18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cenzura na żywo

ostatni • 2012-08-03, 19:27
koleś uczący się w szkole muzycznej wykonuje piosenkę o smutnych czasach w jakich żyjemy, publiczność nagradza go gromkimi brawami, ale światowcom z jury nie podoba się treść (zero uwag na temat wokalu itp...) akcja od 2:30





kilka słów komentarza:



Prometheus_Coprophagus

2012-08-03, 19:33
Program rozrywkowy, jako czysty biznes, musi na siebie zarobić - muzyka wykonywana przez finalistę ma się dobrze sprzedawać. Stąd niechęć prowadzących do takiego repertuaru. Nie spodziewajmy się kuźni talentów dla nowych Gintrowskich, Łapińskich, Waglewskich, Kaczmarskich.

Co...........aa

2012-08-03, 19:34
Jeszcze mu samobójstwo popełnią :(

ostatni

2012-08-03, 19:34
Cytat:

Program rozrywkowy, jako czysty biznes, musi na siebie zarobić - muzyka wykonywana przez finalistę ma się dobrze sprzedawać. Stąd niechęć prowadzących do takiego repertuaru. Nie spodziewajmy się kuźni talentów dla nowych Gintrowskich, Łapińskich, Waglewskich, Kaczmarskich.



zwróć uwagę na przeciwstawność reakcji jury i publiczności

Prometheus_Coprophagus

2012-08-03, 19:37
Owszem, zauważyłem. Ale powiedz szczerze - rynek przyjmie lepiej Blog 27 z banalnymi pseudolirykami czy Gintrowskiego z tekstami Herberta?

ti...........ax

2012-08-03, 19:40
A to sk***ysyny

~Blackhunter

2012-08-03, 19:48
Jak ja nienawidzę tego siwego sk***ysyna.

ti...........ax

2012-08-03, 19:52
Cytat:

Jak ja nienawidzę tego siwego sk***ysyna.



przecież twój stary jest łysy

ostatni

2012-08-03, 19:53
Prometeus Coprophagus napisał/a:

Owszem, zauważyłem. Ale powiedz szczerze - rynek przyjmie lepiej Blog 27 z banalnymi pseudolirykami czy Gintrowskiego z tekstami Herberta?




na ch*j zrównywać prosty, dosłowny tekst o emigracji z herbertem. co ciekawe chyba właśnie tę edycję wygrał wygrał koleś śpiewający kawałek tadeusza nalepy, tyle że piosenka nie traktowała na tematy, które są niewygodne dla rządzących. Na rynku muzycznym jest mnóstwo miejsca, i nie trzeba koniecznie iść w kierunku lady gagi. co więcej po okresach kiczu nadchodzą okresy wzlotów artystycznych w muzyce rozrywkowej. i tak mamy epokę prostego grania w latach 60 i epoke prog rocka w latach 70. kiczowaty hair metal w latach 80 i grunge w latach 90. i tak było w każdym gatunku, nawet rapie, np mc hammer i 10 lat później the roots. nie wierzę, że jury tego nie wiedziało, skoro pozwoiliło wygrać gościowi z piosenkami nalepy. więc nie próbuj zganiać na komercję tylko przyznaj, że koleś dostał werbalny wpie**ol od jury z powodów politycznych

hamusq

2012-08-03, 19:55
Bociany maja czerwone dzioby, niech do Moskwy leca! Tepic komunistow!

An...........kh

2012-08-03, 20:01
Cieszę się, że od k***a ponad 7 lat nie oglądam telewizji!
Możecie sobie flejmować na forach, nagrywać durne filmy z komentarzami albo wyjść na ulicę z transparentami i protestować, ale jedyny sposób na tych sk***ysynów z TVNPolsattrwam to po prostu czysta ignorancja.

~Blackhunter

2012-08-03, 20:04
tihomax napisał/a:



przecież twój stary jest łysy



Poważnie :shock: Jak mogłem nie zauważyć !?
Biedna sk***iona pacynka :-/

Prometheus_Coprophagus

2012-08-03, 20:05
Nie mam pojęcia kto wygrał edycję, telewizji nie oglądam. Nie próbuję też dociekać przyczyn, dla których jurorzy nie przepuścili chłopaczka - jedynie racjonalizuję.

ostatni

2012-08-03, 20:14
Prometeus Coprophagus napisał/a:

Nie mam pojęcia kto wygrał edycję, telewizji nie oglądam. Nie próbuję też dociekać przyczyn, dla których jurorzy nie przepuścili chłopaczka - jedynie racjonalizuję.



najpierw wpierasz, że tekst był za trudny, potem gadasz, że nie oglądasz tv i racjonalizujesz, bo ewidentne tłamszenie postaw patriotycznych nie jest racjonalne :homer: jak w ogóle możesz mówić ze racjonalizujesz, a potem stwierdzić, że wypowiadasz się na temat, o którym nie masz pojęcia. ja pie**olę, kolejny leming

hamusq

2012-08-03, 20:19
@up bo my juz nie jestesmy Polakami, tylko Europejczykami (a najwlasciwszym okresleniem bylo by "bialy murzyn")