18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura z udziałem instruktora nauki jazdy

dertaz • 2021-08-29, 23:54
Awantura z powodu nieprawidłowo zaparkowanego auta przez wszczynającą awanturę.


CamilloSanti

2021-08-31, 13:24
hdposter napisał/a:

szon myśli, że jest kobietą ma tupet



r*chable

Pantaran

2021-08-31, 16:06
Ja tam nie ma nie wiem ale uniemożliwienie komuś wyjechania jest wykroczeniem i wszechwiedzący koleś otrzymać powinien mandat. A jak tam nie wolno parkować to tej lalce też. Zaparkowałem kiedyś na czyimś miejscu pod blokiem gdyż nie było pacholka( facet właściciel zdemontował) i zablokował mnie swoim autem bym nie odjechał. Po krótkiej wymianie zdań gdy chciałem odjechać wezwał radiowóz. Policja zaproponowała mu mandat za uniemożliwienie mi opuszczenia parkingu.

Bladziochreturn

2021-08-31, 17:16
Pantaran napisał/a:

Ja tam nie ma nie wiem ale uniemożliwienie komuś wyjechania jest wykroczeniem i wszechwiedzący koleś otrzymać powinien mandat. A jak tam nie wolno parkować to tej lalce też. Zaparkowałem kiedyś na czyimś miejscu pod blokiem gdyż nie było pacholka( facet właściciel zdemontował) i zablokował mnie swoim autem bym nie odjechał. Po krótkiej wymianie zdań gdy chciałem odjechać wezwał radiowóz. Policja zaproponowała mu mandat za uniemożliwienie mi opuszczenia parkingu.


Prawka nie robiles, to po co sie odzywasz? Zawsze przed ruszeniem masz sie przygotowac do jazdy. Bez tych kilku czynnosci nie zdasz. Nie ma w tej sytuacji mowy o tamowaniu ruchu. Poza tym ty opisujesz inna sytuacje. Ze zlow egzaminatora/instruktora wynika, ze tu prawidlowo zaparkowala L-ka, a nie ta dziewuszka.

siorny

2021-08-31, 21:05
Syn_Milionera napisał/a:

Temu gałganowi egzaminatorowi to mam ochotę wyj***ć za tą manierę wypowiedzi. Od 10 lat śmigam bez prawka i ch*j w dupe systemowi i WORD'owi hehe. Zapewne jak to wżyciu bywa po takiej pysze spotka mnie w końcu kontrola drogowa, ale ch*j z tym. Stać mnie na lawetę. Ale na wszelki wypadek nie będę jeździł przez miesiąc, aż karma zapomni.



"Urabura szef podwóra" .. Widać, że inteligencją to Ty nie błyszczysz, skoro dla Ciebie największym zmartwieniem jest kontrola drogowa, albo laweta BO CIE STAĆ .. Życzę Ci zagapienia się i przypie**olenia w jakiegoś McLarena, Bugatti albo chociaż w nowego Bentleya :P ... Wtedy naprawa szkody wyniesie cały dorobek Twojej rodziny razem wzięty, a zgadnij do kogo sądownie ubezpieczalnia zgłosi się o zwrot pieniędzy za brak uprawnień ? Bo zgaduję, że warunków umowy OC pewnie nie czytałeś ;-)

PieronJasnySzlag

2021-09-01, 19:07
Marten19 napisał/a:

Pewnie z PiSu albo konfederacji.


O k***a, ty tak na serio ?
:lol:

Seligos

2021-09-04, 01:06
Syn_Milionera napisał/a:

Nikomu nic złego nie robię. Jeżdżę bezpiecznie. Po prostu uważam, że życie jest tylko chwilą przelotną jak puch i nie warto inwestować tu zbyt wiele energii w jakieś j***ne przepisy. Poza tym dzięki temu że nie marnuję energii na pie**oluty to poprzez medytację mogę ją wysłać do kolektywu ludzkiego. Wszyscy zadowoleni.



Kiedy istoty z twojej planety cię odbierają?

Pantaran

2021-09-09, 09:15
Bladziochreturn napisał/a:

Prawka nie robiles, to po co sie odzywasz? Zawsze przed ruszeniem masz sie przygotowac do jazdy. Bez tych kilku czynnosci nie zdasz. Nie ma w tej sytuacji mowy o tamowaniu ruchu. Poza tym ty opisujesz inna sytuacje. Ze zlow egzaminatora/instruktora wynika, ze tu prawidlowo zaparkowala L-ka, a nie ta dziewuszka.



Złotówy jak to bywa w tej grupie społecznej to najlepsi kierowcy wszechczasow i nieomylni krzyzowka Nostrodamusa z Einsteinem. To że siedzisz na postoju za kółkiem nie robi z ciebie i żywego kodeksu drogowego. Lepiej paragony klientom dawaj gdyż dnia pewnego tobie wręczą z urzędu skarbowego.

8-)