18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bomba pod sejmem

Skowroniasty • 2012-11-20, 08:27
A teraz sadole przyznawać się co tam jeszcze majstrujecie w piwnicach. :jezdziec:




Cenię sobie prawo do życia, ale nie wiem czemu nie byłbym chyba zbytnio wzruszony gdyby nagle dach na Wiejskiej zapadł się podczas posiedzenia. Nie dziwi mnie wcale, że obecna degradacja życia politycznego powoduje takie właśnie zachowania, przechodzące nie w fanatyzm a w totalną skrajność. Nie byłbym wielce zdziwiony, gdyby ta informacja była po prostu kolejną wrzutką, zmianą tematu i odciągnięciem uwagi od spraw nader ważnych. Niemniej jednak bardziej kibicowałbym temu panu który chciał wysadzić wiejską (Komor niech se chodzi, ma dobrą fuchę reprezentacyjną i do tego się świetnie nadaje), ale stado tych nierobów nadaje się właśnie do wysłania ekspresem na orbitę okołoziemska.

szereg0wy

2012-11-20, 11:40
Więc mamy jeszcze tylko pięć lat w tym rozpie**olu... Niech Pan planuje i zdetonuje!

mr_9mm

2012-11-20, 11:43
"nacjonalistycznymi i antysemickimi"- No tak. Któż by inny mógł to uczynić? Mossad swoich nie zabija :-D

Archeolog

2012-11-20, 11:46
Ciężko się w sumie dziwić, wszak chore teorie Macierewicza i tym jemu podobnych działają na wyobraźnię wielu chorych idiotów w tym kraju. W każdym bądź razie piwko dla polskich służb za udaremnienie tego zamachu. Może niepotrzebnie tylko zrobiono z tego takie show medialne.

czaspogardy

2012-11-20, 11:50
Echelon napisał/a:

zrzut dotyczy planowania usunięcia konstytucyjnych organów RP[/b]



To mnie najbardziej rozpie**ala: Konstytucyjnych? Nikt tak nie pluje i nie sra na konstytucje jak rząd, nie jestem jakimś pisowcem opętanym ani nic ale cała ta banda powinna zawisnąć.

Tyle razy się zastanawiałem dlaczego nikt jeszcze zamachu na tych złodziei nie zorganizował. Czyżbym mógł teraz powiedzieć "zaczęło się"?

A Bronek to tylko makieta, czemu nie jaśnie wielmożny phemieh? Ale wybaczam zamachowcowi nie do końca przemyślany cel, w końcu intencje miał szlachetne.

piotrekpiotrek

2012-11-20, 11:52
Nieprawdopodobne stało się możliwe. Zatrzymali seryjnego samobójce

Plecionkarz

2012-11-20, 11:52
A ja bym się nie zdziwił jakby to była prowokacja mająca na celu pacyfikowanie ONR w każdy możliwy sposób.

Tw...........ir

2012-11-20, 11:53
to teraz trzeba zrobić petycje do prezydenta w zrozumiałym przez niego języku:
Banie Brezytencie:
Grakowianin hćał bobrze dla wszystkich Polakuf wiec prosimy o plawo łaski tla nieko.
16mln niezatowolonych polakuf 3 rp

typhoon_2008

2012-11-20, 11:57
Organizujemy zbiórkę papierosów i wódki dla zatrzymanego? Niech kolejni potencjalni sie nie zrażają, niech wiedzą że nie damy im zginąć. ;d

tytanowyjanusz

2012-11-20, 12:02
@up 3 ma wagony fajek ode mnie

swoją drogą skąd wiedzą że miał 4 tony trotylu? nie tak dawno temu twierdzili że żeby mieć pewność trzeba badać próbki co najmniej pół roku...

zamach? te bzdury to wymysły paranoików! Stop podpalaniu Polski!

Asfalt

2012-11-20, 12:02
Z niesprawdzonych danych mogę zdradzić, że (podobno) był to wykładowca Chemii z UR w Krakowie. Się bawią profesorowie :psycho:

Sheril

2012-11-20, 12:05
blady strach towarzystwo obleciał i słusznie. Obawiam się, że takich desperatów będzie więcej. Ludzie tyrają po kilkanaście godzin dziennie za 1,5k i co z tego mają. na czynsz i media. Jesteśmy członkiem UE ale tak naprawdę jesteśmy pariasami europy. Używane ciuchy, używane auta, tanie podejrzane jedzenie kupowane w marketach i od zawsze słyszane słowa o zaciskaniu pasa. Może wkońcu ktoś nie wytrzyma, i to wszystko rozpie**oli w drobny mak.

~Imperator

2012-11-20, 12:07
Dobrze się stało że zjeb został zatrzymany, ciekawi mnie ilu innych nadal jest anonimowych i coś tam knuje ? :/

Archeolog

2012-11-20, 12:08
Plecionkarz, jeżeli miałaby to być prowokacja w tak szlachetnym celu, to ja ją w zupełności popieram.

Aires

2012-11-20, 12:12
Dr inż. Kwiecień Brunon


40-68


borazol@o2.pl


ADIUNKT

Można mu podziękować mejlowo:D

ji...........91

2012-11-20, 12:22
i cały misterny plan w p*zdu...