18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura z udziałem instruktora nauki jazdy

dertaz • 2021-08-29, 23:54
Awantura z powodu nieprawidłowo zaparkowanego auta przez wszczynającą awanturę.


Cycu320

2021-08-30, 08:05
Znając życie gnój nawet nie umie zapytać gdzie jest toaleta i sra w krzakach bo taniej :lol:

NataliaW

2021-08-30, 08:07
Troje debili słychać na nagraniu, nic specjalnego

Cisej

2021-08-30, 08:18
Syn_Milionera napisał/a:

Temu gałganowi egzaminatorowi to mam ochotę wyj***ć za tą manierę wypowiedzi. Od 10 lat śmigam bez prawka i ch*j w dupe systemowi i WORD'owi hehe. Zapewne jak to wżyciu bywa po takiej pysze spotka mnie w końcu kontrola drogowa, ale ch*j z tym. Stać mnie na lawetę. Ale na wszelki wypadek nie będę jeździł przez miesiąc, aż karma zapomni.




A wystarczyłoby 2000zl czyli 4 mandaty po 500 zl za brak prawka które juz pewnie przez te 10 lat dostałeś i około miesiąca czasu. Zrobic, odjebac i jezdzic spokojnie. Skoro syn milionera to Cie stac.

qrcok

2021-08-30, 08:22
okotdi napisał/a:

Haha.
Sam dzis mialem zajebista sytuacje.(...)
Tylko jeszcze nie wiem jak dach sobie odmalowac na koszt idiotow



Powiedz mi, co Ty robisz, że masz nawet dach do malowania?
Chyba, że kupujesz auta popowodziowe z Niemiec i myślisz, że opracowanie blacharki wystarczy? :)

P.S.
Obejrzałem film bez dźwięku, nie interesują mnie słowne pyskówki, bo nie po to wchodzę na ten portal. Emocje jak na bierkach pod wodą.

jessjess

2021-08-30, 08:22
okotdi napisał/a:

Haha.
Sam dzis mialem zajebista sytuacje.
Babeczce konczyl sie pas ale ciezko sie pcha, zamiast jak przepisy mowia, poczekac na mozliwosc zmiany pasa.
Ztrabilem i puscilem ja przed siebie. Jakimis fakami mi pomachala itd. Normalnie bym jechal do konca i utrata znizek z ubezpieczenia bym jej pokazal, ze nie miala racji. Ale nie mialem ochoty sie wyklucac z idiotka, wiec odpuscilem. Aha, dzialo sie to w Holandii, a oni tutaj jakos dziwnie sa uczeni jazdy.
Uprzejmosc ponad przepisami. Tylko, ze ostatecznie ubezpieczalnia ma w dupie uprzejmosc
I takim sposobem juz 3/4 auta sobie wyremontowalem
Bede dalej polowal. A tutaj takich "chetnych" zeby sie wpychac nie brakuje.
Tak wiec. Masz porysowane, pogiete auto? Wbijaj do Holandii. W 1 msc bedziesz mial nowke lakier wokolo
Tylko jeszcze nie wiem jak dach sobie odmalowac na koszt idiotow
Pozdrawiam.



Kobity to nie ogarniają w ogóle pasa rozbiegowego. To dla nich jakaś magia jest. To samo przy skręcie w lewo - nie zjadą ci do osi jezdni i nie ma bata, no nie ominiesz tylko czekasz jak gwiazda skręci.

