18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BMW V12 ,,Test monety''

Pa...........RS • 2012-10-19, 21:36
W internecie panuje od wieków moda na hejting bmw, że to dresowosy, przyciemniane szyby, zajechane silniki do palenia kapcia, itp.
Tutaj macie powód dla którego ludzie kupują (wszyscy, nie tylko dresy) te samochody, tzw test monety o którym opowiadał niedawno P.Mikiciuk testując serie 8. O co w tym chodzi?
Cytat:

Test monety polega na położeniu monety powierzchnią walcową na głowicy lub osłonie silnika. Jeśli moneta nie przewróci się, to silnik można uznać za charakteryzujący się bardzo niskim poziomem drgań.


niech da wam to trochę wyobrażenia o kulturze pracy i klasie silnika w tych jednostkach (niestety, są to nieprodukowane już V12 z lat 90tych i R6)


Dopek

2012-10-20, 02:09
"W internecie panuje od wieków moda na hejting bmw, że to dresowosy, przyciemniane szyby, zajechane silniki do palenia kapcia, itp.
Tutaj macie powód dla którego ludzie kupują (wszyscy, nie tylko dresy) te samochody, tzw test monety o którym opowiadał niedawno P.Mikiciuk testując serie 8. O co w tym chodzi?
Cytat:
Test monety polega na położeniu monety powierzchnią walcową na głowicy lub osłonie silnika. Jeśli moneta nie przewróci się, to silnik można uznać za charakteryzujący się bardzo niskim poziomem drgań.

niech da wam to trochę wyobrażenia o kulturze pracy i klasie silnika w tych jednostkach (niestety, są to nieprodukowane już V12 z lat 90tych i R6)"


Proszę Cię... Mówimy tutaj o BMW na które większość dresów i cwaniaczków nie będzie nigdy stać, tylko będą jeździć w tych gówno wozach rozsypanych po miastach i wsiach z rynnami zamiast rury wydechowej i przy pierwszej lepszej blondi będą ruszać z piskiem opon lub wyjebią swoją przepoconą pachę za okno, łapą chwycą drzwi (byle nie odpadły) i będą się wozić z głośnym "umc umc umc" od którego tył aż trzeszczy... Uważam BMW za porządną markę i nie hejtuje tutaj tych aut ale ludzi, którzy je użytkują (czyt. dresy, itp) oraz te graty, które nie powinny już dawno jeździć.

bomberman72

2012-10-20, 08:03
Dobra czas na delikatny hejting :)
Cztery lata pracowałem przy montażu alarmów samochodowych. Z moich kontaktów z właścicielami BMW wynika jedno 99% procent z nich to buce i kretyni. Co ciekawe potwierdza to pozostały procent użytkowników BMW. Krótko mówiąc jeśli widzisz kogoś w BMW możesz śmiało określić typ charakteru właściciela :)

NWC

2012-10-20, 08:20
Ja w sumie nie mam nic do BMW bo podoba mi sie e39,e46 i wyzsze modele ale jak patrze na typa jarającego sie jego e36 w gazie to aż mi sie rzygać chce. Osobiście mamteż bmw 730i e38 kupione z nudów dla tylnego napędu i powiem szczerze, że raczej juz nie kupie zadnego BMW :D (na szczescie to nie moje jedyne auto)

genghiskhan

2012-10-20, 08:25
NWC napisał/a:

Ja w sumie nie mam nic do BMW bo podoba mi sie e39,e46 i wyzsze modele ale jak patrze na typa jarającego sie jego e36 w gazie to aż mi sie rzygać chce. Osobiście mamteż bmw 730i e38 kupione z nudów dla tylnego napędu i powiem szczerze, że raczej juz nie kupie zadnego BMW :D (na szczescie to nie moje jedyne auto)


bo cie nie stac, a jednak matiz (2 auto) wygrywa ekonomia :amused:

nitrox89

2012-10-20, 08:59
Nigdy nie osiągnie się takiej kultury pracy w silniku 4 tłokowym, co w 12.
Choć jak wróci Felicia 1,6 od blacharza to zrobie jej taki test, i coś czuje że może się on udać. Bo w moim TDI to by chyba z komory wyskoczyła :-P

HaSz23

2012-10-20, 09:34
Wiadomo k***a ze dres wyglada lepiej w starej "scierce" z 86 roku....a czym wy pie**olicie jak burak jedzie autem to i nawet w Astonie bedzie burakiem...tyle w temacie

xblazex

2012-10-20, 09:47
pisage napisał/a:

To nie jest żadna moda na "hejting" BMW. Tak było zawsze. Żaden człowiek znający się choć trochę na samochodach nie odmówi im jakości wykonania czy wygody. Problem polega na tym, że w samochodach tej marki wygląda się idiotycznie, niezależnie od ubioru, czy słuchanej muzyki. Nie ma znaczenia czy ulicami przemieszcza się biznesmen w nowej 7-mce, czy dwudziestolatek w zajeżdżonej 3-ce. Obaj wyglądają jak kretyni. Mina kierowcy bety zawsze mówi: "wygłupiłem się kupując to coś, ale nie dam po sobie nic poznać".

