18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bogurodzica

Pit89 • 2012-03-13, 02:38
Wrzucam to specjalnie, po to, aby ludzie przypomnieli sobie o chwale, o tym że Polska to nie tylko gówno, syf, smród i brud, Polska to też zajebista historia. A jak dla mnie do szacunek i wiara na lepsze jutro, oczywiście bez patologicznego dzisiejszego rządu i debili którzy jedyne co portafią to brać kase. Komentujta Pany.
I to powinien być Hymn Polski według mnie, prosze o waszą opinie. (hejsrerterom mówie wypad na rysia z klanu i na emo tanki)CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

Rumcajs_Rozpruwacz

2012-03-13, 23:05


A to mój typ na hymn.

Phallucifer

2012-03-13, 23:09
pojeablo Cie rumcajs, ale piwo za gust.

Kriski

2012-03-13, 23:16
Rumcajs_Rozpruwacz napisał/a:



A to mój typ na hymn.



A to qrwa mój :


Rumcajs_Rozpruwacz

2012-03-13, 23:18
Phallucifer napisał/a:

pojeablo Cie rumcajs, ale piwo za gust.



Ej krew i bursztyn to dwa polskie słowa klucze.

szachu44

2012-03-14, 02:14
Xenomorph08 z tym hymnem rosji to poszalałeś. Z ciekawości przesłuchałem i stwierdzam, że wcale nie porywa a co to soundtracku, który umieściłeś mam nadzieje, że nie myślisz, że to jest właśnie ich hymn. A jeszcze co do hansa zimmera to ja nie wiem czy ty serca nie masz czy rozumu. Żeby niemiecki podludek miał nam pisać hymn to gratuluje pomysłu.

Pit89

2012-03-14, 03:49
Rumcajs_Rozpruwacz napisał/a:



A to mój typ na hymn.

no ciekawi by byłona trybunach przy tym

slapi19 napisał/a:



To dlaczego to tu wrzuciłeś?
Wstawiasz coś nie zdając sobie sprawy z konsekwencji jakie ona wywoła?
To nie miejsce na wycieczki historyczne.
Mała rada, "Pomyśl zanim sam zhańbisz Polskę" i zrób to co koleś z tego filmiku.

http://www.sadistic.pl/wybij-sobie-glupote-z-glowy-vt107851.htm

Shańbiłem Polske tą wstawką? wytłumacz mi dlaczego? dlaczego? Nie pasuje na te forum, wiem. Ale k***a kto jak nie my?l Kto odbuduje kraj? Kto wyniesie nas na szczyt ? Pytam się kto jak nie My ma zrobić z tego syfu którym jest teraz polska coś co jest wielkie! Bo wy tylko potraficie cisnąć ludzi z narodowymi poglądami w internecie, a co Ty myślisz żę będziesz siedział przed kom. i będzie dobrze? nie nie będzie, jak dupy nie ruszymy to gówno będzie nie Polska! Pozdrawiam

lepik

2012-03-14, 10:18
O wiele bardziej wolałbym Rotę na hymn Polski niż Bogurodzicę...

devhermit

2012-03-14, 10:49
Bugurodzica to najwyżej hymn polskich katoli. Z Polską jako taką ma to niewiele wspólnego.

Chrzest Polski był pierwszą poronioną decyzją władz.
Co prawda dzięki temu się od nas odczepili i już nie chcieli nas nawracać, ale część ludu zapomniała kim naprawdę jest.

Przedstawianie Bogurodzicy jako hymnu Polski jest zwykłą kłamliwą propagandą, bezmyślnie powtarzaną przez kolejne pokolenia.

Rysiek Lubicz

2012-03-14, 14:26
Pit89 napisał/a:

(hejsrerterom mówie wypad na rysia z klanu


Weź się pie**ol ubeku

azerbejdzanification

2012-03-14, 22:15
Słowa hymnu byłby troche nie na czasie. Ale sama melodia i wykonanie jest bardziej wyniosłe niż Mazurek Dąbrowskiego. No i na stadionach bardziej by epicko brzmiał :)

CarolOtyła

2012-03-15, 01:09
azerbejdzanification napisał/a:

Słowa hymnu byłby troche nie na czasie. Ale sama melodia i wykonanie jest bardziej wyniosłe niż Mazurek Dąbrowskiego. No i na stadionach bardziej by epicko brzmiał :)


Przyznaj ch*ju ze przerasta cie to i nie wiesz co napisać. na stadionach to co najwyżej RKS Chuwdu można zaśpiewać. Chciałeś wypaść mondrze a się posrałeś. Przemyśl, wykup neta na dyskietkach i zripostuj. Póki co to ciągnij ch*ja.