18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BMW V12 ,,Test monety''

Pa...........RS • 2012-10-19, 21:36
W internecie panuje od wieków moda na hejting bmw, że to dresowosy, przyciemniane szyby, zajechane silniki do palenia kapcia, itp.
Tutaj macie powód dla którego ludzie kupują (wszyscy, nie tylko dresy) te samochody, tzw test monety o którym opowiadał niedawno P.Mikiciuk testując serie 8. O co w tym chodzi?
Cytat:

Test monety polega na położeniu monety powierzchnią walcową na głowicy lub osłonie silnika. Jeśli moneta nie przewróci się, to silnik można uznać za charakteryzujący się bardzo niskim poziomem drgań.


niech da wam to trochę wyobrażenia o kulturze pracy i klasie silnika w tych jednostkach (niestety, są to nieprodukowane już V12 z lat 90tych i R6)


xiro

2012-10-19, 21:56
automaniak S09E02, test monety na bmw 850 v12 oraz tegoroczne bmw 750 v8 ;-)

pisage

2012-10-19, 22:00
To nie jest żadna moda na "hejting" BMW. Tak było zawsze. Żaden człowiek znający się choć trochę na samochodach nie odmówi im jakości wykonania czy wygody. Problem polega na tym, że w samochodach tej marki wygląda się idiotycznie, niezależnie od ubioru, czy słuchanej muzyki. Nie ma znaczenia czy ulicami przemieszcza się biznesmen w nowej 7-mce, czy dwudziestolatek w zajeżdżonej 3-ce. Obaj wyglądają jak kretyni. Mina kierowcy bety zawsze mówi: "wygłupiłem się kupując to coś, ale nie dam po sobie nic poznać".

Co do testu monety, to niech spróbują położyć ją w tak popularnym dieslu, nawet najnowszym. Zobaczymy co się stanie.

HAL-9000

2012-10-19, 22:17
Myślałem że będzie polegać to na jej wrzuceniu do kolektora dolotowego ;)

xiro

2012-10-19, 22:33
@pisage
bullshit

seattle

2012-10-19, 22:42
@pisage
ty ciulu- tylko tyle po twoich mądrościach

Aruś

2012-10-19, 23:03
Pewnie tak zajechany, że już nawet nie ma sił drgać

Loki91

2012-10-19, 23:04
W maluchu też się tak da. Wielkie mi co.

magixs

2012-10-19, 23:08
HAL-9000 napisał/a:

Myślałem że będzie polegać to na jej wrzuceniu do kolektora dolotowego ;)



wrzucić w dolot 2 zł i czekać cierpliwie przy wydechu na 100 zł :D

Gu...........99

2012-10-20, 00:00
pisage napisał/a:

To nie jest żadna moda na "hejting" BMW. Tak było zawsze. Żaden człowiek znający się choć trochę na samochodach nie odmówi im jakości wykonania czy wygody. Problem polega na tym, że w samochodach tej marki wygląda się idiotycznie, niezależnie od ubioru, czy słuchanej muzyki. Nie ma znaczenia czy ulicami przemieszcza się biznesmen w nowej 7-mce, czy dwudziestolatek w zajeżdżonej 3-ce. Obaj wyglądają jak kretyni. Mina kierowcy bety zawsze mówi: "wygłupiłem się kupując to coś, ale nie dam po sobie nic poznać".

Co do testu monety, to niech spróbują położyć ją w tak popularnym dieslu, nawet najnowszym. Zobaczymy co się stanie.



Ale Ty pie**olisz.....k***a, pie**olisz jak potłuczony, wymyśliłeś te bzdury stojąc w swoim Tico w zajebistym korku? Odklejałeś od dupy spocone, obsrane majtki, podczas gdy na pasie obok, na lewym pasie-bo Ty p*zdo stoisz na prawym, cicho mruczała rzędowa szóstka w BMW. Wtedy zrodziła się w Tobie ta głupia myśl?
90% krytyków BMW nigdy nie miało tego samochodu ani nawet w nim nie siedziało, 9% siedziało ale nie miało, 1% posiadał zmęczony egzemplarz.

Krytykom, "hejterom" BMW-jak to gimbaza mówi, mówimy stanowcze NIE! I ch*j Wam w dupę

jirki

2012-10-20, 00:06
generalnie to jest tak, że BMW to są piękne auta, tyle tylko, że mają pecha do właścicieli... dlatego wyrobiły sobie taką "renomę"...

wysokogatunkowy

2012-10-20, 01:01
Zazdrość rodzi głupie komentarze, ot cała tajemnica.

puxynn

2012-10-20, 01:13
ale właścicieli Golfów 2 turboLPG to juz mozna napie**alac. Hipokryci.

Sl...........nx

2012-10-20, 01:55
Gurgul99,

A ja się w części zgodzę z pisage. BMW to bardzo fajny samochód, chociaż niespecjalnie mnie kręci, co kto lubi. Moc jest, przyspieszenie, fajnie się prowadzi, trzyma się drogi, nie jest zbyt awaryjny, ale cóż, tak mam, mnie się nie podoba. Nie odmawiam nikomu prawa do tego pojazdu, sam pojazdu nie hejtuję.
Wk***iają mnie jednak użytkownicy. Są niektórzy normalni, którzy chcieli po prostu kupić porządny samochód. Znakomita większość jednak kupuje go po to, by pokazać swoją wyższość. Niestety, jeżdżę sporo i nauczyłem się, że od większości kierowców bety prędzej mogę oczekiwać chamstwa i buractwa, niż kultury jazdy i uprzejmości. Użytkownicy samochodów niestety pracują na opinię marki.