18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o Smoleńsku!

thewhitestar • 2012-10-06, 15:55
Takiego przebiegu zdarzeń nie przewidywały nawet białe księgi macierewicza

!Timon

2012-10-06, 22:56
Cóż pani Kopacz która potwierdziła, że polscy lekarze brali udział w sekcji [to nie to samo co identyfikacja wbrew temu co niektórzy myślą] bierze bezpośrednią odpowiedzialność za swoich pracowników którzy jej takie informacje przekazali.
Za to kierownictwo dostaje większe pieniądze, że odpowiada za swoich pracowników. Zatrudnia debili to za nich odpowiada, a jeszcze jak im bezgranicznie wierzy...

Trollu

2012-10-06, 23:12
Jak czytam wypociny niektórych napinaczy to aż się dziwie, że ten kraj jeszcze jakoś funkcjonuje. Z taką kupą debili wśród rodaków niedługo nastąpi czwarty, dobrowolny rozbiór Polski.
Powiedzcie tak szczerze.. CO JESZCZE musiałby zrobić ryży, żeby ludzie się ocknęli i zobaczyli jak nas PO w dupy r*cha?

A może kiedyś dzięki takim uparciuchom jak gordonviet czy kilku innym chociaż jeden z niedoinformowanych, zahipnotyzowanych, czy zmanipulowanych przez tvn czy inne jakże RZETELNE stacje telewizyjne ludzi zrozumie co się dzieje w NASZYM kraju i zacznie dążyć do tego, żeby wszystkim Polakom żyło się lepiej, a nie tylko "koleszkom" i urzędasom którzy mają pracę w której jak już kiedyś pisałem gówno robią i ch*ja się znają, a na wybory będą dreptać głosować na PO "bo prace dali"

A.. jak kogoś uraziłem to wybaczcie, ale mnie to jebie.

!Timon ona wiedziała doskonale co tam się będzie działo i to nie podlega dyskusji. Tak miało być i im to wyszło. Tylko zobaczymy czy nie będzie tak jak z katastrofą lotniczą nad Afryką. Prawda o zamachu zorganizowanym przez rząd ruskich wyszła na jaw po 20 latach ( o ile dobrze pamiętam ). A jak znajdę to zaraz wrzucę

JohnnyRocketfingers

2012-10-06, 23:16
Bo przeciez brzoza to drzewo grubosci 10 baobabow twardsza niz beton, ktorego nie zmiecie kilkuset kilogramowa stalowa konstrukcja skrzydla przy predkosci okolo 2000 km/h. Dajcie sobie wreszcie jak inni wyprac mozgi bo myslicie niepoprawnie politycznie!!

remix

2012-10-06, 23:48
Nawet na tak niezależny portal dociera polityka i to jeszcze w najgorszym nacjonalistycznym wydaniu. Przestańcie dzielić nas na takich i takich, a tym bardziej szerzyć niepotrzebna nienawiść, katastrofy zostawmy odpowiednim służbom, prokuraturom itd, a jeśli im nie ufamy to po co one istnieją? Pyta.pl ostatnio nakręciła świetny filmik z wiecu, który obrazuje zwolenników zamachu, a także dezorganizacji całego państwa. Swoją drogą multiplex wygrywa:D Jak wcześniej już napisał wolę pijanego Kwacha w Charkowie albo Komora co robi błędy ortograficzne niż Kaczkę w Warszawie. Nie jestem zwolennik tego czy tamtego ale ile można słuchać o smoleńsku, radiu Maryja, rydzyku, co w tym kraju sie dzieje, wyimaginowanych afer, układów, swoją drogą rydzyk wyłudza pieniądze od ludzi, upolitycznia radio, puszcza reklamy w radiu, choć nie ma na to prawa a to zwolennikom pewnej partii nie przeszkadza, bądźmy obiektywni w swym działaniu i na pewno nieagresywni. A propos radia katolickiego, to w radiu Plus, też są puszczane audycje katolickie, ale jakoś nie mają podtekstów politycznych czy propagujących nienawiść do drugiej osoby. Chcemy lepszych płac? Chcemy zachodu? To pracujmy na to, każdy sobie, a nie oglądajmy się na innych, warto jest poznać zasady wolnego rynku i czym jest na prawdę wolność i szeroko pojęta demokracja. Mówienie, że rząd powinien kontrolować przemysł czy to, że gaz mamy z Rosji czy cukier z Ukrainy czy sprzęt z Korei, a nie z Polski, to mówi osoba która nie ma pojęcia o nowoczesnej ekonomii. Siłą napędową zdrowej gospodarki jest własna działalność gospodarcza, lecz w Polsce taką osobę nazywa się prywaciarzem, a najlepiej jak się dorobi czegoś własnymi rękoma, to, że nakradł bo ma lepiej niż inny.

