18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AWF - Bawimy się umiejętnościami a Wy??

bula9304 • 2012-02-20, 10:36
Pewnie nerdzicie przed kompem i trollujecie w necie.

Przerywnik z zawodów w gimnastyce sportowej, które odbyły się na warszawskim AWFie. 2011 rok

lasyk

2012-02-20, 21:14
camadoria napisał/a:

swietne umiejetnosci, przydadza sie za kasa w supermarkecie



Twoje "umiejętności" pewnie ograniczają się do obsługi klawiatury, myszki i trzepania gruchy więc lepiej byłoby gdybyś przyhamował mordę j***ny trollu.

senekuk~

2012-02-20, 21:17
"żal Ci dupe ściska, tylko na tym znasz się biegle" pozdrawiam hejterów środkowym palcem, a dla chłopaków piwko za umiejętności ;-)

ra...........87

2012-02-20, 21:22
ogólnie akrobatyka mnie nie fascynuje, ale ważne żeby w życiu mieć jakąś pasję. Nie rozumiem natomiast idiotów którzy tyle szczekają - h*j was to obchodzi czy będą z tego mieli pieniądze czy też nie? nie wszystko robi się dla zysku, idąc waszym tokiem rozumowania lepiej robić lachy pod mostem bo to bardziej się opłaca

jajcek555

2012-02-20, 21:22
szympansy też tak potrafio

raistpol

2012-02-20, 21:27
prawie jak małpy albinosy

ostatni

2012-02-20, 21:27
zoltantej@o2.pl napisał/a:

Uczę się: fizjologii, teorii wychowania, anatomii, psychologii, pedagogiki, biologii, metodyki wychowania po to aby wasze zj***ne dziecinie skończyły w przyszłości jak większośc z was grube świnie hejtujące przed monitorrem ludzi którzy robią rzeczy o których moglibyście pomarzyć.



Uczysz się anatomii, fizjologii, biologii, psychologii? To co mają powiedzieć studenci medycyny? Zapamiętaj, że gdy student AWF-u mówi takie rzeczy, to obraża każdą z tych nauk. Miłego robienia fikołków.

tarek_kubusio

2012-02-20, 21:27
(dowcip) lesniczy siedzi pije w lesniczowce i zaczyna slyszec glosy. wyszedl na zewnatrz idzie w kierunku glosow - coraz blizej ........ i blizej - az glosy zaczynaja byc zrozumiale przeradzaja sie w slowa - slyszy konkretnie powtarzajace sie 'zrobmy kolko, zrobmy kolko' wchodzi na polane a tam 27 pedalow zapina sie w dupe a ostatni krzyczy... zrobmy kolko!!!!

Jeadong

2012-02-20, 21:49
zoltantej@o2.pl napisał/a:

Uczę się: fizjologii, teorii wychowania, anatomii, psychologii, pedagogiki, biologii, metodyki wychowania po to aby wasze zj***ne dziecinie skończyły w przyszłości jak większośc z was grube świnie hejtujące przed monitorrem ludzi którzy robią rzeczy o których moglibyście pomarzyć.



Buehehehe, kogo starasz się oszukać ? Myślisz, że my nie chodziliśmy do szkoły ? Przeciętny nauczyciel od podstawówki po studia rzuca piłkę i idzie się opie**alać 8h do swojego kantorka więc nie pie**ol mi tu takich farmazonów bo szkoła nie jest od wychowywania tylko nauczania ! Od tego są rodzice.

makasa20

2012-02-20, 21:51
Wy się tam bawicie w tej warszafce:P

ku...........87

2012-02-20, 22:10
camadoria napisał/a:

swietne umiejetnosci, przydadza sie za kasa w supermarkecie



to takie k***a typowo polskie...pesymizm

LaChupacabra

2012-02-20, 22:12
ja umiem fikołka zrobić do przodu. to chyba tez nieźle, co?

Archilus

2012-02-20, 23:05
Cytat:

Twoje "umiejętności" pewnie ograniczają się do obsługi klawiatury, myszki i trzepania gruchy więc lepiej byłoby gdybyś przyhamował mordę j***ny trollu.



no tak, bo AWF to jedyna słuszna "szkoła" jak ktoś hejtuje to zaraz gruby i bez wykształcenia... Wierzcie w to, że będziecie zarabiać po tym więcej niż inżynier po Politechnice (po budownictwie, mechanicznym, elektrycznym), to tak pięknie naiwne.
Pozdrawiam.

milkyway

2012-02-20, 23:32
Zauważyłem że jak ktoś na tym portalu doda filmik z ludźmi którzy coś potrafią sypią się komentarze hejtów. No cóż zazdrość to straszna rzecz.