18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak stafforda

~Angel • 2012-07-07, 15:06
Stafford zaatakował swojego właściciela oraz innych przechodniów.
Policjanci byli zmuszeni zastrzelić psa.


rydzo2008

2012-07-07, 19:22
naplecik napisał/a:

@rydzo2008 błyskotliwy kontrargument, jak widać na Twoim poziomie intelektualnym...



błyskotliwy to ty masz nick k***a

Gregorioo

2012-07-07, 19:25
co za pajac jak on strzela -.-.

Mizantrop

2012-07-07, 19:27
Jak dziecko się źle wychowa to w dorosłym życiu też będzie dresem/mordercą/psychopatą. Rzadko który prawdziwy psychopata rodzi się psycholem, to się nabywa od otoczenia w jakim się przebywa. Ewidentna wina właściciela, że wytresował na agresywną bestię.

Leet

2012-07-07, 19:34
@stery_srh

Oczywiście, że pies nie jest tutaj winny. Oczywiście, że pies nie rodzi się agresywny.
Pies bez powodu nie gryzie poza tym jeśli ma się psa (nie ważne czy mały czy duży czy pitbull, owczarek czy kundel czy chart) to kaganiec jest obowiązkowy. Ale przymruki o tym nie wiedzą.


Colossus

2012-07-07, 19:51
Oj tam pie**olicie, spieracie się kogo wina, jedni na psa, drudzy na człowieka, a prawda jest taka, że wina leży po obu stronach. Pies niby zwierzę udomowione, ale pamiętajcie to tylko pies, zwierzę, nawet najporządniej ułożony pies może zaatakować. Głownie mam na myśli rasy bojowe(często agresywne), które w dawnych czasach były hodowane do walki i zaganiania dużej zwierzyny, więc te psy w genach mają "bojowość" chęć walki, jednak dobre ułożenie w większości przypadków hamuje te instynkty całkowicie. Lwa czy Tygrysa też można ułożyć, co nie oznacza, że nie zaatakuje. Sam posiadałem przez 9 lat boksera, rasa zaliczana do bojowych jednak raczej nie agresywnych, wychowaliśmy go bez żadnej pomocy treserów itp i nigdy nie był agresywny w stosunku do ludzi. Oczywiście może także zawinić czynnik ludzki, wystarczy złe traktowanie psa i może mu szajba bardzo szybko odbić.

pa...........66

2012-07-07, 20:05
bo to sa wlasnie popie**olone rasy i zwykle maja je najwieksze zjeby ktore same siebie nie potrafia wychowac a co dopiero psa posluszenstwa uczyc


jak wlasciciel glupszy od maply ma tresowac grozna rase?

tak k***a tresowac bo te rasy genetycznie maja zaprogramowana agresje dlatego do ch*ja ludzie maja w domach koty a nie pie**olone rysie lamparty gepardy........

ZimnySkurwiel

2012-07-07, 20:26
k***a co za zjeby, trzeba było go torturować, j***ny pchlarz. Na ukrainie wiedzą jak to się robi

somebody

2012-07-07, 20:32
Wszystkie te poj***ne psy powinni profilaktyczne odstrzelić

Jejkob

2012-07-07, 20:43
sdfgs napisał/a:

Misza123, widzę, że czytasz co trzecie słowo i do tego niedokładnie. To że pies może być agresywny nie oznacza że kogoś zabije, nie muszę chyba ci tłumaczyć różnicy w skali zadawanych obrażeń między dużym i małym psem
PS>starcie yorka z niedźwiedziem<


k***a no nie. Czy ty naprawdę jesteś takim j***nym debilem żeby bronić stafforda (który jest zajebiście agresywną rasą), pokazując filmik ze szczeniakem yorka, który szarpie misia? k***a idę uśpić mojego kundelka który jest niebezpieczny, przecież pogryzł mi kapcia!!
P.S. ty j***ny debilu :lodowka:

necrofallus

2012-07-07, 21:05
Zwierze to k***a zwierze i zwierzęciem będzie zawsze, nie da się w pełni opanować takiej bestii. Jak dla mnie sierściuchy albo w lesie albo wcale. I gówien było by mniej na trawnikach.

ZdziczałyMops

2012-07-07, 21:07
I dobrze. Wszystkie te "bezpieczne" pieski, które "nie bój się, on nie gryzie" wystrzelił w piździelec.

lajptonik

2012-07-07, 21:12
0:45 fuck this shit i am out :D

taz92

2012-07-07, 21:42
ja pie**ole ludzie.. co wy k***a macie do psów.. ok ten rzeczywiście był pie**olnięty albo może po prostu rozdrażniony przez tego typa bo nie wiadomo co sie dzialo wczesniej. Koleś sie zachowywał jak naćpany... a psa trzeba potrafić wychować, wtedy to pies potrafi byc najlepszym przyjacielem czlowieka

dev78

2012-07-07, 21:47
necrofallus napisał/a:

Zwierze to k***a zwierze i zwierzęciem będzie zawsze, nie da się w pełni opanować takiej bestii. Jak dla mnie sierściuchy albo w lesie albo wcale. I gówien było by mniej na trawnikach.



Dla przypomnienia, człowiek to tez zwierzę, a od psa, nawet tego najbardziej poj***nego, różni się tym, że oprócz bezpośredniej przemocy, buduje wszelakie maszyny do zabijania, ma w swojej historii kilka narodów wymordowanych, bo: inny nos, inna wiara, inne pochodzenie, ma dość duże doświadczenie w zakładaniu obozów wszelakiej zagłady i gnojenia człowieka przez człowieka.

Podsumowując: na drzewa, z kamieniami i kijami w łapach, wtedy najmniej krzywdy robimy.

I jeszcze jedno, żadna, powtarzam ŻADNA rasa uznana za agresywną nie powstała sama, tylko wyhodował ją CZŁOWIEK, który w tym przypadku został biedny pogryziony (bardzo mnie cieszy że właściciela uj***ł, bo to świadczy o tym, że pies nie czuł szacunku do nikogo :) :) ). W tym temacie lecąc, pozamykaj (powystrzelaj) wszystkie karabiny, noże, pistolety, bo je także człowiek stworzył, i przeciw drugiemu używa.

JohnnyRocketfingers

2012-07-07, 21:48
takich swiniakow nie powinno sie trzymac! Jak cos jest z natury dzikie i agresywne to takie bedzie a jak takie madrale jestescie to wezcie sobie tygryska wytresujcie i trzymajcie w domu przeciez to tylko kwestia "prowadzenia"..