18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Berserk

javal • 2013-04-12, 02:05
Witam,

Chciałem się z wami "podzielić" animą Berserk. Nie ma co dużo pisać, jest to coś, co powinno się spodobać przynajmniej części sadoli, czyli nak***ianie wielkim w ch*j mieczem w klimatach średniowiecznych .



Wiem wiem, część z was już pewnie szuka gdzieś tego zdjęcia.



No cóż jedyne co wam mogę powiedzieć to wielka murzyńska pała wam w dupę.

Jest to jednak "nietypowa" anima. Ma trochę poważniejszą kreskę i jest mroczna a opowiada losy bohatera, który nak***ia demony, ale potem jest retrospekcja i większość czasu pokazuje jak Guts dorasta jako najemnik i nak***ia za kasę ludzi w niemal że regularnej armii średniowiecznej. Nie ma co się rozpisywać jest morze krwi, flaki gwałty i ogólna rozp***ucha ale jest też ciut głębsza fabuła.





A tu jeszcze trajlerek z wersji filmowej



Berserk ukazał się jako manga, anime a w chwili obecnej wychodzi w 4 częściach jako film pełnometrażowy (robiony bodajże przez Warner Brosa). Niestety mimo że pierwszy tom mangi ukazał się w roku 1990 (anima w 97) nadal jest "ongoing".

Ja osobiście raz że nie trawie japońskiego dubbingu, dwa wolno czytam więc oglądam tylko po angielsku, jak by ktoś potrzebował to linki do stron gdzie można znaleźć mniej lub bardziej pedalskie japońskie bajki po ang. Gdzieś tam berserk też powinien być.

http://www.watchdub.com/

http://dubbedanime.tv/anime-series/#T

http://www.englishanimes.com/anime-dubbed-list/?key=ALL

A jak ktoś chce poczytać to

http://www.mangareader.net/96/berserk.html

Polskie musicie sami sobie szukać, jak wpominałem wolno czytam, więc się tylko za dubbing biorę, a polskiego dubbingu do tego raczej nie ma.

Czekam na hejt.

LxDead

2013-04-12, 02:34
Prezentacja na poziomie k***a gimbazjalnym albo i niższym. Co do Berserka, dobry komiks aczkolwiek filmy od Warnes Brossa bez klimatu. Serial był mroczny kinówki nie za bardzo. Berserk strasznie porył mi głowę, i nie chodzi tu o jak napisałeś
Cytat:

nak***ianie wielkim w ch*j mieczem w klimatach średniowiecznych

. Autor świetne zestawił zagadnienia filozofii Nietzschego. Mogę polecić z czystym sercem każdemu. Anime samych w sobie nienawidzę, nie rozumiem dlaczego ludzie tak się tym jarają, ale cóż gusta i guściki.

Tutaj amv z serialu.
SPOJLER


a tu też dosyć ciekawy fim : Ninja Resurection(coś jak Afro Samurai)


javal

2013-04-12, 02:41
To jest sadol, tutaj ludzie (na ogol) wchodzą żeby popatrzeć na flaki wypadki i krew, więc co się będe produkował o głębszej fabule, jak ktoś jest zainteresowany to obejrzy/przeczyta.

Ca...........er

2013-04-12, 06:55
A dam browara na pociechę po hejcie :P
Co do Berserka, to jakoś mnie nie wciągnął zbytnio, ale wolę nieco inne klimaty (Monster chociażby). Cóż, na sadolu coraz więcej debili, którzy wchodzą TYLKO po flaki i krew, ale nadal są tu ludzie inteligentni... Pewnie kogoś zainteresowałeś, ale się nie przyznają, bo to "prawdziwi sadole" więc głównej nie wróżę.

Ork.Fajny

2013-04-12, 08:04
Taki fan głupiej chinskiej bajki fappujący nad każdymi numerami a swoje kochane dzieło przegląda na nielegalnej stronie okradając autora... Brawo dla ciebie/was...

tomny93

2013-04-12, 11:03
za berserka leci piwko ^^

neron666@interia.eu

2013-04-12, 11:35
haters gonna hate xD , ciekawe ile gimbazjuszy hejtowało pod publiczkę ;P

mirage87

2013-04-12, 12:15
Wiedzialem ze gdzies to juz zobaczylem :amused: "My love for you its like a truck ! "

zaba711

2013-04-12, 15:35
Postacie chodzą w krwi po kolana ... w dosłownym znaczeniu.

Pizkes

2013-04-12, 17:38
A Berserk nie jest czasami produkcji amerykańskiej? Wiem, że któreś anime, dosyć popularne, było właśnie produkcji niejapońskiej... i ta Ameryka wydaje mi się trafnym krajem.

Jeżeli ktoś wie, o jakie anime chodzi, to proszę o odświeżenie mi pamięci.

bo...........ę

2013-04-12, 18:09
Napisałbym coś konstruktywnego ale...

:amused:

mildyner

2013-04-12, 20:23
javal napisał/a:



Wiem wiem, część z was już pewnie szuka gdzieś tego zdjęcia.

Obrazek



Dzięki Tobie nie musiałem szukać, dzięki!



:krawaciarz: