18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski o zagranicznych sklepach

aa...........am • 2013-11-29, 21:12
memlę memlę :-P

ticorr

2013-11-30, 00:29
Lubię Cejrowskiego, ale tu się przypie**olił nie wiadomo do czego. Owszem, jesteśmy państwem kolonialnym, ale mieliśmy, k***a, po drodze kilka rozbiorów, dwie wojny światowe i okupację radziecką, która gdy tylko się skończyła, sprzedała rękami swoich agentów wszystko co miała na pniu tym, kto tylko się po coś zgłosił. Reszta została rozkradziona i zlikwidowana. Porównywać się tu teraz do Finlandii czy Szwecji jest po prostu tylko pie**oleniem od rzeczy. To samo z tymi nazwami i odmianami. Niech każdy wypowiada, jak potrafi. A odmieniać? Po ch*j? Jeszcze większy burdel przy tym i zamieszanie, niż to wszystko warte. Ja wiem, że niektórym marzy się napis na sklepie "Lerła Merlę", tak żeby udowodnić ch*j wie co, tylko komu to narobi najwięcej kłopotów?

sidian

2013-11-30, 00:39
Znów Cejrowski pie**oli... Nie jesteśmy i nigdy nie byliśmy krajem kolonialnym, a nazwy firm, podobnie jak miast, odmieniają się tak, jak tego chcą właściciele (lub klienci, bo ci też lubią być upierdliwi :) ). Przypie**ala się jak debil.

Polska ma marki globalnego zasięgu... Właśnie wyborowa, Żubrówka (już nie Polska), Vistula i różne inne. Tylko trzeba ze trzy rzeczy wiedzieć, a nie mieć gówno w czaszce jak Cejrowski.

vass

2013-11-30, 00:44
Nikt nic w Polsce nie wyprzedał, bo za komuny nic nie mieliśmy, a to co było, zostało wybudowane za pożyczone dolary przez towarzysza Gierka.
Więc na każdej fabryce, która w momencie budowy była już przestarzała zarobiliśmy dwa razy, raz pożyczając i nie oddając pieniędzy, które w większości nam umorzono, drugi raz sprzedając praktycznie nie nasze fabryki.

RowerPanaJezusa

2013-11-30, 00:58
Wstaje rano, włączam moje japońskie radio, zakładam amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciągam niemieckie piwo.

Siadam przed koreańskim komputerem, w amerykańskim banku zlecam internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiadam do czeskiego samochodu i jadę do francuskiego hipermarketu na zakupy.

Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wracam do domu, siadam na włoskiej kanapie i szukam pracy w niemieckiej gazecie.

Znowu nic...

Zastanawiam się, dlaczego do cholery w Polsce nie ma pracy...
i do ch*ja nauczcie się że biedronka nie jest polska :P

mastapedro

2013-11-30, 01:30
za cejrowskiego piwo w ciemno. niby katol i wgle ale spoko koles. swoje zwiedzil swoje mysli i maciekawy przekaz. zajebiste ksiazki. Pozdrwo Wojtaj

gackowaty

2013-11-30, 01:35
Wólczanka,KGHM,Sokołów,Drutex-i ku*as że z zagranicznym kapitałem.Zysk idzie na utrzymanie polskich rodzin.Panie Cejrowski,skończ pan .Argumenty z dupy,tok rozumowania z dupy i słownictwo z dupy..Nie będzie mi bredził o polskości ktoś kto podatki płaci w rajach podatkowych.Nie składasz się na Wojsko Polskie to wypie**alaj złamasie pod obcą banderą.

ch...........at

2013-11-30, 01:39
mat88 napisał/a:



Globalne nie, ale cała środkowa i wschodnia Europa jest w zasięgu LPP (Re, House, Cropp itd) i ma podobną renome co H&M w Polsce.



Tja, tylko, że te kraje to Czechy, Węgry, Łotwa, Estonia, Rosja itp. No nieźle, nieźle, super rynki;)
Tylko, że renome mają te firmy, tak jak H&M, niezbyt dobrą - ot szmatławe ubrania za grosze, bez wyczucia stylu czy czegokolwiek, zwykła masówka dla biedniejszych ludzi. Więc nadal to kiepsko. Nawet taka Zara, która w Polsce jest taka ojeju, to na zachodzie to jest zwykły, tańszy sklepik. Sufit jednym, podłoga drugim.

korpin

2013-11-30, 02:17
Szacun. WC buty założył. Piwo za udokumentowanie obuwia Cejrowskiego.

de_ent

2013-11-30, 03:34
Naczelny prostak 4rp udaje że jest dowcipny, na dodatek zmyśla.

Lukasz2525

2013-11-30, 03:40
Ten cejrowski to sam sie wyslawia jak taki malpiszon

panchamityle

2013-11-30, 03:45
@up up up
Jeśli Max Factor jak jest od was, to "wy" chyby z Izraela jesteście!?

Avans

2013-11-30, 09:05
wpadlem na genialny pomysl
na kolejnych zakupach bede udawal szwaba dunczyka czy tam holendra
ciekawe czy p*zda przy kasie sie ze mna dogada
(albo nie, jak mnie ktos wezmie za taliba? :<)

PiotrossS

2013-11-30, 09:34
Chłop chyba zapomniał o tym, że Polska ma swoją markę "globalną", która jest bardzo mało znana w Polsce.

Solaris Bus & Coach - To aż dziwne, ale w Niemczech jeździ bardzo dużo tych busów, a jak już nabiją 2 miliony kilometrów, to trafiają do Polski.

W miejscu, gdzie mieszkam (Swansea, Południe Walii), w przetargu w dostarczeniu busów, również o mało co i Solaris by wygrał.

Ciekawe, nie? Polskie busy za drogie dla Polski.

Vados

2013-11-30, 10:25
Co on pie**oli ... A chocby nasze Polskie autobusy Solaris to k***a cala europa od nas kupuje ......