18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bomba pod sejmem

Skowroniasty • 2012-11-20, 08:27
A teraz sadole przyznawać się co tam jeszcze majstrujecie w piwnicach. :jezdziec:




Cenię sobie prawo do życia, ale nie wiem czemu nie byłbym chyba zbytnio wzruszony gdyby nagle dach na Wiejskiej zapadł się podczas posiedzenia. Nie dziwi mnie wcale, że obecna degradacja życia politycznego powoduje takie właśnie zachowania, przechodzące nie w fanatyzm a w totalną skrajność. Nie byłbym wielce zdziwiony, gdyby ta informacja była po prostu kolejną wrzutką, zmianą tematu i odciągnięciem uwagi od spraw nader ważnych. Niemniej jednak bardziej kibicowałbym temu panu który chciał wysadzić wiejską (Komor niech se chodzi, ma dobrą fuchę reprezentacyjną i do tego się świetnie nadaje), ale stado tych nierobów nadaje się właśnie do wysłania ekspresem na orbitę okołoziemska.

Whiltierna

2012-11-20, 13:06
defcon1 napisał/a:

Szkoda, cholera. Ale nie zniechęcajcie się ludzie, w końcu komuś się uda...



Może Tobie? Spróbuj :ok:

BorisTheBlade

2012-11-20, 13:17


Czy tylko ja zauwazylem, ze jak ktokolwiek przeciwstawi sie naszemu 'wspanialemu' rzadowi, to od razu jest przedstawiany jako najgorsze zlo chodzace na ziemi, rasista, ksenofob, najgorszy 'sk***ysyn'?
I dlaczego, jak nigdy im nie udaje sie niczego dokonac, dlaczego akurat teraz odniesli sukces w zatrzymaniu go?

sidsky

2012-11-20, 13:19
Cytat:

"Oczywiscie mozna by bylo robic bomby i sprzedawac terrorysta czy gankstera ale ja az taki glupi nie jestem. Przynajmniej tak mi sie wydaje ;-) .
A filmy o wybuchach mam i wielu mnie namawialo zebym je w internecie pokazal wszystkim. jednak ja wole tylko prywatnie pokazywac takie filmy a to z jednego waznego powodu. Nie wiem dokladnie po ilu latach tego rodzaju przestepstwo ulega przedawnieniu wg ustawy w prawie karnym RP :-> . "


Kto go na uczelnie wpuścił, jak on języka nie zna? Albo fejk wymyślony przez gimbusa, albo idiota - bo jego stylistyka też nie powala.

AAKK2

2012-11-20, 13:27
Z Całym Szacunkiem Do Wszystkich Wypowiedzi...
Bohater Tego Artykułu Musiał By Wybrać Dzień W Którym Nasi Posłowie By Obradowali Nad Podniesieniem Sobie Pensji Tak To Tam Jest Marszałek I Z 5 Ciu Posłów Którzy Przyszli Sie Przekimać Albo Pooglądać Baby Na Tabletach :P

Moby_Dick

2012-11-20, 13:30
Ja ta m w tv nie wierze - jeśli planował to ok i szkoda że się nie udało . Pod publike wszystko robione i wszystkie tematy na bok temat zamachowca nr 1. A najlepsze z wypowiedzi - że na całym świecie o takich zamachach służby specjalne dowiadują się dopiero po zamachu a ABW dokonało tego dużo przed zamachem - eheheh k***a prorocy .Mamy najlepszą siatkę szpiegowsko wywiadowczą i najlepsze wszystkie agencje zwłaszcza ABW. Pewnie Oni już wiedzieli zanim zamachowiec w ogóle o czymś takim pomyślał. Kasi k***a upilnować nie mogą a tu że zamachowca złapali przed zamachem heeheh k***a naprawde z ludzi debili robią. złapali go 9-tego a premier został poinformowany już KILKANAŚCIE dni temu , pewnie z dobry miech temu heeh przedstawili kandydata do niedoszłego zamachu. Dziwne że jeszcze żyje i czy w ogóle istnieje a jeśli tak to kiedy planuje popełnić samobójstwo, bo że w piątek to już wiemy jak by co, tylko którego?. Chciał wysadzić sejm k***a a kto by nie chciał??? znacie kogoś kto by nie chciał? Niby demokracja a k***a chcą karać za coś czego chce większość!

nynek345

2012-11-20, 13:30
Ciekawe czy popełnią mu samobójstwo...

Ant1984

2012-11-20, 13:32
Cytat:

Cenię sobie prawo do życia, ale nie wiem czemu nie byłbym chyba zbytnio wzruszony gdyby nagle dach na Wiejskiej zapadł się podczas posiedzenia.


Ja bym była bardzo wzruszony. To wydarzenie by mnie doprowadziło do prawdziwych łez wzruszenia. Czekam na to od lat.

Magnus

2012-11-20, 13:40
Komorowski to ma chyba deja vu - "jaki prezydent, taki zamach"

damian88719

2012-11-20, 14:06
Jestem za zbiórkami na paczki dla naszego niedoszłego Prometeusza. Moze profil na fejsie ułatwi to zadanie. Niech ktoś z okolic więzienia gdzie będzie odsiadywany wyrok się tym zainteresuje. Dostanie pieniążki i będzie paczki zanosił.

Kowalien

2012-11-20, 14:11
Ludzie przecież to była rekonstrukcja historyczna Guya Fawkes-a a nie jakiś tam zamach....

mcgvr

2012-11-20, 14:20
Najpiękniejsze jest, że miałem chemię na wydziale gdzie ten gość pracował.
Nie miał już kilku palców, więc musiał być wprawiony w bojach.

Odys

2012-11-20, 14:26
Cudze chwalicie, swego nie znacie

ButcheredAtBirth

2012-11-20, 14:54
Wolność dla Brunona K. !!!

Organizujmy marsze poparcia, zbierajmy pieniądze na prawników !!!!

Niech skończy to co zaczął, a wtedy będziemy mu stawiać pomniki i będzie naszym największym bohaterem narodowym 8-)

Ja...........88

2012-11-20, 15:44
Sympatyczny gość, wiele moich znajomych miało z nim zajęcia, ja akurat trafiłem do innego prowadzącego.
Teraz już wiem gdzie mu uj***ło paluchy (nie miał bodajże trzech). Chyba zrobimy mu komitet poparcia na uczelni i zrzutę na adwokata ;)

Qbiini

2012-11-20, 16:09
no nie mogę... koleżanka z krk pisze do mnie, ze jakiś krejzol z jej wydziału (podobno chemik :D ) miał prawie 4 tony trotylu i chciał wysłać prezydenta na wycieczkę w kosmos :D a chwilkę później to znajduje na sadisticu :D bajer :D załatwię sobie od niego autograf :D