18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o Smoleńsku!

thewhitestar • 2012-10-06, 15:55
Takiego przebiegu zdarzeń nie przewidywały nawet białe księgi macierewicza

vass

2012-10-06, 18:08
@up xqvz
Powiedział co wiedział, wszystkich zj***ł i zadowolony.
Tak wszyscy czytają jakieś gazety portale itp. jak coś czytam, to albo się z tym zgadzam, albo nie.
Nie widzę więc problemu w tym co gdzieś wyczytałem i powtarzam, bo w sumie ciężko czegoś nie powtórzyć jak na jakiś temat jest kilka poglądów.
Wybieram pogląd, który jest najbardziej prawdopodobny i w miarę poparty faktami.

grundig

2012-10-06, 18:13
naród śmiejący się z ofiar katastrofy lotniczej i z rodzin, które chcą poznać nieszemraną prawdę - daleko nie zajdzie

xqvz

2012-10-06, 18:32
vass---> Zgadza się, wszyscy to robimy. Ja chce tylko zwrócić uwagę na to, że niektóre osoby wypowiadające się w tej sprawie zdają się nie używać własnego mózgu. Zdają się być pewni tego co mówią. Jedni uważają, że Kaczyński wraz z Błasikiem po kilku kielichach weszli do kabiny i zaczęli dusić pilotów zmuszając ich do lądowania, inni natomiast uważają, że milicjanci ostrzelali tupolewa z rakietnicy :shock: Jedni i drudzy gówno wiedzą i na siłę starają się przekonać do tego gówna innych.

Pa...........an

2012-10-06, 18:32
grundig napisał/a:

naród śmiejący się z ofiar katastrofy lotniczej i z rodzin, które chcą poznać nieszemraną prawdę - daleko nie zajdzie



Nie utożsamiaj narodu z grupką internautów. W dniu zamachu krążyłem przez jakąś godzinę po pokoju nie mogąc zebrać myśli bo był to dla mnie szok (choć daleko mi do zwolennika PiS-u czy sympatyka Kaczyńskich).

Byłem w szoku jako obywatel RP ale dziś mogę śmiać się z ironicznych, mniej lub bardziej udanych żartów czy obrazków traktujących o katastrofie. Szacunek owszem, okażę zawsze ale przecież to tylko niewinny gif obśmiewający teorie spiskowe narosłe wokół katastrofy :)

Jad Kiełbasiany

2012-10-06, 18:43
Nie chcę inicjować większej dysputy, bo można doszukać się ogromnej ilości brudów w kwestii Smoleńska. Owszem, śmię twierdzić, że nie była to zwykła katastrofa lotnicza, tylko coś więcej. Prawda jest taka, że minęły 2 lata od "katastrofy", a my wciąż h*ja wiemy, co miało miejsce 10.04.2010. Co najlepsze, wszelkie kolejne próby wyjaśnienia okoliczności są skrajnie obśmiewane...

Swoją drogą... gif jest tak popie**olony, że aż się zaśmiałem na głos.

longlong7

2012-10-06, 19:10
głosuje na tuska

go...........et

2012-10-06, 19:15
longlong7 napisał/a:

głosuje na tuska



Rozumiem, że jesteś naj***ny. No cóż, każdemu się zdarza.

~Imperator

2012-10-06, 19:37
ch*j im w dupę !
Pisiory co jakiś czas powinni takie wycieczki sobie organizować i uwalniać nas wszystkich od fanatyków, pojebów i niedowartościowanych kolesi którym w życiu nic nie wyszło.
Pis to partia szaraczków, ludzi którym nic się nie udaje, są zawistni, zazdrośni i pełni nienawiści. Popatrzcie na ich wygląd...widział ktoś w pisie jakąś ładną laskę ??? przystojnego kolesia który zaliczył w życiu więcej niż zmianę ręki ....?

