18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ASGeje część III

Gu...........io • 2013-10-17, 18:36
Witam!
Ostatnie dwa filmy spotkały się i z komentarzami dobrymi, jak i złymi. No więc żeby nie ukazywać nas jako bandy ludzi którzy tylko bekają przeklinają, pierdzą i allah*ją, wstawiam krótkie co nieco z taktycznej rozgrywki ostatniej strzelanki.




No słucham nerdy, powiedzcie jakie to mamy złe życie że biegamy i sie strzelamy.
ps. Przepraszam za brak napisów. :samoboj:

Gercio

2013-10-18, 00:13
Laski z plastikowymi pistolecikami. Wypie**alać z tym

Bernan

2013-10-18, 00:15
Tak żem czuł że asg to w większości "taktyczne" gry gdzie pół godziny łażenia żeby koleś który kampi 3 godz Cię ściągnął. Dlatego wole paintball, jest dużo dynamiczniej i przynajmniej widać jak ktoś dostanie bo jestem pewien że ludzie się nie przyznają w znacznej częSci przypadków. Ale i tak piwko bo wiem że fajnie sobie pobiegać i postrzelać. No i zawsze mnie zawsze rozwalał ten dźwięk "strzału" z tych replik.

Vicorinox

2013-10-18, 00:31
Ależ to GEJOWE...

Buahahaha te dźwięki...

Ja z udawania MARINS wyrosłem jakieś 16 lat temu.

jugo500

2013-10-18, 00:48
typowy Polski film ,,słabe dialogi,nic sie nie dzieje,, ;)

janek92

2013-10-18, 00:49
Chłopaków znam osobiście, sam się z nimi kilkakrotnie bawiłem (podkreślam bawiłem) w airsoft i dopóki każdy się dobrze bawi jest ok... Gorzej jak przyjdzie taki jegomość co wyj***ł ogromną sumę na sprzęt, uważa się za ch*j wie co, obraża każdego nie mając często racji... Tacy właśnie psują tą zabawę... Dlatego zacząłem szukać czegoś innego i znalazłem!
Jest pewien rodzaj ludzi którzy korzystają z tego sprzętu i możliwości o wiele bardziej rozsądniej... I nazywa się to Survival Military
A chłopy robią prawdziwą profeskę...

Tylko takie działania mają racje bytu na MIANO SADISTICA

op...........ve

2013-10-18, 01:25
szer.Polucjan napisał/a:

przecież to się k***a mija z celem... zabawa w wojsko... no ale nie k***a... kazdy asgej jakiego spotkałem miał sie za generała Pattona po westpoint i pie**olił jakby to mu genialne szło na prawdziwej wojnie



dokładnie...mają się za nie wiem co, ja oglądając ten filmik odczuwam pewną irytację z rozbawieniem bo dla mnie to jest parodiowanie nawet nie wojska. O ile w paintballu chodziło o napie**alankę gdzie nikt nie zwracał uwagi w co jest ubrany to tutaj banda kiepów lata po lesie poprzebierana w mundury na które poszło parę kafli :idzwch*j: leśna pozerka, z replika broni która napie**ala jak wibrator (tak strzelałem z tego, dokłądniej z repliki beryla) Prawda jest taka, że nie macie jajek co by do wojska iść, mamusia z tatusiem kasę daje to latacie po lesie w mundurze świeżo kupionym na allegro z repliką broni wykonaną z tworzywa która to zasilana jest na baterię :lol:
Najbardziej rozpie**alają później teksty o tym jak to ci od asg nie są przygotowani, wysportowani, obeznani z bronią, surwiwalem k***a chłopaki z lublińca się chowają :samoboj:

nie no tak patrzam na ten filmik to k***a każdy w hamerykańskim sprzęcie...obładowani k***a sprzętem jak na miesięczną wyprawę do lasu :lol: Tylko po ch*j ? Jak mówię sprzęt mejd in ju es ej, jak by to nie mogły być drelich bundeswehry bluza 15 zł spodnie 30 zł hełm 30 zł polskie desanty 70 zł pasek 15 zł + ew kamizelka 80 zł.
Ale chłopaki na froncie się jedynie sprzęt hamerykański sprawdza cooo :megalol: ?? Weźcie se jeszcze maski p gaz zapie**olcie, będzie bardziej hamerykańsko a i butle z propan butanem odkręcie, będzie jak w zatoce :ok***a:

maoRys

2013-10-18, 01:29
gdzie sie te miejsce znajduje?

janek92

2013-10-18, 01:43
@up
Witoszyce, dawna suszarnia bodajże ale co do miejscowości na 100% Witoszyce

Eraden

2013-10-18, 08:09
I ch*j, fajnie się w to GRA. A do woja dzisiaj się tak po prostu nie dostaniesz jakbyś nie wiedział. Co najwyżej do rezerwy co ma jedno szkolenie w roku (dużo to k***a daje :roll: ).

Inna sprawa to nagrywać, chyba, że rzeczywiście dobrze zorganizowane i gracze znają manewry. No to wtedy można zrobić niezły filmik.

Inna sprawa, że co drugi ciul przechwala się że k***a 3 Wojnę by wywołał i zakończył w 2 dni podbijając cały świat, ale k***a idźcie do lustra i spójżcie na siebie ile razy wy się k***a nie przechwalaliście jak zajebiście jeździcie furą, jacy zajebiście w łóżku jesteście czy innym debilizmem.

Chłopak ma pasję, nakręcił kawał gówna biegając wśród delili i należy mu się zjeba, ale ZABAWA przednia (i fakt, to gówno wydaje tak ch*jowy dźwięk, że wymyślono do tego głośnik i nagranie prawdziwego wystrzału, tylko odrzutu mi do szczęścia brakuje).

PapierowyUmysł

2013-10-18, 09:04
chcesz psotrzelać "nerdzie" to skończ odpowiednią szkołę i sp***alaj do woja, anie jakieś j***ne pedalstwo, obrona narodu boże -.-

kokos654321

2013-10-18, 09:34
Jakbym takich cymbałów zobaczył w lesie, podczas grzybobrania, to bym się tak wystraszył, że wszyscy w mojej panice zarobili by kulkę, ale nie z farbą.

Jakbym zobaczył takich cymbałów w lesie podczas grzybobrania, to tak bym się wystraszył, że w mojej panice wszyscy zarobili by kulkę, ale nie z farbą.

Jakbym zobaczył takich cymbałów w lesie podczas grzybobrania, to tak bym się wystraszył, że w mojej panice wszyscy zarobili by kulkę, ale nie z farbą.

TheByQ

2013-10-18, 09:51
A wy k***a wszyscy co? Na boisku z kumplami każdy by ponapie**alał w nogę, ale do kadry nie ma komu. c*pki potrafią się tylko bawić w mecz, a na prawdziwym meczu to by się posrali.

kr...........wa

2013-10-18, 09:58
Ale nuda... Więcej emocji i adrenaliny to mam w kiblu po konkretnym żarciu.

ChomikAdrian

2013-10-18, 10:51
Za naszych wojaków zawsze piwko. bug honor oiczyzna

n1troo

2013-10-18, 11:20
przecież to:
a) nie strzela, nic nie wylatuje z lufy.
b) nie wydaje dźwięku strzału tylko jakieś elektroniczne gówno pryk pryk pryk.