Matuch90

2012-10-07, 00:17
Czytając tutejszych platfusów, jestem za polityką ZERO TOLERANCJI ! Komory gazowe, bo przez was ten kraj nie będzie normalny. Utarło wam się tak w łbach, że platforma to jedyna słuszna myśl polityczna. Wmówili, wam że głosować na platformę, znaczy być młodym i świadomym. A na pis, starym, moherowym i rydzykowym. Taki tani sposób dowartościowania się, zwłaszcza, dla typowych bejów bez mózgu.
Nie wiem co stało się w smoleńsku, bo wszystko jest tuszowane, widzę natomiast jak to wygląda i kto rządzi tym krajem.

A i jeszcze jedno. W normalnym kraju, to takich ludzi jak Wałęsa, Mazowiecki, Kiszczak, Jaruzelski, Kwach, Miler, Oleksy i inne kreatury od okrągłego stołu, zwyczajnie by k***a rozstrzelano, albo przynajmniej postawiono przed Trybunał Stanu za zdradę narodu i ostre konsekwencje. Tusk i reszta jego bydła to samo. Trybunał Stanu stanu i pluton egzekucyjny. Ci ludzie sprzedają nas i to co nasze. 40 mln polaków i wszyscy ubezwłasnowolnieni od garstki ludzi i zero odpowiedzialności za czyny.
Idźcie na marsz 11 listopada w Warszawie. Ostatni marsz przed wprowadzeniem nowej ustawy o zgromadzeniach. Zapraszamy do Warszawy. To co działo się rok temu, to pikuś. Przez ten rok w trybie natychmiastowym weszły nowe prawa i zaciśniecie pasa... . Zapraszamy do Warszawy na darmowe pałowanie. To jest k***a niepojęte co się dzieje !

eldomel

2012-10-07, 01:21
@ za ten kawałek o Marszu Niepodległości to masz u mnie flaszke

~Imperator

2012-10-07, 01:30
Obywatelu...pomóż sobie i Policji... wypałuj się sam :P


Tander

2012-10-07, 09:48
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




pewnie lepiej ponabijać się z śmierdzących ślązoków, którzy są parodią człowieka, tak jak ich, język, kultura i wykształcenie, ale kombinują jak dać dupy niemcom i zasiać ferment tak jak robisz to ty tępy hanysie.

co do Smoleńska to jak na razie obnażana są kłamstwa POlszewików:

-organizacja wylotu prezydenta należała do obowiązków kancelarii premiera (wszczęto śledztwo)
-generał Błasik nie był pijany i nie zaglądał do kabiny pilotów jak utrzymywały platfusy, ciekawe, że wtedy nie przejmowali się uczuciami rodziny generała, tak jak mieli to w zwyczaju gdy składano wnioski o ekshumacje...
-ciała zostały zbeszczeszczone, wrzucone w workach na śmieci do trumien
-E. Kopacz kłamała na temat obecności naszych lekarzy przy sekcjach i przekopaniu całego terenu katastrofy
-nikt z platfusów nie jest dziś w stanie powiedzieć dlaczego zakazano otwieranie trumien w Polsce i dlaczego nasz suwerenny kraj słuchał się putina
-ciała zostały pozamieniane, mimo iż wg donalda państwo zdało egzamin
-członkowie komisji millera unikali jak ognia konfrontacji z amerykańskimi naukowcami, nawet jeżeli odbywać się one miały w UW, na neutralnym gruncie
-najlepszy patolog na świecie, prof. Baden, nie został dopuszczony do sekcji, mimo próśb rodzin
-tusk odrzucił oferty pomocy amerykanów
-godzinę po katastrofie do polityków PO zostały wysłane smsy z instrukcjami, by winą za katastrofę obarczyć pilotów i pogodę, gen. Petelicki, który to ujawnił "popełnił samobójstwo"


ilość "samobójstw" osób niewygodnych, które ujawniały różne machlojki w sprawie smoleńska jest tak długa, że to tylko kwestia czasu, kiedy dowiemy się, że to jednak nie wypadek

ja nie mam wątpliwości co do tego kim są rządzący dzisiaj w Polsce i co stało się 10.04.2010

"Demontaż państwa już się skończył. Teraz zaczną znikać ludzie" - 06.04.2010. Janusz Kurtyka, jedna z 96 ofiar katastrofy, prezes IPN, którego kompetencje ograniczył p.o. prezydenta Komorowski, tydzień po katastrofie


no i filmik o współczuciu i żałobie, gdy do Polski przylatywały ciała ofiar:







Pochwal się skąd jesteś albo podjedź do Katowic i powiedz mi to w twarz zardzewiała p*zdo z aldrajchu !
Jakbyś zobaczył drogi na śląsku to faktycznie pomyślałbyś, że w niemczech siedzisz bo co jak co to mamy lepsze niż reszta polski.
Zajrzyj tu to zobaczysz jak wygląda woj. , z którego ciągnie się 30% do budżetu na Twój zasiłek i darmowy internet podlaski rumunie.

ostatni

2012-10-07, 11:35
Tander napisał/a:

Pochwal się skąd jesteś albo podjedź do Katowic i powiedz mi to w twarz zardzewiała p*zdo z aldrajchu !



w sensie, że miałem się przestraszyć? hahahahahahahahahaha :lol:


Cytat:

Jakbyś zobaczył drogi na śląsku to faktycznie pomyślałbyś, że w niemczech siedzisz bo co jak co to mamy lepsze niż reszta polski.



faktycznie niesamowite osiągnięcie


Tander napisał/a:

Zajrzyj tu to zobaczysz jak wygląda woj. , z którego ciągnie się 30% do budżetu




i to, że pod śląskiem są złoża węgla i metali to zasługa ślązoków? hahahahahah


Tander napisał/a:

Twój zasiłek i darmowy internet podlaski rumunie.



nie jestem ani rumunem, ani rumunem z podlasia. Rumuni, jak sama nazwa wskazuje mieszkają w rumunii. eh ci śląscy intelektualiści. a teraz wytrzyj węgiel z pyska i idź wpie**alać modro kapusto bo na rolada w tym miesiącu nie pewnie ci starczyło, dlatego warczysz przez ten darmowy internet brudasie ślunski

Pa...........an

2012-10-07, 12:01
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



w sensie, że miałem się przestraszyć? hahahahahahahahahaha :lol:




faktycznie niesamowite osiągnięcie





i to, że pod śląskiem są złoża węgla i metali to zasługa ślązoków? hahahahahah




nie jestem ani rumunem, ani rumunem z podlasia. Rumuni, jak sama nazwa wskazuje mieszkają w rumunii. eh ci śląscy intelektualiści. a teraz wytrzyj węgiel z pyska i idź wpie**alać modro kapusto bo na rolada w tym miesiącu nie pewnie ci starczyło, dlatego warczysz przez ten darmowy internet brudasie ślunski




Do mojego postu racz się cwaniaczku odnieść. No chyba że brak Ci argumentów... :roll:

ostatni

2012-10-07, 17:21
Cytat:

