18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cenzura na żywo

ostatni • 2012-08-03, 19:27
koleś uczący się w szkole muzycznej wykonuje piosenkę o smutnych czasach w jakich żyjemy, publiczność nagradza go gromkimi brawami, ale światowcom z jury nie podoba się treść (zero uwag na temat wokalu itp...) akcja od 2:30





kilka słów komentarza:



Prometheus_Coprophagus

2012-08-03, 20:32
1. Nigdzie nie stwierdziłem, że tekst za trudny. Stwierdziłem, że rynek muzyczny (a na zyski z niego docelowo nastawiony jest program) nie oczekuje ambitnych utworów z przesłaniem. Jest różnica? Wydaje mi się, że spora.
2. Nie oglądam TV, toteż nie wnikam kto tam jakie poglądy reprezentuje. Dlatego, na podstawie dostępnej mi wiedzy, próbuję racjonalizować.
3. Do słownika marsz, z definicją racjonalizacji się zapoznać .

Nawiasem, zauważyłem, że ostatnio modne jest wyzywanie adwersarzy od lemingów, gimbusów, PiS-owców, et caetera. Ciekawy zabieg - nie niesie żadnej wartości merytorycznej, nie zwraca uwagi na żadne konkretne błędy, niedociągnięcia, czy nawet cechy rozmówcy, a plebs na to leci. Tak też działają media, na które tak soczyście plujesz.

Keijiro

2012-08-03, 20:34
ch*ja wiecie w dupie byliście bla bla bla !!!

orzechccc

2012-08-03, 20:59
@up brawo nawet nie znasz tego "przyslowia" inteligencie jak juz to "w dupie byliscie gowno widzieliscie" ale skad taki pajac to moze wiedziec. A ja nie ogladam ani tvnu ani polsatu same zacofane kopie hamerykanskich programow z przed 10lat. Ale takie juz jest polskie spoleczenstwo albo debile albo dewoty.

pieto90

2012-08-03, 21:00
To co powiedziała Zapendowska mnie zamurowało :shock: co ona pie**oli? Że piosenka o patriotyzmie jest okropna? Bo co niby? Nie, no k***a, nie rozumiem o ch*j tu chodzi. Nie gustuję w tego rodzaju muzyce, ale chłopak całkiem znośnie zaśpiewał i przynajmniej o czymś... No tak, nie jesteśmy już Polakami... Jesteśmy Europejczykami (nie chodzi mi o położenie geograficzne), Polski nie ma, więc jaka tu k***a mowa o patriotyzmie.

A ch*j wam w dupy i na imię, jeszcze Polska nie zginęła :jezdziec:

Rafal1757

2012-08-03, 21:02
i patrzcie k***a taka p*zda szpak wygrywa czy zdobywa jakieś wysokie miejsce w tym ch*jowym programiku a koleś który zaśpiewał o ważnej rzeczy i w fajnym stylu jest zjechany jak gówno. Jak dla mnie komentarz 100 % trafny

rolerek

2012-08-03, 21:02
Piosenka kiczowata ale reakcja Zapendowskiego and company na poziomie właściciela gazowanego BMW 735 z rejestracją WND...

A Pietrzak niech nie pie**oli o strasznej komunie, bo był jej beneficjentem a kiedy nastał nowy ustrój to za przeproszeniem pana Janka wolny rynek zweryfikował. Oczywiście będzie pie**olił, że spisek żydokomuny w KRRiTV nie pozwolił mu dotrzeć do szerszej publiczności, bo ten bufon nie potrafi przyjąć dzielnie na klatę (jak Tadeusz Droza), że jego twórczość to suchary których już nawet chore gołębie nie chcą wpie**alać.


Truckerek

2012-08-03, 21:12
Komentarz obraza moje miasto. Może i Sztaba cep, ale Koszalin jest cudowny....

motylski

2012-08-03, 21:13
dawno się tak nie zdenerwowałem, najgorsze to szydercze "Polska jest najważniejsza" - idiota, debil, tępak, zero honoru, wszyscy powiewają jak chorągiewki

Jad Kiełbasiany

2012-08-03, 21:16
Komunistów zabolał przekaz tej piosenki... Całe jury na odstrzał !

hycel

2012-08-03, 21:16
Oni w dupie mają kraj, tu chodzi o pop kulturę. k***y żydowskie.
"Nie idź w tą patriotyczną ścieżką" co to k***a za rada.

LesniczyLajonel

2012-08-03, 21:18
"Ponieważ akie patriotyzmy to coś okropnego" - Ty k***o zgnij. Przepadnij.

Serce rośnie, jak widzi się młodego chłopaka który ma odwagę publicznie przed tłumem ludzi głośno powiedzieć - Polska jest najważniejsza. A tym pie**olonym snobkom z jury ch*j w jedzenie...

Tak oprócz tego, jak zaczął to trochę mi przypominał Niemena :D Ogólnie świetny wokal

pusifer

2012-08-03, 21:18
ch*jowo śpiewał, ch*jowe jury, ch*jowy siwy, wszystko ch*j.

kroplowa

2012-08-03, 21:18
2:09 'ch*j mu w dupę'
2:11 'Tak'

oO tylko ja to widzę?

hycel

2012-08-03, 21:19
A i o k***a, KSW zaraz...

latenightalumn

2012-08-03, 21:23
a to moj bohater....telewizja robi siano z glowy obywatelom.....przejzyjmy na oczy!!!