18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski o zagranicznych sklepach

aa...........am • 2013-11-29, 21:12
memlę memlę :-P

fylypsky

2013-11-30, 10:27
Pan Cejrowski jak zazwyczaj troszkę pie**oli. Nie mamy żadnej marki o zasięgu globalnym ? Hmm, to może ja zacznę wymieniać.

-Solaris Bus & Coach, który nawet wygrał przetarg na dostawę autobusów do Dubaju!
-KGHM Polska miedź, która kupiła ostatnio Kanadyjski koncern wydobywczy, jest największym producentem srebra na świecie i należy do ścisłej czołówki producentów miedzi : )
Coraz bardziej znane w świecie są produkty kosmetyczne min. Dr Irena Eris o czym może świadczyć fakt przyjęcia marki w poczet członków prestiżowego Comte Colbert zrzeszającego najbardziej luksusowe marki. Oprócz tego co raz bardziej w świecie znane są AA Oceanic, Ziaja i Farmona.
Z marek odzieżowych Reserved posiada za granicą ponad 300 punktów.
Kolejowa Pesa która wygrywa przetargi ze światowymi gigantami branży! Np. Kanadyjskim Bombardierem.
Krakowski Oknoplast który jest w europejskiej czołówce liderów produkcji stolarki aluminiowej.
Oprócz tego jesteśmy jeszcze meblarskim gigantem! 40% światowych dostaw do Ikei jest realizowane przez nasze rodzime firmy. Nawet firmy z mojej okolicy wyrosły na potężnych graczy np. Bog-Fran, który ma swoje oddziały za granicą.
Mógłbym pewnie jeszcze wymieniać ale może starczy.

Tak więc polska jako kraj który wyszedł z komuny 24 lata temu i nie miał praktycznie nic, dość szybko się rozwinął i będzie się rozwijał w dalszym ciągu. Fakt faktem mogło by się to odbywać szybciej i sprawniej gdyby nie nasz nieudolny rząd, hamujący wszystko wszechobecną biurokracją ale nie można również narzekać i płakać że jesteśmy najgorsi... bo wręcz przeciwnie... są branże w których jesteśmy najlepsi!

Pozdro.

Qpt

2013-11-30, 10:55
Taaa, skoro się tak pan spina o nieodmienianie nazw sklepów, to dlaczego pański fanpage na Fb nazywa się "Wojciech Cejrowski na face book"? Hipokryzja...

McMenel

2013-11-30, 10:56
Co za k***a Debil. Volvo od dawna nie jest Szwedzkie zaś Nokię przejmuje powoli Microsoft.
Co do polskich marek Wilk Elektronik czyli rewelacyjna spółka produkująca pamięci wszelkiego rodzaju. Digital Core Design. CD Projekt. Jak się k***a debil zna jedynie na pie**olonej manipulacji maluczkimi to się nie zna naprawdę genialnych polskich firm. Wiecie że w przemyśle gier wideo Polska ma najwięcej prosperujących studiów developerskich w porównaniu do wielkości kraju?? Ale ch*j najlepiej pie**olić od rzeczy.

ellsworth

2013-11-30, 12:50
Po pierwsze pie**oli głupoty o języku polskim, ponieważ słowa obce się NIE ODMIENIAJĄ. Ewentualnie uzyskują odmianę w efekcie długotrwałego procesu adaptacyjnego i tak np. do niedawna jedyną poprawną formą było 'słucham radio', a odmiana tego weszła do języka polskiego znacznie później.

Po drugie, pierwsza lepsza polska marka globalna która mi do głowy przychodzi to Solaris.

Po trzecie, co on nas porównuje do takiej choćby Szwecji, która ostatnią wojnę z prawdziwego zdarzenia miała jakieś 300 lat temu, za czasów gdy istniała jeszcze Rzeczpospolita Obojga Narodów? Od tamtej pory siedzą i zbierają majątek, a rząd takiej Finlandii dziwnym trafem nie uciekł z kraju po inwazji ZSRR, tak jak nasi wielcy patrioci, tylko walczyli do końca i wywalczyli niezależność, wiec do kogo pretensje?

swampman

2013-11-30, 14:19
przykład jak od chodzenia boso może sie popie**olić w głowie

Meretrix

2013-11-30, 14:25
Ja pie**ole, ludzie którzy przyczepiają się do przykładów, które podał, nie o to tu chodzi. Ma rację, Polacy nawet jak do czegoś już dojdą to sprzedają swoje firmy za grosze, z lenistwa i głupoty, boją się ryzyka.
@McMenel ale Cię propaganda mediów nastawiła, firmy które wymieniasz nie są znane nawet przez 0,1% ludzi poza Polakami, a o Volvo to pewnie wszyscy mieszkańcy lasów amazońskich słyszeli

wiedźma1980

2013-11-30, 19:57
U mnie się niejeden raz spotkałam z nazwą Lej na mur. Ale szczerze mówiąc nie rozumiem o co chodzi. Czy gdyby w Niemczech, Francji czy gdziekolwiek na świecie otworzyć sklep "kogucik" (dodam, że typowo polski) to również należałoby zmienić nazwę tak, by był w języku kraju, w którym się znajduje? Przecież wtedy dopiero Cejrowski by miał o czym mówić...

htr83

2013-11-30, 21:49
nie trawie ch*ja i koniec
może i ma fajny program o podróżwaniu, ale co z tego jeśli to oszołom.
z każdym słowem sączy mu się jad z paszczy
jest w nim tyle nienawiści że wystarczało by spokojnie dla trzech statystycznych polaków

bliss

2013-12-01, 13:03
Mat88 - wracaj do swojego garażu naprawiać samochody, bo jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj. TO NIE JEST Burrberry.

panchamityle

2013-12-10, 15:40
@UP
Wy macie pojęcie co to jest marka o zasięgu globalnym? Bo wyskakujecie z reserved i innymi pierdołami, nikt nie ma pojęcia na zachodzie co to jest i że to jest z Polski.
Globalne marki to Nike, Adidas, Audi, Coca-Cola czy Ikea. A nie jakieś pierdu-pierdu, którym się jaracie..

tigerqaz

2015-11-03, 11:53
Novac napisał/a:

A co on w butach? A ja myślałem że on Boso przez Świat :)



Boso przez świat owszem, ale teraz jest w Polsce :D

Tutaj na każdym kroku można wdepnąć w gówno.