18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Blokowanie pasa dojazdowego

Mateusz.K • 2013-06-01, 12:30
Kretyn blokuje boczny pas ( znalezione na YT jak było to ... ) :mrgreen:

Cyjanek

2013-06-01, 12:38
Już pędzę, aby odpowiedzieć na pytanie, które pada w 0:41...

kapral

2013-06-01, 12:44
mam deja vu.

lu...........5z

2013-06-01, 12:54
ch*j z nim, patrzcie na pobocze od 0:50 :D

Nowy_Nick

2013-06-01, 13:27
Dobrze robi. Jak Ci spieszno to na autostradę sp***alaj.

NieWiemZeWiem

2013-06-01, 13:44
ja tez tak robie. Ludzie...wszyscy stoja po prawej stronie bo lewy pas jest zamkniety a ten h*j z kamerka chcial sie wjebac a inni maja se k***a czekac? h*j w dupe

Qudi79

2013-06-01, 13:45
wysiadłbym i wyj***ł kretynowi w mordę - lewy pas, to pas szybkiego ruchu - właśnie do wyprzedzania! A ty Nowy_Nick poczytaj przepisy, bo ten manewr jest wykroczeniem drogowym.

rlkp

2013-06-01, 13:53
Wykroczenie drogowe, bądź i nie....

Odzywają się zawodowi kierowcy.... Jeżeli widać znak zwężenie jezdni do jednego pasa, to warto by było brać przykład z Holandii gdzie ludzie potrafią schodzić do 1 pasa na "zamek", a niestety nasza mentalność jest taka, że za ch*ja nie puszczę nikogo przed siebie, bo przecież śpieszy mi się...

Takie blokowanie pasa bardzo często spotykane jest też w Helmutach, gdzie tam Niemcy pchają się tak jak Polacy do końca, a to swoiste przyblokowanie, ma na celu rozruszać cały stojący przód przy zwężce, żeby reszta potem powoli płynnie pojechała do przodu...

Nie popieram tego, ale też nie krytykuję, chociaż gość z laguny powinien jechać minimalnie szybciej, bo faktycznie trochę pajacuje....

Zresztą jakbym jechał za nim to bym mu karnego ku*asa nalepił na szybę, którego sobie wożę w bagażniku :) )

booore

2013-06-01, 14:04
"Nauczycieli" z powyżej, zapraszam serdecznie na przejażdżkę po Niemczech lub Austrii.
Zapłacą za dokształcenie, to zrozumieją o co chodzi w jeździe "na zamek błyskawiczny".

A nie, wróć, u nas też jest mandat i punkty za blokowanie pasa.
:lol:


badgoodman

2013-06-01, 14:09
Widzę, że większość to kierowcy wybitni.

@NieWiemZeWiem @NowyNick

Powinno się wam zabrać prawo jazdy, a jak się wam kiedyś trafi jakiś lepszy cwaniak to i po mordzie może da. W całym cywilizowanym świecie jeździ się na suwak, nie będę pisał po co, bo dla normalnych ludzi to jest oczywiste, a debili i tak nie przekona. Jazda na suwak polega właśnie na tym, że dojeżdża się do zwężenia i dopiero przy nim schodzi się do jednego pasa. Nie byłoby posądzania o próbę wepchnięcia się, gdyby wszyscy tak jeździli, ale niestety ciężko się przebić przez beton czaszki u niektórych.

Życzę zdrowia.

chlop

2013-06-01, 14:11
w Rosji 3 buty na ryja załatwiły by sprawę plus połamany palec wskazujący

TytanowyAndrzej

2013-06-01, 14:26
jak panowie wyzej napisali, jazda na suwak! a tak wogole to j***ny hanys z hożofa! pozdrowienia od gorola.

NieWiemZeWiem

2013-06-01, 15:44
badgoodman@
tylko ze tym cwaniakiem jestem ja 8-) zazwyczaj jak ktosy wychdzi to szybko wraca do auta gdy ja tez wychodze ;)

Nie bede jezdzil w polsce na suwak gdy kazdy chce sie wjebac...ile razy juz tak przepuszclem i stalem dluzej niz zwykle....jesli k***a wszyscy zjedzaja na prawy pas to k***a wszyscy jada na ten prawy pas a nie jakies k***a leszcze mi beda sie wpie**alali. Ja czekam 20 min na przejazd a jakis p*zdus ma przejechac w 1 min? taki h*j w dupe C============================8

Nowy_Nick

2013-06-01, 20:22
Ehhhhh.... Ci co krytykuja tego gościa w Lagunie to chyba nie maja prawa jazdy.
Bo przecież lewy pas jest do wyprzedzania.. :D Fakt. Ale jestem Ciekaw jak by Ci to tak piszą stali na prawym pasie i by im się spieszyło... A tu z lewej każdy się wpie**ala. I prawy stoi. jeden dobrze napisał.
Powinien być "suwak" ale u nas to jeszcze za wcześnie/za późno na takie manewry.