Do mojego postu racz się cwaniaczku odnieść. No chyba że brak Ci argumentów...



ja pie**olę gimb polał trochę telewizyjnej wody i myśli, że coś wie twój post był żałosną kalką tefauenowskiej propagandy. Pewnie nigdy nie słyszałeś o rzeczach, o których zaraz napiszę, no bo skąd? Z faktów gdzie 5 minut to wyzwiska kaczyńskiego i 10 minut pie**olenia o dupie maryni. Wiem, że jesteś na tyle głupi, że wierzysz w przypadki i ślepy los. Ale nie zastanawia cię np, że autor słynnego raportu o rosyjskich serwerach umiera 3 dni po jego ujawnieniu? albo że lepper chce potwierdzić w zeznaniach wersję kaczyńskiego i ginie 3 godziny przed wizytą w prokuraturze? albo że właściel komisu w smoleńsku, którego kamery nagrały całą katostrofę rozpłynął się razem z budynkiem?

Rosja nie miała interesu w śmierci kaczora-pudło, szanse kaczora na reelekcje jesienią tamtego roku były wysokie.

1.poczytaj sobie o śmierci Litwinienki, koleś postawił się Putinowi i musiał zginąć dla przykładu.
2. poczytaj sobie o śmierci ludzi, którzy bronili w rosyjskich mediach czeczenii, np. Politkowska
-poczytaj kto próbował otruć Juszczenkę i dlaczego teraz zasiada teraz w rosyjskiej dumie dumie z ramienia partii Putina. Kaczor musiał dostać za akcję w Gruzji, żeby już nikt więcej nie odważył się podskakiwać "wielkiemu niedźwiedziowi"
3. pomyśl sobie, że w tym samolocie siedziało również kilku generałów, którzy sprzedali tajemnice układu warszawskiego po wstąpieniu do nato, co więcej ich laptopy, telefony i dokumenty zawierające wiele strategicznych informacji nigdy "nie zostały odnalezione", o co pretensje miały do nas nawet Stany
4.oprócz tego w samolocie było mnóstwo opozycjonistów lat 80, prezes ipn, przedstawiciele rodzin katyńskich i masa innych ludzi, którzy ograniczali wpływy rosjan w tej części europy
5. Katastrofa niesie za sobą długofalową możliwość wpływu na rząd PO. Banda świń, które chcą się utrzymać przy władzy musi słuchać Kremla, w przeciwnym wypadku każdy przeciek ujawniający choć część prawdy o katastrofie powoduje spadek POlszewików w sondażach.
6. Co stało się w miesiąc po katastrofie:
-umożyliśmy Gazpromowi 1,2mld długu za przesył gazu przez nasz kraj
- p.o. prezydenta Bronek podpisał ustawę ograniczającą kompetencję IPN, mimo, iż Kaczor zamierzał ją zawetować, w wyniku tego mnóstwo ludzi powiązanych z dawnym ustrojem i kremlem dalej może istnieć w polityce i władzach kraju
-sprzedaliśmy 40% koncesji na wydobycie gazu łupkowego rosjanom
-silny sojusz Polska-Litwa zamienił się w otwarty konflikt, dzięki działaniom PO, porzucono plan budowy wspólniej elektrowni atomowej na Litwie
-państwa Europy środkowo-wschodniej straciły lidera jakim była polska za czasów kaczyńskiego, w wyniku czego rosja może pogłębiać swój wpływ w regionie bez przeszkód


