18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bogurodzica

Pit89 • 2012-03-13, 02:38
Wrzucam to specjalnie, po to, aby ludzie przypomnieli sobie o chwale, o tym że Polska to nie tylko gówno, syf, smród i brud, Polska to też zajebista historia. A jak dla mnie do szacunek i wiara na lepsze jutro, oczywiście bez patologicznego dzisiejszego rządu i debili którzy jedyne co portafią to brać kase. Komentujta Pany.
I to powinien być Hymn Polski według mnie, prosze o waszą opinie. (hejsrerterom mówie wypad na rysia z klanu i na emo tanki)CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

sorra18

2012-03-13, 15:02
Typowa polska metalnosc wińmy srymny, kościoły, polityków. Ale nie zapominajcie o jednym wszystko tworzą ludzie wychowani w tym zajebistym kraju powinni być zajebiści. Wiec dlaczego tak nie jest. Bo zamiast ruszyć śmierdzące dupska to siedzicie wolnymi chwilami w necie komentujecie smedzicie o patriotycznej postawie i tp. Tylko po to żeby codziennie przyjmować tłustego fiuta w dupsko a to od polityków a to od kościoła, w sumie po kolei zbiera się w ludziach syfstwo i spuszczają się w necie na forach i td.

bart3q

2012-03-13, 15:03
@ Pirat 353
bo jesteś debilem

korzonek

2012-03-13, 15:04
@kubusiekh - tak, tak jesteś zaprawdę prawdziwym patriota (zajechało raczej nacjonalem). Dobrze, ze nie hejtujesz i wierzysz w to do czego cie zmuszaja od urodzenia ;) za to doskonale wiesz w co każdy z nas wierzy i kim jest. Pewnie w tym samym worku co nas masz jeszcze: żydów, murzynów, Niemców, Rosjan, Rumunów, Azjatów, Amerykanów etc. doprawdy patrotycznie.
Nikt tu nic nie hejtuje, że to jest brzydkie czy coś. Czytaj ze zrozumieniem temat. Ot dla mnie to ładna pieśń, ale na hymn się nie nadaje i tyle odemnie.
żeby nie było: <ironia mode on>AVE SZATAN I ZIOŁO!<ironia mode off>

@theolympah - fakt zgadzam się z twoją opinią.

MCL

2012-03-13, 15:04
Dzisiejsza polska to samo gówno, syf, smród i brud. Dlatego że dzisiejsza polska to NIE Polska.

Aishenbai

2012-03-13, 15:06
mazurek znacznie lepszy

sinjids

2012-03-13, 15:09
Pit89 napisał/a:

oj do Pisu i kaczorów to mi daleko, a co Kaczyński napisał Bogurodzice że się tak spinasz?



Zastanawiam się po co to wrzuciłeś. Naprawdę nie wiesz, że internet to siedlisko ludzi "wszechwiedzących"?

Internet to nie miejsce na patriotyzm, rozmowy o wierze i inne poważne sprawy. Wiesz dlaczego tutaj jest tylu debili?
Ponadczasowy wiersz Ignacego Krasickiego "Mądry i głupi" odpowie Ci na to pytanie.

A idioci nadal będą krzyczeć.

^50Cent^

2012-03-13, 15:09
Przy tej pieśni tysiące polskiego chłopa walczyło i ginęło za nasz kraj, każdy kto czuje się Polakiem powinien jej posłuchać...

Zembowy Wruzek

2012-03-13, 15:19
Co tam ze teraz jest burdel w kraju, zyjmy przeszloscia!

Nie mowie ze powinnismy zapomniec co bylo kiedys, ale k***a zrobmy moze cos najpierw z tym co dzieje sie aktualnie, bo przeszlosc h*ja nam tak naprawde teraz daje.

Tuiq

2012-03-13, 15:41
Średniowiecze było dla nas, do wolnych elekcji, zajebiste. Potem ten kraj przybrał dzisiejszą postawę.

tigerqaz

2012-03-13, 15:46
Edytka dałaby rade...

Bialy_Mis

2012-03-13, 15:48
Ale jakby Grecy czy Czesi ( bo ruskie to się tylko braku wódki boją) usłyszeli jak cały stadion to śpiewa przed meczem to by się na wstępie posrali i wyjście z grupy mamy jak w banku :D

Niegosław

2012-03-13, 16:04
Już to byłby lepszy hymn dla Polski. Tekst sięga korzeniami głębiej niż jakieś tam chrześcijaństwo na naszych ziemiach.

Kriski

2012-03-13, 16:24
Xenomorph08 napisał/a:

Jestem za tym żeby hymn robił wrażenie takie żeby przeciwnikom na boisku i talibom w Afganistanie gacie się wypełniały. Wystarczy posłuchać hymnu Rosji, nie analizować słów tylko posłuchać potęgi melodii.

Nasz hymn powinien napisać Hans Zimmer



Polskiemu hymnowi nic nie brakuje, wykonanie jest po prostu ch*jowe .

Jakikolwiek utwór byłby Polskim hymnem, to i tak dla sporej grupy będzie to tylko "nierozumiana, tajemnicza piosenka o ch*j wie czym" Bo takie mają patriotyczne podejście do swojej polskości jakie im, powiedzmy sobie szczerze w szkole czyt. zakładzie produkującym motłoch, wpojono .

Władca Marionetek

2012-03-13, 16:42
Najpierw polityka na tym portalu, później filmiki patriotyczne i teorie spiskowe a teraz nawet Bogurodzica. :homer:
Quo vadis, Sadistic.pl?

vass

2012-03-13, 16:48
kubusiekh napisał/a:

A JA WAM POWIEM TYLE HEJTERSKIE DUPY I INNE GIMBUSOWOPODOBNE GÓWNO!
"Bogurodzica" to pierwszy hymn naszej kochanej Polski! I prawdziwych patriotów wyzywajcie od PiSowego gówna, katolików. ch*j wam do tego, w co kto wierzy? Skoro Wy wierzycie w szatana, albo moc magicznego ziela, to łączę się w bólu. Myślę, że ci którzy hejtują nasze polskie piękne pieśni to powinni poszukać domu za zachodnim brzegiem Odry, albo na u kacapów na wschodzie. To tyle. Pozdrawiam Prawdziwych Braci Polaków.


Ty sobie poszukaj domu w Watykanie i nie wk***iaj porządnych ludzi, którzy nie wierzą w ciemnotę sprzedawaną przez czarnych.