18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AWF - Bawimy się umiejętnościami a Wy??

bula9304 • 2012-02-20, 10:36
Pewnie nerdzicie przed kompem i trollujecie w necie.

Przerywnik z zawodów w gimnastyce sportowej, które odbyły się na warszawskim AWFie. 2011 rok

brandon

2012-02-21, 22:30
pie**ola ci co 20 pompek nie dadza rady zrobic. Goscie nie dosc ze wyrywaja laski to pewnie lepiej na swoja rodzine zarobia.

ostatni

2012-02-21, 22:40
brandon napisał/a:

pie**ola ci co 20 pompek nie dadza rady zrobic. Goscie nie dosc ze wyrywaja laski to pewnie lepiej na swoja rodzine zarobia.



Jakby ilość pompek, którą potrafi zrobić człowiek decydowała o jego wartości. Z kim ja się w ogóle wdaję w dyskusję :homer: Macie racje, awf-y to najlepsze uczelnie, dla najlepszych studentów, gdzie uczą się najtrudniejszych i najważniejszych rzeczy, no i oczywiście tam chodzą najlepsze laski z całej Polski, a bez absolwentów awf kraj pogrążyłby się w chaosie i upadł. Przepraszam, że śmiałem dyskutować z wami. Jestem po prostu leniwym głąbem i człowiekiem bez przyszłości co potwierdza tylko fakt, że nie potrafię zrobić salta poprzestając na nauce fikołków w przód i w tył w podstawówce. Przepraszam, iż nie opamiętałem się w swojej głupocie wcześniej, geniusze.

brandon

2012-02-21, 22:46
ja ja uh uh zaloze sie ze byles molestowany w szkole, byles malym,bitym grubaskiem ,ktory przyzekl sobie ze przeczyta tyle ksiazek ze bedzie mogl pochwalic sie inteligencja(co nie znaczy ze ja posiadasz). po prostu jestes zakompleksiony. jaka ty masz wartosc? skoncz pie**olic bo jestes zalosny. Najwazniejsze w zyciu to zarabiac dolary, miec scigacza, i niezla dupe.. to sa moje wartosci,

Cerny

2012-02-21, 22:48
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Jakby ilość pompek, którą potrafi zrobić człowiek decydowała o jego wartości. Z kim ja się w ogóle wdaję w dyskusję :homer: Macie racje, awf-y to najlepsze uczelnie, dla najlepszych studentów, gdzie uczą się najtrudniejszych i najważniejszych rzeczy, no i oczywiście tam chodzą najlepsze laski z całej Polski, a bez absolwentów awf kraj pogrążyłby się w chaosie i upadł. Przepraszam, że śmiałem dyskutować z wami. Jestem po prostu leniwym głąbem i człowiekiem bez przyszłości co potwierdza tylko fakt, że nie potrafię zrobić salta poprzestając na nauce fikołków w przód i w tył w podstawówce. Przepraszam, iż nie opamiętałem się w swojej głupocie wcześniej, geniusze.




Man, ale Ty robisz to samo. Nie widzisz hipokryzji w swoich słowach? Non stop się wywyższasz i to jawnie aż do bólu. Zluzuj trochę, przerzuć się na humor. Tytuł wcale nie musi oznaczać wynoszenia się ponad wszystkich innych.
Byłem na takich treningach, wśród takich ludzi, jak na filmiku. Umiałem tyle co nic, a byli nawet ludzie w poważną nadwagą, którzy potrafili jeszcze mniej i normalnie wzbudzaliby litość. Ale mieli zapał i zacięcie. Nikt się na nich na patrzył z góry. Wszystko na zasadzie wzajemnego szacunku, fajnych relacji i bez żadnych napinek. Ba, napinaczy i arogantów po prostu się wyśmiewało/opieprzało/wydalało.

Jesteś w tym temacie człowiekiem, który nawołując do rozwagi, paradoksalnie sam jest najmniej rozważny i najbardziej arogancki.

ostatni

2012-02-21, 23:05
brandon napisał/a:

Najwazniejsze w zyciu to zarabiac dolary, miec scigacza, i niezla dupe.. to sa moje wartosci,




nie mam więcej pytań. :homer:

brandon

2012-02-21, 23:15
Ja-ah-qu-ub-el przepraszam pana ambitnego, ktory konczy doktorat. smieciu, pamietaj ze kazdy ma swoje wartosci. a wiadomo ze najwazniejesze to miec piekna, inteligetna kobiete, dobrze platna prace i jakas pasje.(bez tego czlowiek jest nieszczesliwy) inteligencje ma sie wrodzona. ty jej jak widac nie masz. Na razie smierdzi od ciebie kompleksami. chyba nieczego w zyciu nie osiagnales. marzysz synku. I skoncz dodawac postac Homera. bo przez takich cieciow jak ty, zaczyna mi sie zle kojarzyc....

ostatni

2012-02-21, 23:42
Przepraszam, że nie mam wrodzonej inteligencji, nic w życiu nie osiągnąłem począwszy od niezdobycia umiejętności robienia salt i śmierdzi ode mnie kompleksami :homer:

brandon

2012-02-21, 23:49
Podsumowujac: uwazasz sie za nie wiadomo kogo, a nawet glupiego salta nie potrafisz zrobic..

ostatni

2012-02-21, 23:53
Dokładnie, jestem zadufanym w sobie tępakiem, który nie zdaje sobie nawet sprawy jakim przejawem braku inteligencji jest nieumiejętność zrobienia salta :homer:

ostatni

2012-02-22, 00:07
Widzę, że za to Ty reprezentujesz wysoki poziom nie tylko inteligencji, ale i kultury osobistej :homer:

brandon

2012-02-22, 00:15
Faktycznie, troche przesadziłem. Sorry.

Grillowany

2012-02-22, 00:55
Swoją drogą - napisałeś bawimy się umiejętnościami, hmm, zauważyłem Twoją umiejętność kręcenia filmików, propsy.

ostatni

2012-02-22, 01:05
brandon napisał/a:

Faktycznie, troche przesadziłem. Sorry.



lol

Cerny

2012-02-22, 01:44
k***a ten typ jest po prostu śmieszny. Wchodzi, robi z siebie wielkie paniszcze, a pod jakąkolwiek formą krytyki ugina się jak trzcina na wietrze i dalej twierdzi, że jest najmądrzejszy na świecie. Skąd tacy się biorą?

brandon

2012-02-22, 02:13
Chyba kazdy jest swiadomy, ze jest wiele trudnych kierunkow studiow. Jest pelno waznych i odpowiedzialnych zawodow do ktorych trzeba sie w ch*j uczyc. Ale kazdy niech robi to co lubi. Nie ma co szanowac ludzi, ktorzy sie wywyzszaja i oceniaja innych.(to sa ludzie z problemami, bez poczucia wlasnej wartosci, bez poziomu). Mi nie trzeba niczego udowadniac, Ja osobiscie wole pracowac w Szwecji jako drwal, niz grzebac komus w mozgu podczas operacji. Kasa/poziom zycia porownywalny. Wole robic to co mi odpowiada, a nie komus.