Co do ryzyka jakie podjęła Rosja:

jest ono znikome, jakoś atak na Gruzję nie wywołał sankcji. Amerykanie na pewno wiedzą co się stało 10.04.2010, gdyż ich satelity monitorują wszystkie ważne wydarzenia polityczne. Tylko u nas rząd i propagandowe media chcą wszystko ukryć za kurtyną żartu i kłamstwa, bo prawda oznaczała by dla nich śmierć, być może nie tylko polityczną

hanna_szymanska@o2.pl

2012-10-08, 09:04
czy was pok***iło!!!!dlatego jesteśmy pok***ionym narodem-nie znamy słów polemika,dyskusja.EKSPERCI (pożal się boże)chamówa to nie argumenty

pisage

2012-10-08, 09:32
@Ja-ah-qu-ub-el
powtórzę: gadasz jak potłuczony.
Kaczyński nie miał żadnych szans na reelekcję. Jego osoba była niewielkim pryszczem na tyłku Putina i Merkel. Takim samym pryszczem jest dzisiaj Komorowski, tylko mniej swędzącym. Rosja zawsze załatwiała swoje interesy ponad naszymi głowami.
Nieprawdy w Twoim komentarzu:
-"sprzedaliśmy 40% koncesji na wydobycie gazu łupkowego rosjanom" - jeśli już to amerykanom. Rosjanie starają się za wszelką cenę zablokować całkowicie wydobycie gazu łupkowego w Polsce.
-"silny sojusz Polska-Litwa zamienił się w otwarty konflikt, dzięki działaniom PO, porzucono plan budowy wspólniej elektrowni atomowej na Litwie " - sojusz Polska-Litwa to stare dzieje. Dzisiaj źródło konfliktu leży w nacjonalistycznych zapędach rządu litewskiego. Ponadto jakakolwiek elektrownia atomowa na Litwie (wspólna z Polską) jest kompletnie idiotycznym pomysłem ze względów geopolitycznych.

Za czasów Kaczyńskiego Polska nie była liderem regionów, a marginalizowanym karłem. Nikt nie chciał z nim rozmawiać. Zawsze groziło to fochem i obelgami.
Zrozum, że obaj Kaczyńscy to paranoicy, uwielbiający władzę. Mają to po ojcu.

Co do samej katastrofy to przeczytaj książkę "Zamach w Smoleńsku" Leszka Szymowskiego. Jest to taki stek bzdur, że każdemu myślącemu człowiekowi (a do takich zaliczam Cię ad acta) musi zapalić się czerwona lampka.

ostatni

2012-10-08, 18:00
pisage napisał/a:

Kaczyński nie miał żadnych szans na reelekcję.



kłamiesz czy jesteś idiotą? Proszę nawet źródło podam, gdzie jest napisane, że pod koniec lutego 2010 kaczor szedł łeb w łeb z kandydatem platformy. Ale lemingowi wystarczy rzucić jakieś hasło w tv i będzie powtarzał. W odróżnieniu od ludzi twojego pokroju lubię sobie poczytać inormacje na różnych portalach w internecie. od tych propagandowych po niezależne. O mediach rydzyka słyszałem tylko z tvnu, tak jak 95% polaków, ale chętnie obejrzałbym nieraz wiadomości w tv trwam. Jak czerpie się info z kilku źródeł łatwo zweryfikować gdzie ściemniają, zamiast gdakać jak tępy leming

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nowy-sondaz-prezydencki-zaskakujace-wzloty-i-upadki,wid,12011994,wiadomosc.html?ticaid=1f4f1




pisage napisał/a:

Jego osoba była niewielkim pryszczem na tyłku Putina i Merkel.




Litwinienka, Juszczenka, Politkowska, Chodorkowski ile mam jeszcze wymieniać takich małych pryszczy, które zabijano, próbowano zabić lub zamykano w więzieniu za jedno niepochlebne zdanie wobec Putina?




pisage napisał/a:

-"sprzedaliśmy 40% koncesji na wydobycie gazu łupkowego rosjanom" - jeśli już to amerykanom. Rosjanie starają się za wszelką cenę zablokować całkowicie wydobycie gazu łupkowego w Polsce.



tylko niedorozwój nie zrozumie, że rosja jako właściciel koncesji na wydobycie może rozpocząć wydobycie kiedy zechce, np za 100 lat kiedy jej złoża się skończą


pisage napisał/a:

sojusz Polska-Litwa to stare dzieje. Dzisiaj źródło konfliktu leży w nacjonalistycznych zapędach rządu litewskiego.



raczej w odrzuceniu współpracy przez sikorskiego i robienia awantury o polskich przemytników narkotyków słusznie pozamykanych w litewskich więzieniach

pisage napisał/a:

. Ponadto jakakolwiek elektrownia atomowa na Litwie (wspólna z Polską) jest kompletnie idiotycznym pomysłem ze względów geopolitycznych.



może rozwiń, jakie względy geopolityczne? a może po prostu na tvnie tak powiedzieli i to jedyny wzgląd geopolityczny jaki znasz

pisage napisał/a:

Za czasów Kaczyńskiego Polska nie była liderem regionów, a marginalizowanym karłem. Nikt nie chciał z nim rozmawiać. Zawsze groziło to fochem i obelgami.




dzisiaj też nikt z nami nie rozmawia. angela mówi do donka "obetniemy wam dopłaty i dajcie 15 mld" a donek odpowiada "ok"


pisage napisał/a:

Zrozum, że obaj Kaczyńscy to paranoicy, uwielbiający władzę. Mają to po ojcu.



a co ty chcesz od tego powstańca warszawskiego? lepszy taki ojciec niż dziadek w wermachcie


pisage napisał/a:

Co do samej katastrofy to przeczytaj książkę "Zamach w Smoleńsku" Leszka Szymowskiego. Jest to taki stek bzdur, że każdemu myślącemu człowiekowi (a do takich zaliczam Cię ad acta) musi zapalić się czerwona lampka.




Oczywiście widać, że jesteś myślacy. cały PiS sprowadź do kilku moherowych babć. Kilku ekspertów współpracujących z nasa i boeingiem sprowadź do autora 1 książki. Najlepszego na świecie patologa prof. Baden nazwij amerykańskim bucem i całe twoje myślenie sprowadza się do jednej myśli "jestem myślący, bo powtarzam za tvnem". Żal dupę ściska, jak się pomyśli, że idiotów jest zawsze więcej, zwłaszcza w Polsce.

pisage

2012-10-08, 20:43
Jedyne co potrafisz to wyzywać. W przedstawionym przez Ciebie artykule napisane jest, że Kaczyńskiego popierało 15% wyborców. To troszkę mało jak na człowieka, który od dwóch lat sprawuje urząd.
Skończ już proszę z tym wyzywaniem ludzi od lemingów bo to zalicza Cię do ich grona. To jest dokładnie tak jak z hipsterami.


"Litwinienka, Juszczenka, Politkowska, Chodorkowski ile mam jeszcze wymieniać takich małych pryszczy, które zabijano, próbowano zabić lub zamykano w więzieniu za jedno niepochlebne zdanie wobec Putina?"
- wymieniłeś: agenta służb specjalnych, prezydenta, wpływową dziennikarkę i milionera rosyjskiego. Każde z nich miało większą wiedzę na temat współczesnej Rosji niż Kaczyński i mogło zrobić większe kuku Putinowi.


"tylko niedorozwój nie zrozumie, że rosja jako właściciel koncesji na wydobycie może rozpocząć wydobycie kiedy zechce, np za 100 lat kiedy jej złoża się skończą"
- wciąż nie udowodniłeś swojej racji, ale obelga poszła.


"raczej w odrzuceniu współpracy przez sikorskiego i robienia awantury o polskich przemytników narkotyków słusznie pozamykanych w litewskich więzieniach"
- kompletnie nie rozumiesz o co chodzi. Litwini rozpoczęli nacjonalistyczną kampanię, w której Polacy, tak jak inne narodowości, są na celowniku. Za drobne przewinienie idzie się do więzienia, zamyka się polskie szkoły i zakazuje używania polskich nazwisk. Sikorski się temu przeciwstawił, ale środków dyplomatycznych i ekonomicznych nie mamy za dużo.