A na agresywne suki jak w filmiku to najlepszy jakiś szprej.

kris1978

2021-08-30, 09:11
hdposter napisał/a:

szon myśli, że jest kobietą ma tupet



Na początku zobaczyłem BMW... pomyślałem tłusty paszczur.
Ale jak wysiadła to wiem, r*chałbym

jebać_pis_w_dupsko

2021-08-30, 09:22
Typowy tępy k***iszon z BMW. Już tylko zobaczyłem samochód to wiedziałem że to będzie taki tępy lachociąg któemu autko kupił tatuś albo jakiś pół-mózg bolec kryminalista za obciągnie lachy bo nikt na poziomie by się z takim ścierwem nie zadał nawet. Generalne potwierdza opnie że kierowcy BMW to banda debili.

kris1978 napisał/a:

Na początku zobaczyłem BMW... pomyślałem tłusty paszczur.
Ale jak wysiadła to wiem, r*chałbym



To ścierwo to się tylko nadaje żeby przełamać w pół i załadować jak strzelbę.....tylko co potem jak już się spuścisz, przecież z takim debilem to nawet o pogodzie nie pogadasz.

pro_avenger napisał/a:

j***ć tych instruktorów co myślą że są bogami . Pogadał by jak człowiek. Jak widzi że stoi auto nie zastawiałby.
A ten to pie**oli jak nie jeden pies z drogówki.
A tą awanturującą się przygarną bym na noc.



Twój poziom widać taki sam jak tej awanturującej.....mam BMW to mogę sobie parkować wszędzie, chodniki to też parkingi i niech plebs co pieszo chodzi wypie**ala,

tfujdiler

2021-08-30, 11:18
Ale j***ny tępy szlauf

robsonx79

2021-08-30, 12:25
Zgubi nas jako gatunek właśnie brak empatii. Wygrywają ci, którzy umieją ze sobą współpracować - zobaczcie ile tacy talibowie ugrali. A narody, w których każdy ciągnie tylko w swoją stronę i myśli o sobie - wymrą. Gdy widzę egzamin, to specjalnie jeżdżę spokojnie wokół takiego wozu, żeby komuś nie sprawić trudnej sytuacji na egzaminie. Tamta, widząc L, w dodatku egzamin, mogła odpuścić. Ale nie, bo ona jest najważniejsza. A przyzwyczaili ją do tego pewnie stulejarze, nosząc kapcie w zębach bo "fajna dupa". I odj***ło.

bocianoff

2021-08-30, 12:31
haha jaka głupia k***a

Vegeta13

2021-08-30, 13:55
Syn_Milionera napisał/a:

Temu gałganowi egzaminatorowi to mam ochotę wyj***ć za tą manierę wypowiedzi. Od 10 lat śmigam bez prawka i ch*j w dupe systemowi i WORD'owi hehe. Zapewne jak to wżyciu bywa po takiej pysze spotka mnie w końcu kontrola drogowa, ale ch*j z tym. Stać mnie na lawetę. Ale na wszelki wypadek nie będę jeździł przez miesiąc, aż karma zapomni.



oby ci stara murzyna urodziła , głupi ch*ju

dżonyłojlker

2021-08-30, 13:56
Dobra, obejrzałem to gówniane nagranie i mam informację dla wszystkich przecwe*onych cipek które bronią tej egzaminacyjnej cioty i przypie**alają się do dziewczyny z "BMW".
Po pierwsze, zakute łby, BMW stoi przed autem tej dziewczyny, a po drugie; egzaminator to j***na tchórzliwa ciota która pokazuje dziewczynie "fakju", bo wie, że od kobitki nie dostanie w pedalski ryj, a i dziewczyna też by się nie uniosła gdyby ta p*zda jej tego nie pokazała.

KM...........ak

2021-08-30, 14:35
hdposter napisał/a:

szon myśli, że jest kobietą ma tupet



Miejsce szona jest... Wiadomo gdzie. A potem na śmietnik.

roninns

2021-08-30, 14:57
Instruktor kawał ch*ja i dziwić się, że takich kierowców mamy.

Nyrewesa

2021-08-30, 14:58
tarcer123 napisał/a:

Nie ma się co dziwić. Dziewczę ciężko pracowalo na auto po nocach...



Dobrze zainwestowała w uczucia. Powinna zadzwonić do swojego misiaczka