18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski o zagranicznych sklepach

aa...........am • 2013-11-29, 21:12
memlę memlę :-P

yogas91

2013-11-29, 21:22
Volvo już nie jest Szwedzkie
xD

mat88

2013-11-29, 21:25
Mówi to Pan w kurtce Burberry...

Nagar1

2013-11-29, 21:26
tak bo najlepiej sprzedac polske i a potem okrasc polaków bo to nie moj kraj przecież k***a mac j***ni policycy sprzeedaja k***a all ja pie**ole k***a mac

Dżizas_kurde

2013-11-29, 21:30
A Inglot ? Koral ? Sobieski ? Reserved ? To nie sa polskie marki o zasięgu globalnym ? Żywiec ?

ch...........at

2013-11-29, 21:54
@stingerek

Koral nie jest zbyt globalne, tak jak Reserved :)

kokinosz

2013-11-29, 21:55
Nivea to nie polska marka. Nokia upadała. Volvo jest już chińskie.

aa...........am

2013-11-29, 21:59
@kokinosz - nivea miała produkcje w Polsce jeszcze długo po wojnie, o to mu chodzilo. niemiecka firma ale pod opakowaniem made in Poland. nokia jednak nie upadła i jak narazie ma sie dobrze. volvo przenioslo produkcje do chin co nie jest rownoznaczne ze sprzedaza firmy ...

rm...........ya

2013-11-29, 22:10
Co on pie**oli?
Od kiedy NIVEA jest polska i czy kiedykolwiek była produkowana przez polską firmę?
Nivea od zawsze należy do firmy Beiersdorf.

A volvo nie przeniosło produkcji do Chin. Volvo jest teraz w rękach chińczyków. składana są między innymi w Holandii z części produkowanych na całym świecie.

Novac

2013-11-29, 22:11
A co on w butach? A ja myślałem że on Boso przez Świat :)

Fukuoka

2013-11-29, 22:12
jak ja tej mordy nienawidzę !

aa...........am

2013-11-29, 22:18
jemu raczej chodzilo o to ze nie mamy zadnej waznej firmy na swiatowym rynku ale widze ze tu nagle sami znawcy historii fabtyki kremow itp. zrozumcie zalozenie a nie konkretna tresc. to jest film o pogladach i wnioskach a nie dziennik telewizyjny ...

kokinosz

2013-11-29, 22:18
@Cyconauta -przecież nadal w Polsce wiele koncernów produkuje towary. WWięc to z Nivea to jakaś pomyłka. Nokia nie ma się dobrze bo właśnie kupił ją MMicrosoft. Volvo jest kupione pprzez Chińczyków a nie ze produkcja jest przeniesiona. Obudźsię bo nie wiesz co się dzieje.

rm...........ya

2013-11-29, 22:22
CYCONAUTA napisał/a:

jemu raczej chodzilo o to ze nie mamy zadnej waznej firmy na swiatowym rynku ale widze ze tu nagle sami znawcy historii fabtyki kremow itp. zrozumcie zalozenie a nie konkretna tresc. to jest film o pogladach i wnioskach a nie dziennik telewizyjny ...


noszk***amać:
CYCONAUTA napisał/a:

@kokinosz - nivea miała produkcje w Polsce jeszcze długo po wojnie, o to mu chodzilo. niemiecka firma ale pod opakowaniem made in Poland. nokia jednak nie upadła i jak narazie ma sie dobrze. volvo przenioslo produkcje do chin co nie jest rownoznaczne ze sprzedaza firmy ...



sam zacząłeś jako znafca tylko, że nic z tego co napisałeś nie ma nic wspólnego z rzeczywistością a potem się nosisz.
Idąc twoim tokiem rozumowania można powiedzieć, że Opel też jest polską firmą bo przecież go produkują w Gliwicach, Fiata w tychach, czy Volkswagena w Poznaniu...
Ja pie**olę, ale z nas potęga.

aa...........am

2013-11-29, 22:30
@kokinosz mimo wszystko gówno mamy. ktos tu pisal o koralu, żywcu(kupiony przez heinekena czy carlsberga ch*j mie to obchodzi bo to gówno jest) i reserved. czyli rozumiem. 40 milionowy, 6 co do wielkosci kraj w europie specjalizuje sie w produkcji lodów i gaci. ch*j ze nie wiem co sie dzieje poza moim ogródkiem. jebie mnie to. fakt jest taki że to twoje volvo i nokia zostały sprzedane dosc niedawno a my sprzedalismy sie niemal do zera juz 20 lat temu. nie mamy nic czy mozemy sie pochwalic. a jeszcze niedawno firmy typu PLO, Dalmor, FSO czy nasze stocznie byly rozpoznawane wszedzie ... kraj upada a ludzie piszacy posty wyzej potrafia tylko powiedziec ze nienawidza cejrowskiego i wytknac jego bledy. bo tak k***a najlatwiej ...