18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura z udziałem instruktora nauki jazdy

dertaz • 2021-08-29, 23:54
Awantura z powodu nieprawidłowo zaparkowanego auta przez wszczynającą awanturę.


se...........ed

2021-08-30, 16:24
hdposter napisał/a:

szon myśli, że jest kobietą ma tupet



Zlałbym jej się do ryja . utopiłbym k***ę w mojej boskiej posoce . j***na pyskata ściera .

kezman

2021-08-30, 17:04
j***łbym ją, a jemu zaj***ł w ryj

okotdi

2021-08-30, 17:33
Kriski napisał/a:

Pochwal się gdzie Cie można spotkać to pokażę Ci jak na Tobie zarobić na lakier.



Przyjedz do Alphen a/d Rijn. Chetnie sie spotkam

:lol:

Cycu320 napisał/a:

Właśnie jesteś przedstawicielem takiego polskiego burasa, cwaniaka, wieśniaka, prostaka, chwalipięty, janusza, buk honor wieprzowina, kombinatora, debila, sebixa itd. ch*j ci na odbyt. Wspomnę tylko, że nie licząc Amerykanów, to właśnie nasi rodacy, te cwaniaki z bmw i audi to największe pasożyty i chamy (nie wszyscy ofkoz). Nigdzie tego nie znajdziesz tylko właśnie od Polski na wschód i Bałkany, jeżeli ktoś ma takie zdanie o kierowcach tych marek samochodów to niech wie o tym że to nasza, polska przypadłość.

Wszyscy chwalą zachód za autostrady i kulturę jazdy ale zawsze się pojawi taki jełop z" Polska" który nie dość że ciśnie kit gimbus j***ny to myśli że opowiada te bajki dla dzieci i wszyscy to będą łykać.



No to Cie k***a rozczaruje bo jezdze fordem.
Pozatym jesli nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, to po ki ch*j sie pultasz?
To ze znam przepisy ruchu drogowego i z tego korzystam czyni mnie burakiem/cwaniakiem?
Niezle masz leb zryty.
Tobie sie takie cos nie udaje, bo pewnie jestes taka p*zda, ze w sklepie dla ciebie nigdy! nie maja grosika.
Gimbus? Phi... ales mi pojechal.
Szkoda wiecej czasu na ciebie psia koncowo.

qrcok napisał/a:

Powiedz mi, co Ty robisz, że masz nawet dach do malowania?
Chyba, że kupujesz auta popowodziowe z Niemiec i myślisz, że opracowanie blacharki wystarczy?
P.S.
Obejrzałem film bez dźwięku, nie interesują mnie słowne pyskówki, bo nie po to wchodzę na ten portal. Emocje jak na bierkach pod wodą.



Nie, dachu nie mam do malowania. To jedyny element w ktory holender nie powinien ci wjechac. Reszta wokol auta to kwestia czasu

:mrgreen:

przemkosz napisał/a:

Wstawaj Piotrek, zesrałeś się.



O ch*j. Bez twojego, tyle wnoszavego do tematu komentarza, sadol by nie istnial?
Nie szkoda ci klawiatury?

Cycu320

2021-08-30, 17:51
okotdi napisał/a:

Przyjedz do Alphen a/d Rijn. Chetnie sie spotkam

No to Cie k***a rozczaruje bo jezdze fordem.
Pozatym jesli nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, to po ki ch*j sie pultasz?
To ze znam przepisy ruchu drogowego i z tego korzystam czyni mnie burakiem/cwaniakiem?
Niezle masz leb zryty.
Tobie sie takie cos nie udaje, bo pewnie jestes taka p*zda, ze w sklepie dla ciebie nigdy! nie maja grosika.
Gimbus? Phi... ales mi pojechal.
Szkoda wiecej czasu na ciebie psia koncowo.
Nie, dachu nie mam do malowania. To jedyny element w ktory holender nie powinien ci wjechac. Reszta wokol auta to kwestia czasu

O ch*j. Bez twojego, tyle wnoszavego do tematu komentarza, sadol by nie istnial?
Nie szkoda ci klawiatury?



Gówno mnie interesuje czym jeździsz, możesz nawet taczką. Jesteś zwykłym pastuchem

Pan "tdi" z niskim czołem i myslą w głowie że moje pierszeńswo daje mi prawo do trąbienia bo jakaś p*zda chce wjechać przedemnie a powinna za mnie bo h*j.

Następny ćpak z Polski w niderlandach. Szczur który ryje u holenderskiego bauera i wieczorem huśta mu jaja. Heh

djpyza

2021-08-30, 17:59
hdposter napisał/a:

szon myśli, że jest kobietą ma tupet



głupi szon auto bmw pewnie fagasa ona wielka pani dama xd co z ch*jami się na rozumy zamieniła jak ja takich idiotek nie trawie !

