18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bogurodzica

Pit89 • 2012-03-13, 02:38
Wrzucam to specjalnie, po to, aby ludzie przypomnieli sobie o chwale, o tym że Polska to nie tylko gówno, syf, smród i brud, Polska to też zajebista historia. A jak dla mnie do szacunek i wiara na lepsze jutro, oczywiście bez patologicznego dzisiejszego rządu i debili którzy jedyne co portafią to brać kase. Komentujta Pany.
I to powinien być Hymn Polski według mnie, prosze o waszą opinie. (hejsrerterom mówie wypad na rysia z klanu i na emo tanki)CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

wojas30

2012-03-13, 17:02
Do k***y nędzy czy ktoś w końcu weźmie się za ten kraj i wcieli w życie postulat zawarty w Konstytucji o rozdzielności Państwa od Kościoła? Bo jak chodzi o sprawy pozostałe to do Konstytucji się każdy odwołuje i Konstytucją zasłania. A jak k***a chodzi o to by ten j***ny kler odpie**olić od koryta to wtedy ch*j - cisza, nikt nie pamięta o rozdzielności Państwa od Kościoła.

coolfon

2012-03-13, 17:12
Cytat:

"Bogurodzica" to pierwszy hymn naszej kochanej Polski!


A Mieszko był "pierwszym królem" a Gniezno "pierwszą stolicą" normalnie żal dupe ściska jak ktoś sie takie banialuki wypisuje, jeśli ma się IQ wiadra z gównem powinino się mieć zkaz używania zwrotów takich jak " kochana Polska"

Ma...........HH

2012-03-13, 17:15
Z takim czymś to http://www.onr.h2.pl/ wypie**alaj a nie na sadistic

Miranda

2012-03-13, 18:27
@Xenomorph
Zimmer legenda, ale imo Ramin Djawadi też daje radę. Do GoT zrobił naprawdę niezłe intro. Mam nadzieję, żę rozwinie skrzydła i będzie dobrą konkurencją dla Hansa :)

adiemus36

2012-03-13, 18:28
Bogurodzica bogurodzicą, a i tak dla mnie nasz obecny hymn jest świetny i pieknie obrazuje polską historię, waleczność. Mazurek dąbrowskiego to świetny utwór muzyczny, ale przekaz razem z muzyką, czynią go idealnym hymnem.
Zawsze gdy słyszę Mazurek Dąbrowskiego mam łzy w oczach i gówno mnie obchodzi co teraz napiszecie, jestem patriotą i jestem z tego dumny.

Nie wyobrażam sobie lepszego hymnu.

sinjids

2012-03-13, 18:49
vass napisał/a:


Ty sobie poszukaj domu w Watykanie i nie wk***iaj porządnych ludzi, którzy nie wierzą w ciemnotę sprzedawaną przez czarnych.




Ty jesteś taki zj***ny sam z siebie czy ktoś Ci za to płaci? Bo widzę że troll lvl high. :ok***a:

CarolOtyła

2012-03-13, 18:54
sinjids napisał/a:




Ty jesteś taki zj***ny sam z siebie czy ktoś Ci za to płaci? Bo widzę że troll lvl high. :ok***a:



Zj***ny to jesteś ty skoro nie dostrzegasz jak czarna zaraza wpie**ala ten kraj. k***y tłuste w watykanie siedzą na złotych tronach i wbijają ciemnotę taki prostakom do głów.

WhyMe?

2012-03-13, 19:37
Nauczyłem się całego na pamięć. Dostanę piwko? :krejzi:

MoHardcore

2012-03-13, 19:47
Dobra... Szanuje Bogurodzice. Ma "to cos". Ale to jest k***a SADOL!!!! Wypie**alaj

maxs90

2012-03-13, 20:33
dla tych co mówią ,że wywalenie kościoła katolickiego jest zajebiste mówię "puknijcie się w łeb" ! jestem ateistą i owszem za ograniczeniem władzy jestem ,ale za wyrypaniem tego z Polski? poj***ło was? po pierwsze to cześć kultury po drugie jakby to zrobili to zaraz te rypane araby swoja ciapatą religie by narzuciły i płakalibyście za katolami. to ,że babcia da na tace i cie zmierzy ,że do kościoła nie poszedłeś tak boli? np chyba ,że wolisz ,żeby sie wysadzali i odpie**alali ci świętą wojnę pod blokiem. pozdro "rodacy". jako Ateista wole już katoli za sąsiadów, jakoś normalnie z nimi żyję i nie wkraczają w moją strefe życia ze swoją religią

303

2012-03-13, 20:54
Wole posłuchać tego niż muezzina nawołującego z minaretu ;)

lis118

2012-03-13, 21:24
No tak . W liceum właśnie przerabiają Bogurodzicę , widzę ,że uważałeś na lekcjach,ale nie wpie**alaj mi się z tym na sadola ,bo to nie miejsce na takie rzeczy.

andrzej.andrzej

2012-03-13, 21:36
Ale Polska to jest jednak k***idołek:) Ta historia jest jakaś taka, smutna i bez wyrazu. Żadnego mordowania papieży, zamorskich kolonii. Ty śmieszne zabawy w piaskownicy, o Gdańsk:) To raczej śmieszny kraj ze swoją śmieszną historią. Powstania nawet nie umieliśmy żadnego dobrze zorganizować (nie licząc Wielkopolskiego). Za to naszych sąsiadów w czasie II Wojny Światowej razem z okupantem chętnie mordowaliśmy (czasem i bez okupanta). Dziś też to jest, śmieszny kraj z politykami o mega aspiracjach. Śmiech na sali:)

ph...........ks

2012-03-13, 22:13

śpiewałem to na Polskim w liceum przed całą klasą ;> jedyna piątka w całej karierze ;D

vass

2012-03-13, 22:44
MCL napisał/a:

Dzisiejsza polska to samo gówno, syf, smród i brud. Dlatego że dzisiejsza polska to NIE Polska.


Ty w Niej śmierdzisz i syfisz najbardziej.