18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blokowanie pasa dojazdowego

Mateusz.K • 2013-06-01, 12:30
Kretyn blokuje boczny pas ( znalezione na YT jak było to ... ) :mrgreen:

pkh

2013-06-03, 20:34
Ja pie**olę. Jeżdżę 20 letnią astrą i normalnie tak bym mu się wpie**olił w DUPSKO aż miło! Nie żal mi auta, i tak to stary złom.

szefooo

2013-06-03, 20:40
Gajowy2120 pożyczyłem kawałek zdjęcia.

teken

2013-06-03, 20:40
k***a ludzie, ci co nie rozumiecie jazdy na zamek, mam nadzieję, że nie macie prawka albo z niego nie korzystacie, albo k***a weźcie je oddajcie.

olex

2013-06-03, 20:47
Jakby był mandat za to to może by się nauczyli, w tym przypadku to nie jest aż tak wk***iające, najgorsze wg mnie włączanie się do ruchu wg mnie, w euro kierun zerkniesz w lusterko i wbijasz, a u nas, powolutku na swoją kolej czekasz, może sie doczekasz, może do końca dojedziesz i bedziesz czekał. Nic tu nie zmienicie bo to j***ny zaścianek, każdy szef, pan pasa, drogi rozj***ne, ograniczenia po malucha możliwości hehe.

caine1

2013-06-03, 20:52
olex napisał/a:

Jakby był mandat za to to może by się nauczyli, w tym przypadku to nie jest aż tak wk***iające, najgorsze wg mnie włączanie się do ruchu wg mnie, w euro kierun zerkniesz w lusterko i wbijasz, a u nas, powolutku na swoją kolej czekasz, może sie doczekasz, może do końca dojedziesz i bedziesz czekał. Nic tu nie zmienicie bo to j***ny zaścianek, każdy szef, pan pasa, drogi rozj***ne, ograniczenia po malucha możliwości hehe.



A właśnie że lepią za to. Ostatni raz widziałem w częstochowie. Raz lepili za blokowanie a następnego dnia za omijanie zatoru buspasem.
Nie powiem. Miałem kupę radochy.

ellsworth

2013-06-03, 20:54
Nie wiem jakim trzeba być idiotą, by uważać, że korzystanie z drugiego pasa to cwaniactwo, wpychanie się czy bóg wie co jeszcze. Przecież cała idea drugiego pasa polega na tym właśnie, że ogranicza zasięg kolejki pojazdów O POŁOWĘ (oczywiście jak umie się z tego korzystać, a nie gdy stado baranów okupuje jeden pas i jeszcze blokuje tych, którzy chcą jechać drugim!

timmy77

2013-06-03, 20:56
badgoodman napisał/a:

Widzę, że większość to kierowcy wybitni.

@NieWiemZeWiem @NowyNick

Powinno się wam zabrać prawo jazdy, a jak się wam kiedyś trafi jakiś lepszy cwaniak to i po mordzie może da. W całym cywilizowanym świecie jeździ się na suwak, nie będę pisał po co, bo dla normalnych ludzi to jest oczywiste, a debili i tak nie przekona. Jazda na suwak polega właśnie na tym, że dojeżdża się do zwężenia i dopiero przy nim schodzi się do jednego pasa. Nie byłoby posądzania o próbę wepchnięcia się, gdyby wszyscy tak jeździli, ale niestety ciężko się przebić przez beton czaszki u niektórych.

Życzę zdrowia.




Prawo jazdy zabrać? Toć wątpię by w gimnazjum prawo jazdy wydawali... Jeżdżą ze starymi swoimi, zatwardziałymi komuchami po wsi tylko to mają taką a nie inną wiedzę wbitą do bani.

pietraas

2013-06-03, 20:58
nic tylko wyjśc i wyj***ć, pato. przez to potem ogół polskich kierowców ma złą opinię

nockeer

2013-06-03, 22:12
No tak, Chorzów... Tam największe samochodowe buraki mieszkają...

va...........ro

2013-06-03, 22:15
nie czytałem tych komentarzy, opiszę tylko sytuację obiektywnie.

Po pierwsze jestem w sumie za "suwakiem", lecz tylko w kilku przypadkach, a raczej w tylko kilku przypadkach nie jestem:

kiedy jest obszar zabudowany i kierowca tira nie może wyprzedzać (czytaj jechać lewym pasem ruchu), wtedy tiry stoją po prawej stronie a osobówki wpierdzielają się z lewej i wtedy tir stoi godzinę zamiast tyle ile powinien, dlatego albo niech tiry wtedy też mogą jechać lewym pasem, albo niech będzie "tak jak jest".

W sytuacji, np. gdy poza takim obszarem (gdzie tiry mogą wyprzedzać), wtedy "suwak" jest jak najbardziej właściwy i wtedy osobówki i tiry mogą lewym i wtedy wszystko ładnie pięknie.

Zapewne kilku kierowców osobówek będzie się burzyło, że ku*wa suwak powinien być zawsze i ch*j, miejmy kierowcy jednak też trochę oleju w głowie i empatii dla kierowców tirów (sam jeźdżę osobówką i ostatnio też raz blokowałem lewy, bo tiry stały po półtorej godziny przy Częstochwie jak były remonty - kierowcy tirów mnie prosili to zrobiłem).

