18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bijatyka na dworcu centralnym i brak reakcji cieciów

zjerycha • 2013-06-04, 10:07
Trzech cwaniaków bije jednego kolesia, a "ochroniarze" stoją i się patrzą. Pewnie typują zwycięzcę :amused:

Policja przyjechała po 10 minutach ale wszyscy już zdążyli sp***olić.


n3grom

2013-06-04, 15:12
pan lysy z butelka (0;09) ma koszulke z legi warszawa ;) tak wiec nie ma co sie dziwic ze zrobili wies

Zl...........ny

2013-06-04, 15:23
Czemu idiota który to nakręcał zamazał twarze?

krunner

2013-06-04, 15:30
judasz1234 napisał/a:

jacy wy wszyscy jesteście głupi k***a, jakby ochroniarz podszedł i zaczął ich okładać, to by najprawdopodobniej wyleciał z roboty. ma podejść i powiedzieć "przepraszam panowie, proszę przestać się tak nieładnie zachowywać"? gówno wiecie na ten temat, a sracie się jakbyście wszystkie rozumy pozjadali. kulek93 dobrze powiedział, to ochrona obiektu a nie ludzi. najprościej jest siedzieć w internecie i pieprzyć głupoty zgodnie z zasadą "nie znam się, to się wypowiem"



Świetnie znasz prawo, cudownie. Może teraz powiesz mi, że zachowywałbyś się identycznie jak Ci ochroniarze?
Ciekawe jakbyś ty się czuł jakby napier**ło Cię 3, gdy 4 "ochroniarzy" by się przyglądało. Zakładam, że straszyłbyś ich swoją znajomością prawa. :lodowka:

Feragas

2013-06-04, 15:34
kiedyś miałem wejść do starego opuszczonego obiektu w nocy z kolegą z służb, obiekt wielkości stadionu, więc echo jest nieziemskie :)

Znajomy z służb się obesrał jak coś walnęło i się echo rozniosło po całym obiekcie, powiedział wtedy do mnie "Ej wiesz co? wychodzimy k***a stąd". Gadam mu "ty pracujesz w służbach czy jesteś k***a piekarzem?"

Gościu wyszedł, oddał mi latarkę i sp***olił do wyjścia.

Morał krótki i wszystkim znany: Jesteś p*zda to zostań piekarzem :D

clamser

2013-06-04, 15:35
Wystarczy spojrzeć też na koszulki idiotów co leją tego gościa...

Sidowski

2013-06-04, 16:01
Dodam, że 10 minut na interwencje to dużo patrząc na fakt iż komisariat policji na centralnym mieści się ok. 100m dalej.

oozyxak0o

2013-06-04, 16:13
Tak jak mówiłem przegramy trzecią wojnę światową. Nie ze względu na rosję czy ciapatych,nie nie, my jesteśmy na tyle głupim narodem,że sami siebie wytłuczemy.

bisfhcrew

2013-06-04, 16:28
Za 800zł miesięcznie też bym nie ryzykował utraty zębów.

ferdziu7

2013-06-04, 16:50
Ja mam kategorię P no i co z tego, chciałem pójść do szkoły oficerskiej, ale okazało sie że nie jestem odpowiednio dojrzały aby pójść do wojska i kazali mi przyjść za rok, więc to że psychicznie nie zdał nie oznacza, że jest jakiś niepoczytalny, czy chory psychicznie.

Salieri16000

2013-06-04, 17:04
LUDZIE! Jak ochrona ma reagować, jak oni są na rencie, są lichego zdrowia, pracują tylko po to, żeby nie nudzić się w domu. Zdrowego, potężnego chłopa nikt nie zatrudni, bo trzeba zapłacić j***ny ZUS, ubezpieczenie i pensje. Rencista robi za pół darmo...

CzaszekGocz

2013-06-04, 17:19
Taki "ochroniarz" dostaje 6zł/h i ma pewnie lekki lub umiarkowany stopień niepełnosprawności (nie ma już I, II, III grupy inw. podobno) to jak on ma zareagować? Jakby się p*zdy na stołkach ciut wyższych nie żydziły z kasą to można by wtedy zatrudnić OCHRONĘ, a nie "ochronę" po "przetargach"...
P.S. Jeden bucik nawet siadł :D

judasz1234

2013-06-04, 17:50
krunner napisał/a:



Świetnie znasz prawo, cudownie. Może teraz powiesz mi, że zachowywałbyś się identycznie jak Ci ochroniarze?
Ciekawe jakbyś ty się czuł jakby napier**ło Cię 3, gdy 4 "ochroniarzy" by się przyglądało. Zakładam, że straszyłbyś ich swoją znajomością prawa. :lodowka:


jeżeli miałbym stracić robotę to tak, nie zrobiłbym nic. wiesz cokolwiek o ochronie? ludzie widoczni na filmie są od tego, żeby w takich sytuacjach wezwać grupę interwencyjną, która już się tym zajmie

olex

2013-06-04, 18:52
jak ochorona tego typu to dziadki robiące na pół etatu bo ich emerytura za mała, czy tam syn nie płaci na staruszka, oni mogą jedynie po grupe interwencyjną zadzwonić, psy itp bo k***a ciekawe czy ty mając jeszcze k***a kredyt na utrzymaniu wbijałbyś sie za 2-3 koła na wpie**ol, mając o tym najczesciej 0 pojecia, typów nie wiń, bo wszedzie sie takie rzeczy zdarzają tylko no chyba wiesz

donwasyle

2013-06-04, 19:26
Nie ma się co dziwić jak cieciu dostaje 3,5 na godzinę, że przy okazji jeszcze nie chce dostać wpie**ol.

lukaszksk

2013-06-04, 19:48
zayer1 napisał/a:

to jest ochrona? to jakieś cioty poprzebierane!

Już widzę jak tam za 6zł/h wskakujesz i pomagasz nawet byś po policję nie zdążył zadzwonić tak byś sp***alał.[/quote]