18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bomba pod sejmem

Skowroniasty • 2012-11-20, 08:27
A teraz sadole przyznawać się co tam jeszcze majstrujecie w piwnicach. :jezdziec:




Cenię sobie prawo do życia, ale nie wiem czemu nie byłbym chyba zbytnio wzruszony gdyby nagle dach na Wiejskiej zapadł się podczas posiedzenia. Nie dziwi mnie wcale, że obecna degradacja życia politycznego powoduje takie właśnie zachowania, przechodzące nie w fanatyzm a w totalną skrajność. Nie byłbym wielce zdziwiony, gdyby ta informacja była po prostu kolejną wrzutką, zmianą tematu i odciągnięciem uwagi od spraw nader ważnych. Niemniej jednak bardziej kibicowałbym temu panu który chciał wysadzić wiejską (Komor niech se chodzi, ma dobrą fuchę reprezentacyjną i do tego się świetnie nadaje), ale stado tych nierobów nadaje się właśnie do wysłania ekspresem na orbitę okołoziemska.

MadDave

2012-11-20, 21:16

Post usunięty na życzenie użytkownika.

Skowroniasty

2012-11-20, 22:34
@up
Bo to proste i oczywiste, że trzeba być strasznie otumanionym i łatwowiernym by dać sobie wcisnąć kit jakim jest 'przeciwdziałaliśmy terroryzmowi, schwytaliśmy groźnego bnadyte'.

Dlaczego? Nie wierzę, by ABW schwytało groźnego przestępce, w momencie gdy inny organ państwowy - Prokuratura, która powinien również stać na straży porządku - nie jest w stanie namierzyć słynnej już (nie wiem k***a za co) Kaśki z Sosnowca.
Nie mogę sobie wyobrazić iż pracownik naukowy Uniwersytetu był na tyle nieostrożny iż dał się złapać w momencie werbowania współpracowników w Internecie. Pedofili k***a nie moga namierzyć, a jego jakimś cudem wyłapali.
Wreszcie moim zdaniem wisienka z tortu. 4 tony materiałów wybuchowych. W poprzednim poście poruszyłem kwestie logistyczną - jak to przewieźć to pod sejm (w busach? bankowo nie rzucą się w oczy). Ale idźmy dalej. Można skołować pół kilo, kilogram, no może i z 10 - nie wiem nie znam się na bombach, ale do ch*ja 4 tony? Co on k***a do hurtowni zadzwonił i zamówił sobie 5 palet żeby mu Schenker czy inny Raben pod dom przywiózł?

No dobra, załóżmy że ów Brunon czy jak mu tam był na tyle nieostrożny (inni powiedza głupi), że nie zatarł swoich śladów w internecie. Był na tyle roztargniony, że gdzieś zostawił ważny ślad, komuś sie wygadał.
Do ch*ja, skąd wziął 4 tony ładunków wybuchowych :ok***a: :D


Bronek stawia w tym temacie piwa. Nic Ci już nie pomoże, następną bombe pewnie Ci robią :)

BongMan

2012-11-21, 00:25
Zdecydowana większość znajomych, z którymi rozmawiałem o niedoszłym zamachu na Sejm, mówiła:
- k***a, szkoda że mu się nie udało.

Magik2501

2012-11-21, 00:30
To rewelacyjnie, że się tym z nami podzieliłeś!

antropoid

2012-11-21, 00:31
Koles był chemikiem. Zawodowym. Mógł zsyntetyzować np z nawozów azotowych, opcjonalnie na uczelni nawet ( - Panie Docencie, co pan robi po godzinach w laboratorium ? A... proszę Dziekana, bo mam taki lewy grant do zrobienia po cichu, niech się Dziekan nie martwi, podzielę się... )

St...........el

2012-11-21, 00:31
i chciał szczególnie uwzględnić prezydenta, który niefortunnie zlokalizowany jest nad PiS'em :amused:

Bugini

2012-11-21, 00:41
Przecież to lipa z tym zamachem, znajomego hobbystę chcieli wrobić w coś podobnego bo miał zapalniki, trochę noży i może 3 pistolety automatyczne, ciśnienie na sukces policyjny i karma dla mediów bo temat marszu niepodległości już nie w modzie, kiedyś z ciekawości wybrałem się na teren sejmu i zostawiłem plecak wypchany śpiworem pod gmachem i małą torbę pod oszklonym przejściem, 20 min i zero zainteresowania więc jak ktoś ma głowę na karku to wysadzi ich bez większego problemu taka jest prawda( nie namawiam do jakichś dziwnych pomysłów żeby nie było)

