18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bóg miłosierny

BongMan • 2013-03-04, 21:57
Wykaz wszystkich śmierci spowodowanych przez dobrego i miłosiernego Boga. Pozdrawiam wierzących i oczekuję solidnej gównoburzy w komentarzach.

yoyoyo

2013-03-05, 13:07
Ja do tej listy jeszcze dodałbym potop z czasów Noego.

Suka_Blyat

2013-03-05, 13:15
Oho sadolowa opcja żydowska dalej atakuje katolików. Idź się jebnij łeb tylko uważaj, żeby ci jarmułka nie spadła

H88tman

2013-03-05, 13:24
Plujesz do mnie? Z parchami ani środowiskami lewackimi nic wspólnego nie mam, więc jak plujesz do mnie to wypie**alaj modlić się do swojego żydowskiego wisielca z krzyża. Katolicy nie różnią się specjalnie od parchów, czy ciapatych, jedno i drugie poj***ne, z czym że to pierwsze jest białe.

elo

2013-03-05, 13:24
z jednej storny lista, z drugiej obrona Boga, Bongman zdecyduj się :D

a tak poważnie, ta lista tyczy się starego testamentu, który powinien gówno obchodzić chrześcijan. Nowy testament zastępuje, nie kontynuuje stary testament. Gdyby katolicy zachowywali się wg ewangelii i listów apostołów, byłaby to najbardziej pokojowa religia. Św Paweł nakazywał biskupom małżeństwo i dzieci, ale coś któremuś pedałowi niepodpasowało i mają celibat, bo tak. 'j***ć co napisali w Piśmie Świętym, będziecie walić konia ch*je!' Kościół stworzył sobie własną wersję, taką, że się porobiła jakaś paranoja a nie religia. Chrystusa gdyby wrócił, wrzuciliby Go do wariatkowa, taki mamy wspaniały kler teraz. Oczywiście mówię ogólnikowo, zdarzają się księża z powołania.

McMenel

2013-03-05, 13:30
elo napisał/a:

z jednej storny lista, z drugiej obrona Boga, Bongman zdecyduj się :D

a tak poważnie, ta lista tyczy się starego testamentu, który powinien gówno obchodzić chrześcijan. Nowy testament zastępuje, nie kontynuuje stary testament. Gdyby katolicy zachowywali się wg ewangelii i listów apostołów, byłaby to najbardziej pokojowa religia. Św Paweł nakazywał biskupom małżeństwo i dzieci, ale coś któremuś pedałowi niepodpasowało i mają celibat, bo tak. 'j***ć co napisali w Piśmie Świętym, będziecie walić konia ch*je!' Kościół stworzył sobie własną wersję, taką, że się porobiła jakaś paranoja a nie religia. Chrystusa gdyby wrócił, wrzuciliby Go do wariatkowa, taki mamy wspaniały kler teraz. Oczywiście mówię ogólnikowo, zdarzają się księża z powołania.


I tu się mylisz. Jezus sam twierdził iż nie przyszedł zmieniać prawa lecz je tylko uzupełnić. A przez prawo w owym czasie była rozumiana Tora. Więc w myśl Jezusa ST musi obchodzić Chrześcijan. Kocham tych polskich katolików którzy nawet nie znają Biblii... Huehehe.

Alonso

2013-03-05, 13:31
Widzicie sami, że Panbuk potrafi przypie**olić gdy jest zdenerwowany.
Więc siedźcie cicho i chwalcie Pana.

ch...........07

2013-03-05, 13:43
Skoro Bóg zabija Jezusa, a Jezus jest po części Bogiem, to nie jest w pewnym sensie samobójstwo?
A jeśli tak to czy Jezus nie powinien zostać wiecznie potępiony?

KlinikaAborcyjna

2013-03-05, 13:52
BongMan napisał/a:


"..................................... wyzywa każdego kto ma inne zdanie i wydaje mu się, że jest najmądrzejszy.



Takich mądrych najmądrzejszych Panie BongMan to na sadisticu jest cała masa (nie będę podawał nicków ) jak mają inne zdanie to odrazu piszą że jesteś debil , niedorozwój itd.

ch...........07

2013-03-05, 13:57
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Takich mądrych najmądrzejszych Panie BongMan to na sadisticu jest cała masa (nie będę podawał nicków )\



Hahahahahahahaha rozj***łeś mnie w tej chwili, podaj, podaj na pewno razem pijemy piwo, skojarzę typów i będę mógł ich wyśmiać ;D

kaspiq

2013-03-05, 14:21
Gdyby tak się zagłębić w rozkminkę, to jeśli Bóg istnieje to cały czas pozwala na to by ludzie cierpieli i umierali i skoro jest wszechmocny, to mógłby ustrzec ludzi przed śmiercią, a tego nie robi, więc na przestrzeni dziejów w zasadzie podsumowując zabił każdego człowieka jaki się urodził (oprócz tych co jeszcze żyją). Także temat może i spoko na trolling, ale koniec końców bezużyteczny i w ogóle bezsensowny.

