiniom takiego pajaca jakim jest Sztaba. Nie należy się przejmować ich słowami, to jedynie marionetki, zera, które dorwały się do koryta.
Występ, jak już mówiłem, słaby. Nie podobał mi się, nie powinien przejść dalej z powodu wykonania, a nie tekstu. Tandeta w całej okazałości. Keyboard + weselny wokal = przepis na brak sukcesu.

Tomu__

2012-08-04, 00:23
Pomijając cały komentarzu jury, to moim zdaniem to wykonanie było po prostu słabe muzycznie. Nie twierdzę, że zrobiłbym to lepiej, ale w związku z tym nie startuję do tego typu programów. W 100% zgadzam się z opinią McMenela.

srapple

2012-08-04, 00:44
Warto dodać (powinien zrobić to autor!) że wydarzenie to miało miejsce 1,5 roku temu. Mimo wszystko piwo.

AnonimowyTymczasowy

2012-08-04, 00:45
Odnośnie waszych dywagacji w komentarzach.Oczywiście że chodzi o socjotechnikę,zwróćcie uwagę jak bardzo utwór spodobał się publiczności,a mimo to nie przeszedł.To co pisze "Prometeus Coprophagus" to zwyczajna bzdura.Dodam że w internecie też jest pełno prowokatorów na usługach rządu i różnych organizacji politycznych i oni też zajmują się między innymi bagatelizowaniem i racjonalizowaniem takich spraw tłumacząc że to nie o patriotyzm chodzi tylko o coś innego.Socjotechnika jest wszech obecna i musicie zdać sobie z tego sprawę,taki np. "Świat Według Kiepskich" - choć bardzo lubię te komedię ma tylko jeden prosty cel - pokazać że Polak i katolik to burak.Podobnie te wszystkie nowe gówna typu "trudne Sprawy" "Dlaczego Ja" itp. mają jeden cel - pokazać wam - taki model życia cacy,a taki be.To jest nowoczesna socjotechnika w czystej formie.To już nie PRL gdzie socjotechniką była nudna jak flaki z olejem przemowa albo kronika,teraz są na to nowe,lepsze i bardzo skuteczne formy tresowania ludzi.Ludzi tresuje się łatwiej niż psy gdy ma się w ręku media.

Sprawa druga - uważajcie co piszecie i co przeglądacie w internecie,organy ucisku zbierają i przechowują wasze posty i odwiedzane strony przez dwa lata,jeżeli nie popełnicie przy tym przestępstwa,bądź nie wykażecie się brakiem poprawności politycznej - w przeciwnym razie dane są przetrzymywane na czas nieokreślony.Sam mam lekkie obawy pisząc takiego posta jak teraz.Wszystko co robicie teraz w internecie może być w przyszłości użyte przeciwko wam.

A odnośnie tego co piszecie na temat PRLu,za PRLu dobrobyt był mniejszy,i to znacznie,ale wolności było dużo więcej.Wszystko było mniej kontrolowane,a propaganda była patriotyczna,wtedy wieszano plakaty "bądź czujny na wroga ojczyzny",niedługo będą wieszać plakaty "bądź czujny na polaczka/patriotę".Wtedy budowano bloki w których do dziś mieszkają ludzie biedni i biedniejsza klasa średnia,wtedy dawano pożyczki na niski procent pod budowy domków jednorodzinnych - pobudowano całe osiedla w których do dziś mieszkają ludzie biedni i biedniejsza klasa średnia.Po upadku socjalizmu który miał się przerodzić w komunizm,kiedy cofnęliśmy się do kapitalizmu wszelkie domy wybudowane od tamtej pory służą burżuazji i bogatszej klasie średniej.Prole mieszkają w po PRLowskich domach i mieszkaniach.Gdyby nie PRL większość z nas nie miała by gdzie mieszkać.

A i od siebie dodam że we mnie patriotyzm umierał,ale jak zobaczyłem to gówno w ludzkiej skórze te tzw. "jury" i ich reakcje - teraz wiem - do końca życia będę patriotą,nawet teraz,kiedy patriotyzm dla wielu = buractwo.Na przepur sk***ielom!

My Polacy,ani reszta Europy,nie damy rady tej totalitarnej unio zarazie.Ale nie bójcie się,zrobią to za nas bracia muzułmanie.

Nikkoo

2012-08-04, 00:53
Muzyka umiera teraz w radiu zamiast czegos pozadnego to same remonty puszczaja...

masabitumiczna

2012-08-04, 01:06
Co do teraźniejszych patriotycznych piosenek to polecam:
Zipera - Patriota

czy
Eldo - Nie pytaj mnie o nią

a to co zaprezentował ten jegomość, a raczej JAK woła o pomstę do nieba.
ps
To jest program rozrywkowy, a nie kościelny konkurs talentów...
ps2
Nie oglądam tego gówna, ale zdaje sobie sprawę mniej więcej o co w nim chodzi...

hi...........be

2012-08-04, 01:24
ch*j w dupe jury , a ten łoza to kto to w ogóle jest? i ten drugi błazen?bo tą starą rurę widziałem w idolu a ta kora cała to ryja też drze na scenie i gdzieś tam czytałem,że złapali ją z lolkiem czy lufkę opalała w kiblu i tyle jej sławy. Ni ch*ja nie czaję jak te bezmózgi mogą oceniać talent ludzi:)

Ferben

2012-08-04, 02:50
masabitumiczna napisał/a:

Co do teraźniejszych patriotycznych piosenek to polecam:
Zipera - Patriota


czy
Eldo - Nie pytaj mnie o nią

a to co zaprezentował ten jegomość, a raczej JAK woła o pomstę do nieba.
ps
To jest program rozrywkowy, a nie kościelny konkurs talentów...
ps2
Nie oglądam tego gówna, ale zdaje sobie sprawę mniej więcej o co w nim chodzi...






Nie wpie**alaj do takiego tematu Eldo czy jak mu tam i innych ch*jowych przydupasów którzy napiszą tekst o "patriotyzmie"" tylko po to by mieć paru nowych słuchaczy takich jak Ty czy inni idioci którzy nie odróżniają komercji od prawdziwego człowieka który ma pasję.

:idzwch*j:

t[e]rroR

2012-08-04, 07:56
chciałem tylko napisać że to banda cwe*i którzy nie znaja sie na muzyce JEBAĆ Telewizje !!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

masabitumiczna

2012-08-04, 08:16
Ferben napisał/a:


Nie wpie**alaj do takiego tematu Eldo czy jak mu tam i innych ch*jowych przydupasów którzy napiszą tekst o "patriotyzmie"" tylko po to by mieć paru nowych słuchaczy takich jak Ty czy inni idioci którzy nie odróżniają komercji od prawdziwego człowieka który ma pasję.
:idzwch*j:


Co Ty pie**olisz? Jakie ch*jowe przydupasy, jaka pasja? Sam jesteś inny idiota co k***a nic nie odróżnia...

wo...........49

2012-08-04, 10:18
Aż tak cie zabolało, to że ktoś pojechal po ch*jowym eldo jak i całym ssącym pałe "rapie"?
Ferben ma rację więc skoncz swoje pie**olenie. wielki "raper" robi wolny kawałek i "teledysk" w którym chodzi w kółko jak frajer i trzyma się za swój pusty łeb.
Wielki przekaz w dzwiekach dla plebsu.