Woliusz

2012-11-21, 00:42
Cały zamachowiec jest niczym innym jak medialną podpuchą naszych śmierdzących elit(szkoda że nie mogę użyć ciekawszego określenia).
Jak wiadomo nasi przywódcy dążą do modelu amerykańskiego wszyscy z narodu jak najlepiej by byli tępi i nic nie rozumieli. Brali za prawdę to co nam mówią media wielkie uzależnienie informacyjne od zacytuję "pewnego źródła" które jak wiadomo jest sprzedane pod pewne juryzdykcję. Teraz podam parę przykładów że ta cała akcja jest totalnie przemyślaną sprawą by "Tępy naród" miał oczka zamydlone nie tym co potrzeba.
1. Najwazniejsze jak wiadomo na dniach odbywa się szczyt UE i ciekawostka jest co tam chcą przepchnąć typowa akcja dezinformacyjna media będą cały czas jak chore trąbić o niedoszłym zamachowcu a nie o mniemanym szczycie UE. Wiadomo za wiele do ukrycia mają. Proszę byście zwrócili uwagę takie akcje są często przeprowadzane poprzez media i po czasie się okazuje że np nasz rząd coś tam podpisał. Podobnie było z ustawą GMO którą jak wiadomo przepchano bez wiedzy obywateli a co tam xD.
2. Sprawa staje się namuszonym tematem nr.1 w kraju chociaż mało kogo obchodzi to nawet byłoby lepiej jakby sie koledze powiodło. Co za tym idzie ucichła skandaliczna sprawa w stosunku co do marszu niepodległości. Prowokacja policyjna rządowa i zdrada wobec obywateli na tym im zależy. Wiadomo teraz będą kreować polityków jacy to oni są bezbronni i w jakim niebezpieczęstwie oni żyją. Każdy z nas wie sami na to zapracowali a dobrze wiemy że na wynagrodzenie już pora.
3. Najważniejsze typowe wpadki tępego ustroju władzy które ma nas za ciemną masę.
3.1-Policja wiedziała iż zamachowiec posiadał gotowe materiały na marsz niepodległościowy który miał być użyty wobec ludzi. Oczywiście nasze służby bezpieczeństwa wogóle nie udaremniły jego planów zero reakcji jak widać życie bezbronnym polaków mają głęboko w dupie. Co innego politycy...
Oczywiście w mediach już ie podadzą tego faktu ponownie. Ta wypowiedź policji została puszczona na nielicznych stacjach jednorazowo. Ciekawe czemu?
3.2-Jak można kogoś ogłosić zamachowcem jeżeli wogóle do zamachu nie doszło? Oskarżony nie zeznawał. Jakimś cudem potem mu pamieć wróciła może jednak ktoś podłożony do tej roli?
Hamerykanie mielu ten sam motyw z zamachowcem na premierze Dark Knighta który jak się okazuje był podstawioną na film przez policję osobą dziwny zbieg okoliczności krótko po tym miał zostac podpisany praktak zabraniający posiadania broni na terenie USA przez mieszkanców.

LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ ROZBIERAJĄ POLSKE NA WASZYCH OCZACH NAWET MAJĄ CZELNOŚĆ WAS MANIPULOWAĆ I DEZINFORMOWAĆ BYŚCIE NIC NIE WIEDZIELI O TYM. NAM ZOSTAWIĄ TYLKO BAGNO PO SOBIE PATRZCIE NA NICH NIE POZWÓLCIE IM NA TO. NIE MAJĄ TAKIEGO PRAWA NIE ONI WALCZYLI O TEN KRAJ LECZ NASI DZIADKOWIE!

Wigen2323

2012-11-21, 01:21
- No więc wziąłem zamach...
- O! Dobrze, że nazywasz rzeczy po imieniu Jurek :D A więc jednak to był zamach.

chrap

2012-11-21, 01:52
Bugini napisał/a:

Przecież to lipa z tym zamachem, znajomego hobbystę chcieli wrobić w coś podobnego bo miał zapalniki, trochę noży i może 3 pistolety automatyczne...



To też mój kumpel. Prawdę mówisz, tylko literówkę zrobiłeś i 2 niedopowiedzenia: zapalniCZki, noże KUCHENNE, pistolety automatycznie wodą strzelające. Za karę został rok dłużej w gimnazjum.

Bugini napisał/a:

...kiedyś z ciekawości wybrałem się na teren sejmu i zostawiłem plecak wypchany śpiworem...



To w czym na tym mrozie później spałeś?

Bugini

2012-11-21, 02:00
@up zgrywus z ciebie idź do kabaretu a ja mówię, że afera z zamachem to jakaś dziwna sprawa

karolcba

2012-11-21, 02:02
Prawie jak Brejvik.

laglas

2012-11-21, 02:47
Magik2501 napisał/a:

To rewelacyjnie, że się tym z nami podzieliłeś!



Nie pie**ol, fakt faktem, że BongManowi to sie rzadko zdarza, ale tym razem dobrze powiedział. Piwo! :-)

vredes

2012-11-21, 02:52
no k***a no..

chrap

2012-11-21, 04:16
Bugini napisał/a:

@up zgrywus z ciebie idź do kabaretu a ja mówię, że afera z zamachem to jakaś dziwna sprawa


O samej aferze nie wspomniałem słowem . A chodziło mi tylko o to, że brzydko pachniesz fantastą.

A jeśli chodzi o popularność tej wstawki (i wielu innych równie ch*jowych) oraz sporą ilość piw jakie pewnie otrzyma, świadczy o tym w jak złym kierunku zmierza ten portal. Przecież jest dział HydePark na takie rzeczy. Jak można coś takiego wpie**olić do czarnych kawałów? No, ale do Klopa tyle osób nie zagląda więc piw nie będzie, a wiele piw = wiele odsłon = sporo pieniędzy. Szkoda tylko, że kosztem obniżenia jakości strony i sukcesywnej wymiany użytkowników na bardziej sp***olonych.