Marten19

2021-08-30, 18:45
Podobno nakręciła akcję w Internecie na tego kolesia. Ma ktoś do gwiazdy fejsa?

PeteN88

2021-08-30, 19:27
Co za ściera, ja to na prawdę podziwiam i zazdroszcze jak można zachować taki spokój. Ja bym tej k***ie tak już cisnął, że by płakała.

NapalonyRumcajs

2021-08-30, 20:26
pro_avenger napisał/a:

j***ć tych instruktorów co myślą że są bogami . Pogadał by jak człowiek. Jak widzi że stoi auto nie zastawiałby.
A ten to pie**oli jak nie jeden pies z drogówki.
A tą awanturującą się przygarną bym na noc.



Ty normalny jesteś ?

Coyot30

2021-08-30, 20:49
hdposter napisał/a:

szon myśli, że jest kobietą ma tupet



To nie kobieta. To worek na sperme.

polakwrocek

2021-08-30, 21:43
Tyle ch*jów obciągnęła ale akurat o jeden za mało...

Parkometr

2021-08-31, 00:42
Ty j***ny mężczyzno, jestem kobietą i masz mnie szanować ch*ju

Seligos

2021-08-31, 01:23
Syn_Milionera napisał/a:

Temu gałganowi egzaminatorowi to mam ochotę wyj***ć za tą manierę wypowiedzi. Od 10 lat śmigam bez prawka i ch*j w dupe systemowi i WORD'owi hehe. Zapewne jak to wżyciu bywa po takiej pysze spotka mnie w końcu kontrola drogowa, ale ch*j z tym. Stać mnie na lawetę. Ale na wszelki wypadek nie będę jeździł przez miesiąc, aż karma zapomni.



Stary skocz z jakiegoś wysokiego mostu na beton. Anarchiści - oportuniści k***a. "Jeżdżę po drogach bez prawka i ch*j stać mnie na lawetę" - no po prostu szczyt łańcucha cebulowego. Tacy ludzie pchają się właśnie do polityki i kościoła. Ukradnę, zakombinuje, zachachmęcę, nachapie się w opór a jak mnie złapią to dobra papuga/laweta i jestem gość. Ludzie którzy pie**olą że jeżdżę bez prawka, bo taki ze mnie buntownik to najczęściej ostatnie debile dla których zdanie egzaminu teoretycznego jest niewykonalne. Brak wyobraźni że wsiadając za kółko mogę wyrządzić realne szkody drugiej osobie ale oczywiście mamy to w dupie! ch*j z innymi ważne że się bawię i nazywam się buntownikiem! Politycy robią dokładnie to samo. Zrobić przekręt, zgarnąć łapówkę i zrujnować kilka innych osób. Najważniejsze że ja mam pełno. Wypaczone ludzkie ścierwa!

Syn_Milionera

2021-08-31, 03:29
Seligos napisał/a:

Stary skocz z jakiegoś wysokiego mostu na beton. Anarchiści - oportuniści k***a. "Jeżdżę po drogach bez prawka i ch*j stać mnie na lawetę" - no po prostu szczyt łańcucha cebulowego. Tacy ludzie pchają się właśnie do polityki i kościoła. Ukradnę, zakombinuje, zachachmęcę, nachapie się w opór a jak mnie złapią to dobra papuga/laweta i jestem gość. Ludzie którzy pie**olą że jeżdżę bez prawka, bo taki ze mnie buntownik to najczęściej ostatnie debile dla których zdanie egzaminu teoretycznego jest niewykonalne. Brak wyobraźni że wsiadając za kółko mogę wyrządzić realne szkody drugiej osobie ale oczywiście mamy to w dupie! ch*j z innymi ważne że się bawię i nazywam się buntownikiem! Politycy robią dokładnie to samo. Zrobić przekręt, zgarnąć łapówkę i zrujnować kilka innych osób. Najważniejsze że ja mam pełno. Wypaczone ludzkie ścierwa!



Nikomu nic złego nie robię. Jeżdżę bezpiecznie. Po prostu uważam, że życie jest tylko chwilą przelotną jak puch i nie warto inwestować tu zbyt wiele energii w jakieś j***ne przepisy. Poza tym dzięki temu że nie marnuję energii na pie**oluty to poprzez medytację mogę ją wysłać do kolektywu ludzkiego. Wszyscy zadowoleni.

Marten19

2021-08-31, 07:06
Ale sp***oloza umysłowa. A jak pan medytujący wymusi pierwszeństwo i kogoś zabije na drodze, to luz odda energię do kolektywu ludzkiego. Jesteś panie zwykłym odpadem społecznym. Pewnie z PiSu albo konfederacji.