ch...........07

2013-03-05, 14:21
Aha jeszcze odnośnie tej listy to proponowałbym dać dla porównania wyczyny szatana i okoliczności.
Nie chcę was Bogobojni wierzący obrażać, ale czemu boicie się właśnie trójkąta z okiem zamiast gościa z widłami. Swoją drogą skoro tak bardzo lecicie po bandzie z tymi symbolami to ja też się przyłączę. Diabeł w biblii zawsze pisywany jest jako ten zły i podstępny, ale nikt szczególnie nie zwraca uwagi na to, że pakt z diabłem symbolizuje honorowość jegomościa. Przecież Diabeł zawsze obiecuje nam coś w zamian za naszą duszę tak? Nie kumam tego waszego strachu, przed typem który daje wam wszystko czego sobie zażyczycie. Wszyscy wiedzą, (czy wciąż macie przed oczami te kotły w których będziecie się gotować za walenie konia) że wizja piekła jako takiego jest wymysłem bujd i bajek, gdybym spotkał diabła i mógłbym poprosić go o wszystko - to czemu nie miałbym wybrać pokoju na świecie, albo lekarstwa na raka? Przecież i tak umrę a z nim deal jest z góry opłacony. Ta cała biblia nie istotne czy czytana w sposób czysto symboliczny czy dosłowny jest dziurawa i niespójna. Zobaczcie jak elegancko rozwiązano kwestie starożytnych wierzeń, dziś po prostu nazywamy je mitami, a w czasach starożytnej Grecji za bunt przed bogiem płaciło się słono. Tak wiec pomyślcie logicznie co się stanie jeśli nasza cywilizacja zostanie wytępiona niemal do cna? Za powiedzmy następne 2000 lat nowa cywilizacja będzie nazywała waszą symboliczną wiarę mitami. Ludzie pojawili się na ziemi 200 000 lat temu a dopiero od 2000 lat istnieje chrześcijaństwo. Jeśli wasz Bóg istnieje, jeśli jakikolwiek bóg istnieje to na pewno nie będzie się kwapił do zbawienia takich życiowych p*zd, którzy się go bali. Prędzej przez bramę Piotrową przejdą ci których stać na szczerość.

cerastes

2013-03-05, 14:29
no niezła liczba.. śmiać się tyko chce z jednego, że ciśniecie tylko na katoli, a protoplastami tych głupot są żydziory. Zresztą liczba tych ubitych jest ze Starego Testamentu..

Ciapate też nie lepsze, ze swoim allahem który się od żydowskiego gówna wywodzi i powstało w VI w.n.e..

dla mnie najbardziej groźni są ortodoksyjni żydzi i j***ne allah-akbary... a nie stare babcie w moherach !

jak byście nie mogli tego w łatwy sposób zrozumieć.. z tymi religiami jest jak z sektami.
pejsaci żydzi sobie wymyślili jednego i właściwego boga i jeżeli ktoś z ich społeczności zaczął cwaniaczyć (bo religia to zajebisty interes), to go wypie**alali z gromadki i szykanowali...
że są gojami, czyli niewiernymi..

Rycie beretów na całego, a wy na siebie ciśniecie.. Jeden mądrzejszy od drugiego. Mamy wolność wyznaniową. Jak kto lubi niech se k***a wierzy w bajki..Ja jako ateista wyj***ne mam na ciemną masę. :beka:



Therion

2013-03-05, 15:09
"Bo dzieło zniszczenia w dobrej sprawie jest święte, jak dzieło tworzenia;
Bóg wyrzekł słowo stań się, Bóg i zgiń wyrzecze."

wernetto

2013-03-05, 15:12
burzy nie będzie, bo marny z ciebie prowokator. Do tego bez jakiegokolwiek przygotowania i wiedzy w temacie. Bóg jest i był sprawiedliwym i gniewnym, robiłeś coś złego - miałeś karę. Jeśli nie rozumiesz to przykład:
robisz coś niezgodnie z regulaminem sadistica i choćby nie wiem jakby był absurdalny, dostajesz bana.

Tak czy siak to dopiero Jezus Chrystus wprowadził rewolucję. Odkupił ludzkie grzechy. On jest tym aspektem Trójcy Św., który jest miłosierny.

A teraz odwiedź arabów i staraj się ich prowokować i już nie będzie Bongmana :amused:

kunafis

2013-03-05, 15:40
jestem bezwyznaniowcem ty zakładam ateistą ale skoro interpretujesz biblie dosłownie to jesteś debilem. Miłego dnia