18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bijatyka na dworcu centralnym i brak reakcji cieciów

zjerycha • 2013-06-04, 10:07
Trzech cwaniaków bije jednego kolesia, a "ochroniarze" stoją i się patrzą. Pewnie typują zwycięzcę :amused:

Policja przyjechała po 10 minutach ale wszyscy już zdążyli sp***olić.


judasz1234

2013-06-04, 13:48
jacy wy wszyscy jesteście głupi k***a, jakby ochroniarz podszedł i zaczął ich okładać, to by najprawdopodobniej wyleciał z roboty. ma podejść i powiedzieć "przepraszam panowie, proszę przestać się tak nieładnie zachowywać"? gówno wiecie na ten temat, a sracie się jakbyście wszystkie rozumy pozjadali. kulek93 dobrze powiedział, to ochrona obiektu a nie ludzi. najprościej jest siedzieć w internecie i pieprzyć głupoty zgodnie z zasadą "nie znam się, to się wypowiem"

T0B1

2013-06-04, 13:57
Trzech na jednego, cwaniaki pie**olone.

Abdullah-Al-Haddad

2013-06-04, 13:58
ochroniarz to nie policja, nie ma prawa napie**alać kogo popadnie. Nie może nawet przeszukać/zatrzymać jak ktoś podjebie coś na jego oczach, co najwyżej zadzwonić po policję i tak właśnie zrobili. Trzymają się najgorszej roboty na rynku czyli nie mają wyj***nego w kosmos CV i jak pomogliby gościowi to mogliby stracić nawet tak ch*jową możliwość utrzymywania się przy życiu - wszyscy wiedzą jak wygląda prawo w Polsce, pewnie mieliby przej***ne.
Ja się pytam, co w tym dziwnego?

markop4321

2013-06-04, 13:59
Mam nadzieje że złapia tych sk***ieli.

Babka coś krzyczy ,,ale to był bezpański piesek''

korinogaro

2013-06-04, 14:01
Niech gość zaskarży firmę ochroniarską i dostanie odszkodowanie.

S.W.A.T

2013-06-04, 14:03
- Stachu, biją się tu. Interweniujemy?
- Co ty Kazik, rok do emerytury mam.
- No ja w sumie też, chodź się przejdziemy tam, to jak wrócimy może już ich nie będzie.

Cryo

2013-06-04, 14:14
RiP napisał/a:

Jakie to typowe, pojawia się coś z Warszawą i od razu zlatuje się pełno hejterów. Gdyby koleś zamiast koszulki Legii miał Wisłę to też byście się przypie**alali do Krakowa?


Gdyby zamiast koszulki Legii miał Wisłę materiał wylądowałby na hardzie, bo jak wiadomo tam sami nożownicy :-P

Swoją drogą kiedyś był filmik o tym, że ochrona na dworcu chowa się i dzwoni po kolegów w kapturach możliwe, że to właśnie ci sami ;-)

ex...........xx

2013-06-04, 14:23
DiesIrae napisał/a:

Tak mi się przypomniało, wpadłem kiedyś do Wawki odwiedzić koleżankę. Od dworca PKS na Babice, przez całe miasto cisnąłem w koszulce Kolejorza a warszawiaki patrzyły się tylko jak szpak w p*zdę. Warszawa Radomiem Europy :)

Idź leczyć kompleksy gdzie indziej :facepalm:

brz

2013-06-04, 14:32
zayer1 napisał/a:

to jest ochrona? to jakieś cioty poprzebierane!

nie opłaca im się dostać wpie**ol za takie pieniądze co zarabiają... proste

Ra...........py

2013-06-04, 14:32
To po ch*j oni tam są ? A jak będzie podejrzenie że ukradłeś banana to zaraz wielcy strażnicy teksasu sie zlecą i wezmą do pokoiku

rzampier

2013-06-04, 14:43
rksrobert napisał/a:

No nieźle w tej Warszawce się dzieje. Swoi sami siebie napie**alają.
A "Zubrzycki" to umieją tylko gazować na meczach zza ogrodzenia.



nie ma takiego miasta jak ''Warszawka" cieciu

GatecrasherKO

2013-06-04, 14:47
To są właśnie uroki zatrudniania na stróży/ochroniarzy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub z grupą inwalidzką.
Zamiast zatrudnić zdrowego chłopa który raz dwa by te towarzystwo rozpędził to zatrudniają dziadków na rentach, niedowidzących itd.

POLSKA!

clf111

2013-06-04, 14:52
ale grupę inwalidzką to mieli pewnie wszyscy :)

Pu...........le

2013-06-04, 14:57
nawet nie wiecie o co poszło, gdyby sie okazało ze typek zgwałcił waszą 5 letnią siostre to byście też napie**alali posty co to za ch*je i cwaniacy?


jebnijcie sie w głowe pie**olone debile.

Plecionkarz

2013-06-04, 14:57
Pewnie sobie myśli taki ochroniarz: mam 5zł za godzinę, a pie**olę jeszcze sam oberwę.