18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bijatyka na dworcu centralnym i brak reakcji cieciów

zjerycha • 2013-06-04, 10:07
Trzech cwaniaków bije jednego kolesia, a "ochroniarze" stoją i się patrzą. Pewnie typują zwycięzcę :amused:

Policja przyjechała po 10 minutach ale wszyscy już zdążyli sp***olić.


HardStyleMusic

2013-06-04, 19:54
[Magik] napisał/a:

w tle slychac czlowieku reaguj ,kurvva sam reaguj idiotot a nie nagrywac



Ty, ale na co ma reagować? Przecież to ochrona od tego jest i za to im płacą. Lepsza reakcja z nagrywaniem, jako dowód niż żadna, którą i tak większość zaprezentuje.

ps. Legia kozaki! W 3 jednego. Ja bym się bał!

Rybsonix

2013-06-04, 19:57
typ zasluzyl to dostal niezly wpie**ol. bez przyczyny raczej sie tak nie napie**ala ludzi. a babsko jak zwykle tylko p*zde umie drzec "zostawcie go" ojojojooj k***a obronczyni pie**olona

czaha

2013-06-04, 20:07
ochroniaze po drodze tez mogliby wpie**ol za bezczynnosc dostac. banda k***a frajerow siedzialaby i zarla paczki. najbardziej bawia mnie panowie "ochraniarze" z grupa inwalidzka, kiedy ktos to k***a ogarnie?

Garen_pentakill

2013-06-04, 20:43
Ochrona to jest firma prywatna została wynajeta w celu ochrony np konkretnego budynku w tym przypadku dworca.
Ochroniarz nie jest urzednikiem panstwowym ktorym jest np policjant, straznik miejski, straz ochrony kolei a nawet nauczyciel. Za atak na policjanta idzie się siedzieć a za atak na ciecia nie dostanie sie nawet mandatu
Jesli chcecie miec ochroniarza na wylacznosc to wynajmijcie sobie goryla jak to robia gwiazdy pop czy polityki

hogg

2013-06-04, 21:15
DiesIrae napisał/a:

Tak mi się przypomniało, wpadłem kiedyś do Wawki odwiedzić koleżankę. Od dworca PKS na Babice, przez całe miasto cisnąłem w koszulce Kolejorza a warszawiaki patrzyły się tylko jak szpak w p*zdę. Warszawa Radomiem Europy :)



Pewnie wyglądałeś jak ch*j w boże ciało w białych skarpetach i sandałach a w torbie brzęczały ci słoiki, dlatego tak patrzyli.
Jak dla mnie to se możesz koszulkę kolejorza, hutnika czy rozrzutnika gnoju założyć, ja tam ch*j wbijam w całą piłkę nożną i drużyny, ale jak ktoś wygląda jak kmiot to też lubię popatrzeć i się pośmiać.

juma123

2013-06-04, 21:44
przecież to jest ochrona :roll:
pewnie ten z tel dzwonił na psy bo im gość podłogę zakrwawia

cenzurowany

2013-06-04, 22:03
A kiedyś widniał na Dworcu śródmieście w Warszawie piękny napis... a brzmiał on " JEBAĆ ZUBRZYCKICH " coś w tym musiało być heh...

bajonowsky

2013-06-04, 22:14
Nie myślałem , że kiedyś wyląduje na głównej. Warto było dostać wpie**ol. :D

tekkit

2013-06-04, 23:14
i ogloszenie " przyjmę do pracy w ochronie osobę ze lekkim stopniem niepełnosprawności " Widać, Ci Panowie z tego ogłoszenia...

deska22

2013-06-04, 23:35
Widze na 1 stronie sami waleczni młodzi faceci co to od razu by pobiegli na pomoc.
Prawda jest taka że ch*ja byście zrobili.
Widzieliście kiedyś w ogóle na oczy umowę jaką podpisuje ochroniarz bez licencji? Ktoś taki ma ZAKAZ używania przemocy nawet jeśli całą zgraja zacznie kogoś kopać tak jak na tym filmiku. Konsekwencje są wysokie bo nie dość że można wylecieć z roboty(o którą teraz strasznie ciężko) to jeszcze przyjdzie nam zapłacić karę za to że złamaliśmy punkt regulaminu pod którym się podpisaliśmy.
Taki typowy cieć bez licencji może jedynie słownie interweniować, albo wezwać na pomoc kogoś kto już ma uprawnienia do użycia siły.
Rozumiem, że rozchodzi się też o sam fakt bycia człowiekiem i nie przyglądać się jak niewinnego(?) napie**alają, ale k***a jestem ciekawa kto z was by się odważył wskoczyć pomiędzy tych facetów i się z nimi bić wiedząc, że może wylecieć z roboty i dostać jeszcze wpie**ol.

Swinski_Ryj

2013-06-05, 10:38
jak ja "po lejusie" wtrąciłem się za jakiegoś gnoja, któremu chcieli rękę złamać i sam się z nimi napie**alałem, to ochrona przyłączyła się do mych oprawców :] efekt- złamany obojczyk i rozj***ny łuk brwiowy:) ochrona j***na :D