Żeby ukrócić spekulacjom dotyczącym wspaniałej organizacji takich lotów napiszę że, mam koleżankę w protokole dyplomatycznym w wawie, powiedziała że takiego burdelu jak za kaczuchów nigdy nie było i nie będzie. Przykład, tyle ważnych osób na jednym pokładzie, każdy generał powinien lecieć osobno nie wspomnę o ministrach rządu...ale te pisiory chcąc przykleić się do przystojnego leszka... musiały się upchać, każdy chciał mieć fotke na naszą klasę jak robi kolanko z leszkiem na cmentarzu...banda pedałów


Zl...........ny

2012-10-06, 19:56
imperator2012 napisał/a:

ch*j im w dupę !
Pisiory co jakiś czas powinni takie wycieczki sobie organizować i uwalniać nas wszystkich od fanatyków, pojebów i niedowartościowanych kolesi którym w życiu nic nie wyszło.
Pis to partia szaraczków, ludzi którym nic się nie udaje, są zawistni, zazdrośni i pełni nienawiści. Popatrzcie na ich wygląd...widział ktoś w pisie jakąś ładną laskę ??? przystojnego kolesia który zaliczył w życiu więcej niż zmianę ręki ....?



I to się nazywa oddany kochający syn! Walczy jak lew o swojego tatę którego chcą dosięgnąć szpony bezwzględnej bestii Jarosława Kaczyńskiego i przetrzepać mu SBecką teczkę. Uczcie się lewaki od kolegi!

Muzz

2012-10-06, 20:59
imperator2012 napisał/a:

ch*j im w dupę !
Pisiory co jakiś czas powinni takie wycieczki sobie organizować i uwalniać nas wszystkich od fanatyków, pojebów i niedowartościowanych kolesi którym w życiu nic nie wyszło.
Pis to partia szaraczków, ludzi którym nic się nie udaje, są zawistni, zazdrośni i pełni nienawiści. Popatrzcie na ich wygląd...widział ktoś w pisie jakąś ładną laskę ??? przystojnego kolesia który zaliczył w życiu więcej niż zmianę ręki ....?

Żeby ukrócić spekulacjom dotyczącym wspaniałej organizacji takich lotów napiszę że, mam koleżankę w protokole dyplomatycznym w wawie, powiedziała że takiego burdelu jak za kaczuchów nigdy nie było i nie będzie. Przykład, tyle ważnych osób na jednym pokładzie, każdy generał powinien lecieć osobno nie wspomnę o ministrach rządu...ale te pisiory chcąc przykleić się do przystojnego leszka... musiały się upchać, każdy chciał mieć fotke na naszą klasę jak robi kolanko z leszkiem na cmentarzu...banda pedałów



Jeżeli to prowokacja - gratuluję.
Jeżeli piszesz te słowa na poważnie - odetnij sobie jaja i się nie rozmnażaj, ok?

longlong7

2012-10-06, 21:04
gordonviet napisał/a:



Rozumiem, że jesteś naj***ny. No cóż, każdemu się zdarza.



ja rozumiem że jesteś poj***ny i nie, to nie każdemu się zdarza

~Imperator

2012-10-06, 21:28
Muzz jaka niby prowokacja ??? Zbadaj se mocz stary

Sprecyzuj hehe, to sadistic.pl nie jakieś gówno dla popapranych katoli którzy nie mając jak się wykazać zapisali się do pedalskiej partii, tyle

ps. dzięki za gratulację :P

ps 2. wolę pijanego Kwacha w Charkowie niż trzeźwego Jarka w Wa-wie...

Muzz

2012-10-06, 22:24
imperator2012 napisał/a:

Muzz jaka niby prowokacja ??? Zbadaj se mocz stary

Sprecyzuj hehe, to sadistic.pl nie jakieś gówno dla popapranych katoli którzy nie mając jak się wykazać zapisali się do pedalskiej partii, tyle

ps. dzięki za gratulację :P

ps 2. wolę pijanego Kwacha w Charkowie niż trzeźwego Jarka w Wa-wie...



Brak mi słów, więc masz: :homer:

Ec...........on

2012-10-06, 22:33
A pamiętacie sprawę prokuratora Pasionka który został odsunięty od śledztwa Smoleńskiego bo konsultował je z amerykanami? ;) Coś sprawa dziwnie ucichła nie?