Co do testu monety, to niech spróbują położyć ją w tak popularnym dieslu, nawet najnowszym. Zobaczymy co się stanie.




sam sobie przeczysz.juz gadasz takie kocopoły, że szkoda czasu czytac twoja wypowiedz

Dziamian

2012-10-20, 09:50
seria 8 to był na prawdę udany model :) piękne są BMW ogólnie są autami fajnymi i nie mam zamiaru zmieniać zdania, większość właścicieli tych pojazdów niestety nie wie do czego takie auto służyć ma i zajeżdżają je cały czas, ja chętnie bym kupił bmw serii 7 z 3l dieslem :) to jest nie dosyć że wygoda to i ekonomia i przestrzeń :) ale niestety dla mnie wielka szkoda że właściciele takich aut mają złą opinie :/

Nikczemny_Płód

2012-10-20, 10:06
Gurgul99 napisał/a:



Ale Ty pie**olisz.....k***a, pie**olisz jak potłuczony, wymyśliłeś te bzdury stojąc w swoim Tico w zajebistym korku? Odklejałeś od dupy spocone, obsrane majtki, podczas gdy na pasie obok, na lewym pasie-bo Ty p*zdo stoisz na prawym, cicho mruczała rzędowa szóstka w BMW. Wtedy zrodziła się w Tobie ta głupia myśl?
90% krytyków BMW nigdy nie miało tego samochodu ani nawet w nim nie siedziało, 9% siedziało ale nie miało, 1% posiadał zmęczony egzemplarz.

Krytykom, "hejterom" BMW-jak to gimbaza mówi, mówimy stanowcze NIE! I ch*j Wam w dupę



Jesteś debilem :lol: Przecież on nie krytykuje jakości wykonania BMW a jego chory kult. Ileż to wypadków jest bo sobie jeden kierowca z drugim pomyślał, że to nad auto i nie potrzeba umiejętności do jego prowadzenia.

Podaj przy okazji skąd masz te dane o 90%, 9% i 1%. Chętnie poczytam.

Anders Breivik

2012-10-20, 10:19
k***a mać pozabijajcie się o marki samochodów.
jak lubicie jeździć rowerami albo daewoo to sie odpie**olcie i róbcie to co robicie a nie hejtujecie

Ja zawsze wolałem kupić coś używanego/starszego, ale przynajmniej coś co kiedyś było górną półką, a nie coś co jest gównem nie zależnie od czasu i miejsca.

mnichu20

2012-10-20, 10:31
Rozśmieszają mnie obrońcy BMW, bo czego nie powiedzą to i tak BMW będzie kojarzone z wiejską remizą :amused:

A tutaj najpiękniejszy przykład szybkich i wściekłych posiadaczy BMW :mrgreen:

Diral

2012-10-20, 10:49
Kto by pomyślał ilu tu mamy expertów motoryzacji. Popieram natomiast wypowiedź Slonx czyli: auto fajne tylko użytkownicy to w zdecydowanej większości kretyni. Zresztą wystarczy trochę pojeździć żeby sobie sobie uzmysłowić czemu BMW to dresowozy. :)

Corey_09

2012-10-20, 11:29
Na dobrą sprawę każdy samochód da się tak przedstawić, np audi 80, w moich stronach polski jest tego więcej niż bmw, a posiadacze ich to takie buraki ze szkoda gadać, a jednak nie hejtuje audi tylko dlatego że widziałem kilkunastu zjebów w tej marce. Ogarnijcie się trochę. Niby 21 wiek a intelekt na poziomie średniowiecza.

kauczuk79

2012-10-20, 11:46
Zgadzam się z niektórymi tutaj, BMW to dobry samochód, sam miałem okazję prowadzić nie jeden model tej marki (niestety nie moje), zarówno starszym, 20 letnim e32, jak i trochę nowszymi E39 oraz E60. Burak widzi w tych samochodach tylko "betę" albo "beeme", do której można przyczepić jakiś wieśniacki pług zamiast zderzaka, półkę potocznie nazywaną spojlerem (nie mylić ze spojlerem w sportowym samochodzie, który jednak coś w nim daje), znaczek M za 5 zł z allegro i zająć cały bagażnik przez butle LPG z jednej strony i "tubę" z drugiej strony, dzięki której szpachla się odzywa nawet na masce. Przez takich debili po samej Polsce jeździ więcej M-ek niż Monachium widziało. Ja cenię te samochody za to, że zarówno stary (w mniemaniu niektórych - rupieć) jak i nowy model prowadzi się tak samo, czyli prawie doskonale. Mają świetne zawieszenie i układ kierowniczy, chociaż podejrzewam że te spod wiejskich dyskotek to nawet zbieżności nie mają a zawieszenie wytłuczone i przygięte przez "tubę" w bagażniku. Może i przy dystrybutorze trochę bije po oczach ale sorry jak kogoś nie stać żeby zalać w BMW to niech kupi sobie rower. Każdy tzw "hejter" niech zostawi dla siebie opinię, która pewno nie jest jego, bo przecież wszyscy jadą po BMW to ja też muszę, bo to teraz modne być lemingiem. Tak samo jest z Tico. Większość z nich nawet nie miała okazji pojeździć samochodami różnych marek i porównać jak na ich tle wypada BMW a się wypowiada.

toylkozabawa

2012-10-20, 11:55
pisage napisał/a:

To nie jest żadna moda na "hejting" BMW. Tak było zawsze. Żaden człowiek znający się choć trochę na samochodach nie odmówi im jakości wykonania czy wygody. Problem polega na tym, że w samochodach tej marki wygląda się idiotycznie, niezależnie od ubioru, czy słuchanej muzyki. Nie ma znaczenia czy ulicami przemieszcza się biznesmen w nowej 7-mce, czy dwudziestolatek w zajeżdżonej 3-ce. Obaj wyglądają jak kretyni. Mina kierowcy bety zawsze mówi: "wygłupiłem się kupując to coś, ale nie dam po sobie nic poznać".

Co do testu monety, to niech spróbują położyć ją w tak popularnym dieslu, nawet najnowszym. Zobaczymy co się stanie.



Odezwał się kierowca Fiata Uno...