18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak stafforda

~Angel • 2012-07-07, 15:06
Stafford zaatakował swojego właściciela oraz innych przechodniów.
Policjanci byli zmuszeni zastrzelić psa.


ma...........er

2012-07-07, 18:20
no ta, bo zlota rybka przy ch*jowym wlascicielu staje sie rekinem bialym.....ludzie ogarnijcie sie poprostu psu odj***lo to nie wina wlasciciela tylko psa ktory nawet wytreasowany i grzeczny przez 3/4 czasu moze sie nagle zmienic w bestie. niektore rasy nie powinny byc hodowane

fen1x

2012-07-07, 18:21
[quote]Koleś zaczął uciekać przed psem, no ok w sumie rozumiem, ale nie do końca bo jak leżał to pies się nim nie interesował, ale jak już podjął próbę ucieczki to czemu nie sp***olił na drabinki, które miał po drodze tylko zawiesił się na jakiejś skarpie... Podejrzewam, że to był chyba ten właściciel tego psa, jeżeli tak to wcale się nie dziwię, że pies też był pie**olnięty. [/guote]

No tak, mógł się się zawiesić na drabince tymi poszarpanymi rękoma jak na hakach...

Misza123

2012-07-07, 18:24
Mialem Yorka, dobrze ze bylem dobrym wlascicielem bo zamienilby sie w Niedzwiedzia Brunatnego. pie**olicie hipolicie, poj***lo wam sie w glowach juz tak samo jak pare lat temu ekologom

PKSdriver

2012-07-07, 18:28
tak to jest jak za opiekę nad agresywnym psem bierze się osiedlowy dureń w dresie
weźmie go tylko dla szpanu i zaślepienia swoich kompleksów

monto

2012-07-07, 18:31
Uciekać mógł to na drabinkę wejść tez -.- swoja draga to wydaje mi się ze właściciel to jakiś idiota o ile to ten co ociekał. Obcy człowiek mu pomógł ale on jemu już nie

ra...........r1

2012-07-07, 18:40
Panie on nie gryzie

Doktór

2012-07-07, 18:42
Takich psów nie można winić za agresywne zachowanie, na szczęście można do nich strzelać.

sdfgs

2012-07-07, 18:42
Misza123, widzę, że czytasz co trzecie słowo i do tego niedokładnie. To że pies może być agresywny nie oznacza że kogoś zabije, nie muszę chyba ci tłumaczyć różnicy w skali zadawanych obrażeń między dużym i małym psem
PS>starcie yorka z niedźwiedziem<

Ver0

2012-07-07, 18:43
Bad Mother Fucker napisał/a:

ta pie**olona rasa powinna zostać uśpiona



Nadal jestem za eutanazjom bym nie musiał swoich podatków przeznaczać na takich mother fuckerów jak ty :)

mare30ks napisał/a:

czekam na opinie wlasciciela tych poj***nyck kundli: no wypowiedzcie sie teraz jak to byl zle wychowany a pozatym to pokojowa psinka



Kundlem jesteś Ty :)

Mam 8 lat takiego psa, nigdy mnie nie ugryzł ani nikogo w moim otoczeniu. Zdarzają się przypadki dominacji nad właścicielem, ugryzień właściciela. Jak nie potrafisz wychować to tak masz.

Podam przykład:

Rodzice Ciebie nie wychowali i latasz po forach internetowych i szczekasz. Widzisz jakie to proste?


blanty69 napisał/a:

no ta, bo zlota rybka przy ch*jowym wlascicielu staje sie rekinem bialym.....ludzie ogarnijcie sie poprostu psu odj***lo to nie wina wlasciciela tylko psa ktory nawet wytreasowany i grzeczny przez 3/4 czasu moze sie nagle zmienic w bestie. niektore rasy nie powinny byc hodowane



Może inaczej na niektóre rasy powinno się przechodzić psychotesty. Ponieważ zwykły osiedlowy chłopina nie będzie potrafił wychować psa który z natury jest agresywny.

donn

2012-07-07, 18:53
Miałem sukę Rottweiler'a ok 55kg i powiem że nigdy nie miałem żadnego innego tak spokojnego i mądrego psa, fakt że przeszedł szkolenie (pies przyjaciel), wzbudzał respekt tylko swoim wyglądem, a tak to przytulas dla każdego. Więc jak widzę takie filmy jak ten, albo jak idę ulicą, a pies idąc z właścicielem się rzuca na przechodniów, lub inne zwierzęta to od razu mam ochotę wyj***ć właścicielowi, przez takich debili usypia się lub zabija jak tutaj niewinne psy, a taki debil po opatrzeniu ran rozgląda się za kolejnym psem do "tresury"...

