18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blokowanie pasa dojazdowego

Mateusz.K • 2013-06-01, 12:30
Kretyn blokuje boczny pas ( znalezione na YT jak było to ... ) :mrgreen:

Warchlak_Gwidon

2013-06-04, 11:19
W lagunie zjeb nie znajacy przepisow.
W koncu dostanie mandat raz drugi to sie nauczy.

Bluzgowy

2013-06-04, 13:13
Jazda na suwak byłaby u nas popularna,gdyby obie strony stosowały się do tych zasad, a najczęściej wygląda to tak..


więc lewa strona niech nie pitoli o cwaniactwie i o przepisach, bo nie ma się co dziwić, że ludzie stojący po prawej w dupie mają suwak, w którym tylko oni cierpią...

badgoodman

2013-06-04, 14:01
Bluzgowy,


Ale właśnie o to chodzi, że barany stoją na prawym pasie i myślą, że jazda lewym to wpie**alanie się. Gdyby każdy dojeżdżając do korka ustawiał się tak, żeby na obu pasach były równa kolejka, to byłaby jazda na suwak i szybsze rozładowanie korka.

Instrukcja obsługi:

1. Jedziesz drogą o dwóch pasach ruchu.
2. Dojeżdżasz do korka spowodowanego zwężeniem na jednym z pasów.
3. Obczajasz, aha, stoją se samochody, na jednym pasie jest o 1 więcej, a na drugim o 1 mniej, to oznacza, że powinienem wjechać na pas, na którym jest o 1 mniej, żeby wyrównać kolejkę i, k***a, nie ma znaczenia, czy to będzie pas, na którym jest zwężenie, czy nie.
4. Zajmujesz odpowiednie miejsce.
5. Czujesz się cywilizowanym człowiekiem.

Bluzgowy

2013-06-04, 14:10
badgoodman

Wybacz, ale nie mogę się z tobą zgodzić, na tym co wkleiłem dochodzi do sytuacji w której lewy pas, wpieprza się równo w każdą wolną lukę i zakładam,, ze wiesz sam, ze tak właśnie jest. Auta NIE dojeżdżają do końca, by zasada suwaka faktycznie zadziałała,czyli jeden z tej, drugi z tej. Dochodzi do cyrków, że koleś z lewego pasa wjedzie na prawy i wpuszcza innych z lewej, a ja stojąc za tym którego wpuściłem zamiast być 10 w kolejce(wg suwaka) jestem np 20.

1. Jedziesz drogą o dwóch pasach ruchu. OK
2. Dojeżdżasz do korka spowodowanego zwężeniem na jednym z pasów.(dojeżdżasz do końca zwężenia)
3. Obczajasz, aha, stoją se samochody, na jednym pasie jest o 1 więcej, a na drugim o 1 mniej, to oznacza, że powinienem wjechać na pas, na którym jest o 1 mniej, żeby wyrównać kolejkę i, k***a, nie ma znaczenia, czy to będzie pas, na którym jest zwężenie, czy nie. (koleś z prawego pasa, który jest teraz najbliżej zwężenia wpuszcza JEDNEGO pacjenta z prawej)
4. Zajmujesz odpowiednie miejsce. OK
5. Czujesz się cywilizowanym człowiekiem. OK

badgoodman

2013-06-04, 17:12
Bluzgowy,

Właśnie tak działa suwak. Przepuszczanie więcej niż jednego samochodu to już nie jest suwak.

Devilyn

2013-06-04, 20:14
rlkp napisał/a:


Zresztą jakbym jechał za nim to bym mu karnego ku*asa nalepił na szybę, którego sobie wożę w bagażniku :) )



Mogę spytać ... w jakim celu karne ku*asy wozisz w bagażniku ?

artiee

2013-06-04, 20:56
A kto wam buraki uważające, że kierowca laguny ma rację każe czekać? Wpie**ol się na lewy pas i pruj do przodu do końca pasa. Ktoś kulturalny Cię wpuści blokujący buraku.

Bluzgowy napisał/a:

Jazda na suwak byłaby u nas popularna,gdyby obie strony stosowały się do tych zasad, a najczęściej wygląda to tak..
Obrazek

więc lewa strona niech nie pitoli o cwaniactwie i o przepisach, bo nie ma się co dziwić, że ludzie stojący po prawej w dupie mają suwak, w którym tylko oni cierpią...


Nikt Ci nie każe spuszczać wszystkich z lewej. Ja wpuszczam jednego i jadę. Przecież sobie samochodu nie rozwali bo mu się śpieszy, a jakby nie patrzeć to wjeżdżającego z lewej będzie wina.

GrzesMk4

2013-06-05, 11:52
ooo dobry temat, wszechwiedzący kierujący cięzarówkami uważają ze maja prawo blokować oba pasy. ch*j wam w dupe pedały, jest zasada na suwak to się ja stosuje. zreszta jak ktos jest ciotą i boi się pojechać lewym pasem bo woli spokojnie dojechać to niech stoi. Jak jest korek to oba pasy powinny być zapchane równomiernie zeby zameczek sie domykał ładnie

Earth

2013-06-05, 15:15
Dziś wracałem motocyklem (na szczęście) i wyminąłem Regulatora Ruchu Na Lewym Pasie w obsranej oktawi. k***a lewy pas jeszcze kilometr (!) przed nim wolne a on k***a stoi i wali konia ze szczęścia.