18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ASGeje część III

Gu...........io • 2013-10-17, 18:36
Witam!
Ostatnie dwa filmy spotkały się i z komentarzami dobrymi, jak i złymi. No więc żeby nie ukazywać nas jako bandy ludzi którzy tylko bekają przeklinają, pierdzą i allah*ją, wstawiam krótkie co nieco z taktycznej rozgrywki ostatniej strzelanki.




No słucham nerdy, powiedzcie jakie to mamy złe życie że biegamy i sie strzelamy.
ps. Przepraszam za brak napisów. :samoboj:

MadDave

2013-10-18, 11:23
Piwo za ASG! Uważam że ludzie którzy są zakręceni na jakimś temacie są ogólnie ciekawsi. Niestety nie każdemu to odpowiada, oglądając hobby inne niż picie piwa pod bramą, no ale co zrobić, niektórzy ludzie mają zasłonięte czy ignorancją i żyją w swoim małym smutnym szarym jak retro ch*je świecie.
Tak bawie się w wojsko bo mogę i mnie stać.
Amen.

ćwiartek

2013-10-18, 11:35
Również swojego czasu się w to bawiłem, ale ludzie, którzy myślą, że są super taktycznymi komandosami... zapominając, że biegają z zabawkami na kulki po lesie na tyle mnie zniechęcili, że dałem sobie spokój. Zdrową, dobrą zabawę zawsze popieram. Twierdzenia, że jest się taktycznie wyszkolonym komandosem po 3 latach zabaw z bronią na kulki nie.

ChybaTy1

2013-10-18, 11:48
SoNyCS napisał/a:

Zajebista sprawa z tym ASG sam zacznę sie w to bawić gdzieś tak na wiosne z kumplami ;)
Jakieś doświadczenie już mam



Z CS'a?

op...........ve

2013-10-18, 13:22
kozerq1 napisał/a:

chcesz psotrzelać "nerdzie" to skończ odpowiednią szkołę i sp***alaj do woja, anie jakieś j***ne pedalstwo, obrona narodu boże -.-



można na strzelnicę podskoczyć, fakt, że drogo ale za cenę sprzętu co te buce mają byś pół dnia z kałacha napie**alał, ramię by odleciało :mrgreen:

n1troo napisał/a:

przecież to:
a) nie strzela, nic nie wylatuje z lufy.
b) nie wydaje dźwięku strzału tylko jakieś elektroniczne gówno pryk pryk pryk.



strzela strzela, kulkami ameliniowymi czy ta m z tworzywa



ło takie coś :lol:

cinu314

2013-10-18, 13:37
k***a przez 11 minut myślałem ,że chłopaki na grzyby poszli... tylko ta "broń" mi jakoś nie pasowała
:idzwch*j: z takimi filmikami.

~Angel

2013-10-18, 13:42
opusative napisał/a:

strzela strzela, kulkami ameliniowymi czy ta m z tworzywa







ło takie coś



raczej takimi :-P


op...........ve

2013-10-18, 14:07
a odgłosy tej "broni"

POW667

2013-10-18, 14:32
Wskazówka: Jak już staracie się dyskretnie przemieszczać to po pierwsze zamknijcie japy, a po drugie zainwestuj autorze w jakiś odłsuch do radia, bo mowa ludzka jest znacznie bardziej, niż szelest trawy, rozpoznawalna z daleka dla człowieka.


@opusative
Wow, ale jesteś fajny. To już każdy interesujący się wojskiem/konfliktami zbrojnymi itp. musi iść do armii? Wiesz co to są zainteresowania, hobby? Jak żołnierz wraca z roboty/przyjeżdża z misji to też nie może pogrzebać w aucie, bo jak "k***a się tak interesuje samochodami, to niech zostanie dzieciak mechanikiem", albo pograć na gitarze "bo k***a niech sobie założy j***niec zespół". Twoje podejście świadczy o niedojrzałości emocjonalnej, albo wg określenia sadola, bólu dupy.
Btw jest taki znany gościu lord_sex (wygooglać) co to kolekcjonuje sprzęt (i to w ch*j tego sprzętu) i robi sobie z kumplami wypady/sesje zdjęciowe. Też na niego na forach jacyś zakompleksieńcy najeżdżali, że się bawi w żołnierzyka i nie ma jaj, żeby iść do wosjka. Ten na początku to ignorował. Jednak po pewnym czasie się wk***ił i wziął udział w selekcji do jakieś, bodajże hiszpańskiej jednostki specjalnej i się dostał. Później ci od bólu dupy molgi tylko "podziwiać" jego zdjęcia z tropikalnego kraju na A.

op...........ve

2013-10-18, 15:33
POW667,


no widzę, że się nie obejdzie bez tego, kolejny pseudo żołnierzyk z plastikową giwerą :lol:

czy wiem co to hobby i zainteresowania tak się składa, że coś mi tam świta.







masz tu namiastkę tego czym ja się zajmuję, i nie pie**ol mi o ludziach z pasją czy też zainteresowaniem wojskiem.

Pizkes

2013-10-18, 17:53
Wszystko, k***a, pięknie, tylko nie rozumiem jednego... dlaczego nie pójdziecie do wojska, lub jednostek AT?! "Pobawimy się w wojnę, mamy zajebiste mundury, znamy się na broni i w ogóle jesteśmy ultimate- soldiers!" Chcecie sobie postrzelać, to idźcie na paintball, a nie strugacie pajaców w mundurach, z replikami broni itd. Dla mnie to jest żałosne.

Uprzedzam szczekaczy: tak, mnie też kręcą takie rzeczy, więc uczę się w kierunku policyjnym, aby dostać do policji i z czasem próbować do AT. Ale zgrywanie takich uber soldierów z koprem pod nosem jest dla mnie żałosne.

wich3r

2013-10-18, 17:59
Na ch*j się tak podniecacie to tylko zabawa a skoro robią to co lubią i mają z tego frajdę to super:) piwo!

Emeczka90

2013-10-18, 19:06
- Sector Clear
- Roger That

przepraszam za dużo gram w cs :x

POW667

2013-10-18, 19:47
@opusative Dzięki, kupię sobie swoją tubkę, bo twoja pewnie na wykończeniu ;]

Tak, wykorzystuję repliki ASG, chociaż do strzelania się już w niewielkim stopniu, ale nie widzę w tym nic godnego pożałowania. Ty bawisz się w wykopki, inni w co innego. Do czego tu się przypie**alać?

MadDave

2013-10-18, 20:24
@Pizkes- już ci k***a grzecznie odpowiadam dlaczego np ja nie pójdę do wojska albo At czy co tam sobie wymyśliłeś.
Nie idę bo
a) Ukończyłem dobre studia, mam dobrą, dobrze płatną pracę w której jest mi dobrze, mam z niej pieniądze i się spełniam.
b) od dziecka interesowałem się militariami
c) bo mogę...
d) Bo miałem wypadeczek dzięki któremu mam lekko porażoną nogę i rozj***ny kręgosłup
e) bo mam kolegów z którymi fajnie jest wyskoczyć i zrobić coś z czego kiedyś na starość będziemy się śmiać.
f) widocznie mam w dupie co mówią inni

Więcej argumentów na twoją ,, teorię,, nie znalazłem. Domyślam się że większość graczy asg nie miała styczności z prawdziwym wojskiem bo albo się do niego nie dostała albo widocznie takie coś nie jest im potrzebne.
Amen!