18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o Smoleńsku!

thewhitestar • 2012-10-06, 15:55
Takiego przebiegu zdarzeń nie przewidywały nawet białe księgi macierewicza

ostatni

2012-10-09, 00:26
pisage napisał/a:

Jedyne co potrafisz to wyzywać. W przedstawionym przez Ciebie artykule napisane jest, że Kaczyńskiego popierało 15% wyborców. To troszkę mało jak na człowieka, który od dwóch lat sprawuje urząd.



a Komorowski w tym samym sondażu miał 17%, i ci 2 zajmowali pierwsze 2 miejsca. Naprawdę masz takie problemy z rozumieniem tekstu czytanego? Czy może interpretujesz wyjęte z kontekstu zdania tak aby twój światopogląd przypadkiem nie runął?



pisage napisał/a:

- wymieniłeś: agenta służb specjalnych, prezydenta, wpływową dziennikarkę i milionera rosyjskiego.




Litwinienka wystrzelał się z całej wiedzy kilka lat wcześniej, jego śmierć to była już tylko zemsta, ale widzę, że nie orientujesz się w temacie. Warto zwrócić uwagę, że na pokładzie tupolewa było kilku generałów, którzy sprzedali wszystkie tajemnice układu warszawskiego. Kara nie mogła ich ominąć. Juszczenka był opozycjonistą w wymykającej się spod kontroli kremla ukrainie, bruździł Putinowi tak samo jak kilka lat później Kaczyński...


pisage napisał/a:

z każdym zdaniem strzelasz sobie coraz bliżej stopy. Chodzi o położenie geograficzne, kompletnie niekorzystne z punktu widzenia wywozu odpadów radioaktywnych.




to geograficzne czy geopolityczne, bo gubisz się w swoich fanatazjach... poza tym nie widzę większych przeszkód geograficznych w wywozie odpadów, jest kolej, blisko morze, żadnych gór, identyczna lokalizacja pod tym względem jak u nas na pomorzu


pisage napisał/a:

Po drugie Polsce potrzebne są 3 elektrownie, a dzielenie się jedną z innym krajem jest zupełnie bez sensu.




Polska potrzebuje 3 elektrowni, gdyż Tusk podpisał pakt klimatyczny i nie możemy wykorzystać naszego węgla. Mamy takie limity na emisję CO2, że nawet nie możemy produkować cementu i musimy sprowadzać go z niemiec, w przyszłym roku czekają nas 40% podwyżki cen energii. Na TVNie nie mówili? O roztrwonieniu naszego gazu łupkowego nawet nie zamierzam wspominać.



pisage napisał/a:

- wciąż nie udowodniłeś swojej racji, ale obelga poszła.



zrozumienie prostego stwierdzenia jest za trudne dla ciebie, więc nie wiem jak mam ci cokolwiek wytłumaczyć




pisage napisał/a:

- poczytaj, zrozum co się wokół Ciebie dzieje, a później się wypowiadaj. Na jakiekolwiek apele ze strony UE, Lech Kaczyński nic nie odpowiadał, bo nie rozumiał o czym się rozmawia i dzwonił do Jarka na konsultacje.



no właśnie jakbyś coś czytał to wiedziałbyś np., że Kaczyński wypominając Angeli II wojnę światową i jej wpływ na populację Polski zablokował jej pomysł by zmniejszyć ilość polskich europosłów. Ale co tam, dzisiaj Donald robi co mu każą i to jest to odpowiadanie na apele ze strony UE


pisage napisał/a:

nie chodziło mi o życiorys, a o podejście do władzy, które można przejąć wraz z wychowaniem. Skoro jednak zacząłeś to czytaj uważnie: Rajmund Kaczyński walczył w Powstaniu Warszawskim, w pułku Baszta, został nawet ranny (stracił palec). Nikt nigdy nie odmawiał mu waleczności, ja też tego nie robię. Jednak po wojnie, do Warszawy zajętej przez Sowietów wróciło mnóstwo ludzi, którzy musieli gdzieś mieszkać. Najlepsze mieszkania (te już odbudowane) dostali działacze partyjni. W następnej kolejności meldunek otrzymywali ludzie w żaden sposób nie związani z Powstaniem. Jako oficer AK R. Kaczyński mógł liczyć co najwyżej na rozstrzelanie lub śmierć w łagrze. Jednak z całą rodziną dostał ładny domek w ekskluzywnej dzielnicy, a później etat na uczelni. W międzyczasie (z tego co pamiętam w 1946 r.) został uhonorowany orderem Virtuti Militari. Jednak nigdzie nie ma pisemnego rozkazu o tej decyzji (i jednocześnie numeru rozkazu), a także nazwiska dowódcy, który ją podjął. Może to oznaczać, że było to odznaczenie polityczne od nowych władz.
O takim podejściu mówiłem.




rzuciłeś garść insynuacji, żeby były jakieś papiery na współpracę starego Kaczyńskiego to ok, ale nie ma. Natomiast służba Tusków w wermachcie to fakt historyczny, a Donuś jeszcze próbował kłamać w żywe oczy, ale jesteś pewnie za młody by pamiętać kampanię prezydencką z 2005 roku


pisage napisał/a:

Gdzie napisałem, że jakiekolwiek informacje biorę z TVN?



nie musisz tego pisać. Jako, że czerpię swoja wiedzę nt. stanu naszego kraju z różnych źródeł, oglądam również czasami TVN. W twoich wypowiedziach zauważyłem tylko i wyłącznie zwroty i stwierdzenia padające w tej stacji (ciężko je nazwać faktami)

ps. naucz się cytować, bo już ten niedobór obnaża twoje braki intelektualne

Stanikslask

2012-10-09, 13:16
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




pewnie lepiej ponabijać się z śmierdzących ślązoków, którzy są parodią człowieka, tak jak ich, język, kultura i wykształcenie, ale kombinują jak dać dupy niemcom i zasiać ferment tak jak robisz to ty tępy hanysie.





Chyba Cię k***a trochę poniosło sk***ysynu gorolski! :terror: