18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura z udziałem instruktora nauki jazdy

dertaz • 2021-08-29, 23:54
Awantura z powodu nieprawidłowo zaparkowanego auta przez wszczynającą awanturę.


the_p

2021-08-30, 00:04
oddaj mi 5 minut życia. I przy okazji moje sto milionów

CzerstWybut

2021-08-30, 00:16
Co za zj***ny zaszyty feminizm w tych babach teraz jest. "Że jestem kobietą to mi sie nie należy szacunek" k***a co za tekst. Jeszcze tępa dzida nie ogarnia przepisów że po to jest zatoczka parkingowa zrobiona żeby k***a wyeliminować parkowanie na chodniku.

Tryper

2021-08-30, 00:46
Ja pie**ole nie da się słuchać lampucery, gazu nie miał instruktor?

Mirek19850509

2021-08-30, 00:46
Nie ma co sie smiac ,co druga osoba na drodze ,nie ma pojecia o przepisach ,drze ryja bo ono moze ;] :mrgreen: :mrgreen: :lol:

hdposter

2021-08-30, 00:56
szon myśli, że jest kobietą ma tupet :mrgreen:



okotdi

2021-08-30, 01:07
Haha.
Sam dzis mialem zajebista sytuacje.
Babeczce konczyl sie pas ale ciezko sie pcha, zamiast jak przepisy mowia, poczekac na mozliwosc zmiany pasa.
Ztrabilem i puscilem ja przed siebie. Jakimis fakami mi pomachala itd. Normalnie bym jechal do konca i utrata znizek z ubezpieczenia bym jej pokazal, ze nie miala racji. Ale nie mialem ochoty sie wyklucac z idiotka, wiec odpuscilem. Aha, dzialo sie to w Holandii, a oni tutaj jakos dziwnie sa uczeni jazdy.
Uprzejmosc ponad przepisami. Tylko, ze ostatecznie ubezpieczalnia ma w dupie uprzejmosc :-D
I takim sposobem juz 3/4 auta sobie wyremontowalem :mrgreen:
Bede dalej polowal. A tutaj takich "chetnych" zeby sie wpychac nie brakuje.
Tak wiec. Masz porysowane, pogiete auto? Wbijaj do Holandii. W 1 msc bedziesz mial nowke lakier wokolo
Tylko jeszcze nie wiem jak dach sobie odmalowac na koszt idiotow :-|
Pozdrawiam.

Syn_Milionera

2021-08-30, 02:27
Temu gałganowi egzaminatorowi to mam ochotę wyj***ć za tą manierę wypowiedzi. Od 10 lat śmigam bez prawka i ch*j w dupe systemowi i WORD'owi hehe. Zapewne jak to wżyciu bywa po takiej pysze spotka mnie w końcu kontrola drogowa, ale ch*j z tym. Stać mnie na lawetę. Ale na wszelki wypadek nie będę jeździł przez miesiąc, aż karma zapomni.

Kriski

2021-08-30, 02:40
okotdi napisał/a:

Bla,bla,bla, Holandii, vla,bla,bla
Pozdrawiam.



Pochwal się gdzie Cie można spotkać to pokażę Ci jak na Tobie zarobić na lakier.

tarcer123

2021-08-30, 03:44
Nie ma się co dziwić. Dziewczę ciężko pracowalo na auto po nocach...

pro_avenger

2021-08-30, 05:37
j***ć tych instruktorów co myślą że są bogami :-D . Pogadał by jak człowiek. Jak widzi że stoi auto nie zastawiałby.
A ten to pie**oli jak nie jeden pies z drogówki.
A tą awanturującą się przygarną bym na noc.

Sarmalis

2021-08-30, 07:00
Mój Szczecin taki piękny :D

avalanch

2021-08-30, 07:08
hdposter napisał/a:

szon myśli, że jest kobietą ma tupet



Fajna dupa co ty chcesz :D głupia ale fajna :D

pochminick

2021-08-30, 07:12
tarcer123 napisał/a:

Nie ma się co dziwić. Dziewczę ciężko pracowalo na auto po nocach...


Z wyglądu podobna do nikogo - nie do odróżnienia od stada innych. Długie, proste włosy koloru blond lub czarny, taki sam makijaż, taki sam styl ubioru.
I takie samo gówno we łbie.


Cycu320

2021-08-30, 08:01
okotdi napisał/a:

Haha.
Sam dzis mialem zajebista sytuacje.
Babeczce konczyl sie pas ale ciezko sie pcha, zamiast jak przepisy mowia, poczekac na mozliwosc zmiany pasa.
Ztrabilem i puscilem ja przed siebie. Jakimis fakami mi pomachala itd. Normalnie bym jechal do konca i utrata znizek z ubezpieczenia bym jej pokazal, ze nie miala racji. Ale nie mialem ochoty sie wyklucac z idiotka, wiec odpuscilem. Aha, dzialo sie to w Holandii, a oni tutaj jakos dziwnie sa uczeni jazdy.
Uprzejmosc ponad przepisami. Tylko, ze ostatecznie ubezpieczalnia ma w dupie uprzejmosc
I takim sposobem juz 3/4 auta sobie wyremontowalem
Bede dalej polowal. A tutaj takich "chetnych" zeby sie wpychac nie brakuje.
Tak wiec. Masz porysowane, pogiete auto? Wbijaj do Holandii. W 1 msc bedziesz mial nowke lakier wokolo
Tylko jeszcze nie wiem jak dach sobie odmalowac na koszt idiotow
Pozdrawiam.



Właśnie jesteś przedstawicielem takiego polskiego burasa, cwaniaka, wieśniaka, prostaka, chwalipięty, janusza, buk honor wieprzowina, kombinatora, debila, sebixa itd. ch*j ci na odbyt. Wspomnę tylko, że nie licząc Amerykanów, to właśnie nasi rodacy, te cwaniaki z bmw i audi to największe pasożyty i chamy (nie wszyscy ofkoz). Nigdzie tego nie znajdziesz tylko właśnie od Polski na wschód i Bałkany, jeżeli ktoś ma takie zdanie o kierowcach tych marek samochodów to niech wie o tym że to nasza, polska przypadłość.

:-?

Wszyscy chwalą zachód za autostrady i kulturę jazdy ale zawsze się pojawi taki jełop z" Polska" który nie dość że ciśnie kit gimbus j***ny to myśli że opowiada te bajki dla dzieci i wszyscy to będą łykać.