Podsumowując - gdy tiry mogą lewym "dojeżdżać" do takich zwężeń - wtedy suwak ma rację bytu, inaczej stoją bardzo długo, wtedy w mojej opinii są usprawiedliwieni, gdy tak blokują,

dziękuję, hejterzy do boju!

Tw...........ir

2013-06-03, 23:00
a ja podobnego kreta zdjecia wyslalem na policje i teraz musze po sadzie sie trachac bo pan policjant stwierdzil ze maja dosyc takich debilow i juz im mandatow nie wysylaja a odrazu rozprawe do sądu kieruja

olex napisał/a:

Jakby był mandat za to to może by się nauczyli, w tym przypadku to nie jest aż tak wk***iające, najgorsze wg mnie włączanie się do ruchu wg mnie, w euro kierun zerkniesz w lusterko i wbijasz, a u nas, powolutku na swoją kolej czekasz, może sie doczekasz, może do końca dojedziesz i bedziesz czekał. Nic tu nie zmienicie bo to j***ny zaścianek, każdy szef, pan pasa, drogi rozj***ne, ograniczenia po malucha możliwości hehe.



jest za to mandat tylko musza ich nakryc:D a ja wyslalem foty i kolesia juz namierzyli:D po roku od zajscia bedzie rozprawa

kenzol

2013-06-04, 00:11
Aż muszę się pochwalić. W ten weekend po raz pierwszy jechałem moją Toyotą po europejskich (czyt. niemieckich) drogach. I jaka tam kultura jazdy... masakra. I muszę przyznać, że tam faktycznie się jeździ tak jak pisze tutaj większość komentujących, czyli na suwak. Dojeżdża się do zwężenia i ci z prawego pasa puszczają przed siebie jedno auto z lewego i jadą dalej... i następni i kolejni tak samo. I to jest intuicyjne... ja sam dojechałem do momentu aż kończył się lewy pas i koleś po prostu wepchnął mi się na mój lewy, jednak nie w złym tego słowa znaczeniu. Tak się po prostu robi, to jest intuicyjne, a kolejny za nim wjechał na prawy pas zaraz za mną. Druga sprawa: jeśli w Niemczech ktoś włącza się do ruchu na autostradzie z prawej strony to wszyscy zjeżdżają OD RAZU na lewy pas żeby tamten mógł wjechać.
Ojjjj duuuuużo muszą się jeszcze nauczyć polscy kierowcy, dużo...

Jakbym miał jeszcze opisywać moje wrażenia z pierwszej w życiu przejażdżki po niemieckich autobanach to wstyd mi było za moje auto. Przez 4 godziny jazdy nie widziałem gorszego z wyglądu auta od mojego (mam 13-letnią wysłużoną Corollę). Jadąc, cały czas miałem na liczniku 120-130 km/h a wszyscy brali mnie jak dz**kę wyprzedzając w mgnieniu oka z lewej strony. Poza tym żadnego TIR-a nie było... może dlatego że to była niedziela...

sono

2013-06-04, 01:38
vanarturro napisał/a:


kiedy jest obszar zabudowany i kierowca tira nie może wyprzedzać (czytaj jechać lewym pasem ruchu), wtedy tiry stoją po prawej stronie a osobówki wpierdzielają się z lewej i wtedy tir stoi godzinę zamiast tyle ile powinien, dlatego albo niech tiry wtedy też mogą jechać lewym pasem, albo niech będzie "tak jak jest".



Nie będę komentował całego twojego posta, bo jest poniżej wszelkiej krytyki. Jak głupiś i ignorant, to się męcz. Na dobranoc zburzę tylko twój genialny powyższy wywód:

Jakby nawet wszystkie osobówki sp***oliły na lewy pas, a na prawym musiały stać tiry, to przy jeździe na suwak po zwężeniu jechałyby na zmianę i tir, i osobówka, i NIE MA bardziej sprawiedliwej sytuacji niż ta, bo ostatecznie osobówki będą stać tyle samo, ile tiry, a tiry tyle samo, co osobówki. Dodatkowo, pamiętaj, że osobówek jest w miejskich korkach więcej, niż tirów, ale są kilka razy krótsze, więc mimo, że długość korków na obu pasach byłaby równa, to na lewym mieściłoby się więcej osobówek. Przy jeździe na suwak jazda prawym pasem byłaby - olaboganiewierze - szybsza, bo po jednym 3 metrowym seicento jechałby jeden piętnastometrowy zestaw. Jeszcze mam ci to prościej wytłumaczyć czy już pora sięgnąć po łopatę?

Szerokości i przyczepności, k***a jego mać.

okotdi

2013-06-04, 02:40
cisnie mi sie na usta tylko jedno slowo POLSKA
po co jazda na suwak jak mi sie ktos inny wpie**oli
a w korku kazdemu sie spieszy wiec to jest tlumaczenie calkowicie bez sensu
z reszta wystarczy znalezc sobie zajecie i nawet nerwy w korku nie wzbieraja
ale po co jak mozna jebnac na zawal w wieku 40 lat
siedze w holandii i juz nie jednego kierowce z polska zj***lem bo to nie ma sensu k***a i k***a i k***a
korka nie popchniesz a pozyjesz dluzej