Leothyr

2012-07-07, 18:53
Ver0 napisał/a:



Nadal jestem za eutanazjom bym nie musiał swoich podatków przeznaczać na takich mother fuckerów jak ty :)


Ja pie**olę, wyjdź z internetu, to nie miejsce dla ciebie!
:roll:

Nuterx

2012-07-07, 18:56
Ver0 napisał/a:

(...)za eutanazjom(...)



za czym?


Ver0 napisał/a:

Może inaczej na niektóre rasy powinno się przechodzić psychotesty. Ponieważ zwykły osiedlowy chłopina nie będzie potrafił wychować psa który z natury jest agresywny.



Coś w tym jest, ale poza psychotestami powinny one (psy) być bezwzględnie trzymane w zamknięciu - jak coś jest z natury agresywne nie może przebywać swobodnie wśród ludzi.
A właścicielowi samego psa jajca urwać za kundla bez kagańca i - chyba - brak smyczy. Szkoda że kundel mu tej ręki nie upie**olił, a jedynie wybił z barku/złamał. Jednak poza ewidentną winą właściciela pies słusznie poniósł karę za agresję - bo bez znaczenia jak został wychowany, kara za atak an ludzi jest jedna.
Tak czy inaczej - filmik zacny :)

ja...........91

2012-07-07, 19:14
Nie bede tutal oczywiscie wchodzil w pyskowke bo wszyscy znaja cala historie zapewne lepiej odemnie. Zajmuje sie ratowaniem zwierzat od kilku lat i pozwole dodac kilka slow od siebie:

zacznijmy od kilku faktow spogladajac na filmik krytycznym okiem:
- Pies nie rzuca sie na nikogo innego jak na swojego wlasciciela. Szczeka na innych, ale sie na nich nie rzuca, jego mowa ciala nie mowi ze chce zaatakowac np. pana z pistoletem, jest to zachowanie psa ktory nie jest pewny siebie czyli zle wychowanego. Teze ta potwierdza sam fakt ze rzucil sie na swojego wlasciela co przy psychiczne stabilnym stadzie nie mialo by miejsca w psim swiecie. Niepewne siebie zwierzeta sa o wiele bardziej nie przewidywalne co tlumaczy atak o takiej porze w takim miejscu.

- Wlasciciel wyglada na okolo 30 letniego mezczyzne z raczej biednej okolicy co moze potwierdzic fakt blokowiska jak i taniego placu zabaw. Podazajac dalej tym tokiem mozna dojsc do wniosku ze pies byl zle traktowany bo byl 'dla pokazu' posrod lokalnej okolicy.

- Walka o wladze, proba pokazania ze teraz on jest przywodca stada poprzez fizyczne pokonanie swojego wlasciciela. Wzorzec takiego podejscia do bycia liderem wzial zapewne od wlasciciela.

Nie mozna oczywiscie ukryc ze zgodze sie z wieloma osobami, psy ktore sa z natury grozniejsze typu: amstaff, stafford, pitbull nie powinny byc sprzedawane osobom ktore nie maja pojecia o tym jak wychowac takiego psa. Trudno jest wychowac takie psy i potrzebna jest duza ilosc cierpliwosci jak i czasu aby zwierzak byl psychicznie stabiliny i ogarniety.

stworek

2012-07-07, 19:18
Ja pie**olę j***ne gimbusy, każdemu w tym także zwierzakom czasem odpie**oli.
Człowiekowi jak odpie**oli to kogoś pobije/zabije, pies pogryzie, inne zwierzę podrapie/pogryzie to jest k***a proste jak budowa cepa, więc nie ma się co dopie**alać mógł by to być zwykły k***a jamnik tylko że jak jemu odpie**oli to Ci kostkę pogryzie a większe psy zrobią więcej krzywdy. A prawda jest taka że bardziej agresywne są te małe zj***ne psy [kundle,jamniki i inne tego typu ] bo ich właściciele wgl nie pilnują bo są małe więc mogę chodzić bez smyczy i kagańca i dopie**alają się do każdego nawet większych psów a jak się duży pies wk***i bo mu małe gówno za ogonem lata to jest oczywiście wina właściciela dużego psa bo nie upilnował. Taka jest k***a prawda rozejrzyjcie się a nie tylko k***a w monitor patrzycie i wypowiadacie się na podstawie paru filmów.