"może rozwiń, jakie względy geopolityczne? a może po prostu na tvnie tak powiedzieli i to jedyny wzgląd geopolityczny jaki znasz"
- z każdym zdaniem strzelasz sobie coraz bliżej stopy. Chodzi o położenie geograficzne, kompletnie niekorzystne z punktu widzenia wywozu odpadów radioaktywnych. Po drugie Polsce potrzebne są 3 elektrownie, a dzielenie się jedną z innym krajem jest zupełnie bez sensu.


"dzisiaj też nikt z nami nie rozmawia. angela mówi do donka "obetniemy wam dopłaty i dajcie 15 mld" a donek odpowiada "ok""
- poczytaj, zrozum co się wokół Ciebie dzieje, a później się wypowiadaj. Na jakiekolwiek apele ze strony UE, Lech Kaczyński nic nie odpowiadał, bo nie rozumiał o czym się rozmawia i dzwonił do Jarka na konsultacje.


"a co ty chcesz od tego powstańca warszawskiego? lepszy taki ojciec niż dziadek w wermachcie" -

nie chodziło mi o życiorys, a o podejście do władzy, które można przejąć wraz z wychowaniem. Skoro jednak zacząłeś to czytaj uważnie: Rajmund Kaczyński walczył w Powstaniu Warszawskim, w pułku Baszta, został nawet ranny (stracił palec). Nikt nigdy nie odmawiał mu waleczności, ja też tego nie robię. Jednak po wojnie, do Warszawy zajętej przez Sowietów wróciło mnóstwo ludzi, którzy musieli gdzieś mieszkać. Najlepsze mieszkania (te już odbudowane) dostali działacze partyjni. W następnej kolejności meldunek otrzymywali ludzie w żaden sposób nie związani z Powstaniem. Jako oficer AK R. Kaczyński mógł liczyć co najwyżej na rozstrzelanie lub śmierć w łagrze. Jednak z całą rodziną dostał ładny domek w ekskluzywnej dzielnicy, a później etat na uczelni. W międzyczasie (z tego co pamiętam w 1946 r.) został uhonorowany orderem Virtuti Militari. Jednak nigdzie nie ma pisemnego rozkazu o tej decyzji (i jednocześnie numeru rozkazu), a także nazwiska dowódcy, który ją podjął. Może to oznaczać, że było to odznaczenie polityczne od nowych władz.
O takim podejściu mówiłem.



"Oczywiście widać, że jesteś myślacy. cały PiS sprowadź do kilku moherowych babć. Kilku ekspertów współpracujących z nasa i boeingiem sprowadź do autora 1 książki. Najlepszego na świecie patologa prof. Baden nazwij amerykańskim bucem i całe twoje myślenie sprowadza się do jednej myśli "jestem myślący, bo powtarzam za tvnem". Żal dupę ściska, jak się pomyśli, że idiotów jest zawsze więcej, zwłaszcza w Polsce."
- nigdy nikogo nie miałem zamiaru nazywać bucem, nawet Ciebie. Zrozum, że jeśli słyszę od posła PIS, że Nasa dysponuje zdjęciami z katastrofy, a później czytam to samo w takiej "książce" jak wspomniana wcześniej i oglądam zdjęcie Tupolewa, który wylądował pomiędzy drzewami kilkaset metrów od lotniska to zaczynam mieć wątpliwości. Co do opinii ekspertów to jestem mocno sceptyczny. Żaden szanujący się naukowiec nie wyda opinii bez dokładnego zbadania dowodów.
Gdzie napisałem, że jakiekolwiek informacje biorę z TVN?

Jesteś tak zaślepiony nienawiścią do wszystkich inaczej myślących, że nie dostrzegasz podstawowych faktów. Ciekaw jestem tylko jakie to "niezależne" media wyprały Ci tak mózg. Mam radę" wyłącz na 3 miesiące radio, telewizję i internet, a później jeszcze raz przemyśl swoje wypowiedzi. Gwarantuję, że zmienisz poglądy co nieco.